Pavel575• 21 апреля 2024

США выделили 60 млрд.

Мы должны не забывать что Америка это капиталистическая страна. В этих странах деньги на первом месте. Так просто они деньги не дают. И уж если и дают, то взамен берут и требуют больше. Как сказал он конгресмен ’Мы должны ослабить и победить россию руками Украинцев’.
сами знаете кто• 21 апреля 2024
Ответ для vihola
Українці самі по собі не гинуть, українців вбиває русня, яка прилізла на чужу землю.
и продолжат убивать.

Seehund• 21 апреля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Что-то мне кажется, что гораздо дольше...((( Что там Ермак вещал?((
Кто за минималку должен отстраивать?
Bransoletka• 21 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хто не хоче, той сидить мовчки. А не підспівує, як особисто ви, кацапам про стамбульський мир
А щодо ’сидить мовчки’ - з якого це? Чи конституцією не передбачена свобода слова?
Bransoletka• 21 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вам досі методички не змінили? Виграш Трампа нічо вже не змінить для кацапів. Бо Трамп проти Китаю, а в кацапів немає вибору, Китай в них назавжди панувати буде. А тепер ще й Іран, проти якого, до речі той же Трамп. Це Байдем більше арабами опікується. В Трампа євреї на 1 місці.
Удалено администрацией...
Flower Girl23• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Якщо буде Байден, то війна буде тривати....
Цікаво, чи змусить США вибори провести у нас
Думаю да - будет Байден... Выборы - нет не заставят, Запад всё вполне устраивает...(((
Kidstaff Bot• 21 апреля 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff