Панна Кота• 22 апреля 2024

Нумерація вагонів в потязі 715К на Перемишль

Планую їхати потягом 715К на Перемишль. По розкладу він прибуває в 20.20. А о 22:05 у мене наступний потяг з Перемишля. Тобто менше 2 годин між потягами. Це якщо ще потяг не запізниться.
Хочу взяти квиток в перши-другий вагон, щоб швидше пройти митний контроль в Перемишлі. Раніше їздила 705К і там нумерація зазвичай завжди з голови потяга йшла (в сторону Перемишля). Не знаю, чи це було співпадіння чи то завжди так, але я брала квитки в 1-3 вагони і вони завжди були в голові. Хто знає, яка ситуація з 715К? Чи варто брати перші вагони, чи там нумерація міняється і можна опинитись в хвості?
Летчица• 22 апреля 2024
Здесь недавно была тема, советовали сказать, что у вас пересадка, тогда вас проверят в первую очередь
Вот тема, пост 3
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3524491

Света С Приветом• 22 апреля 2024
Да, берите в первый, иначе не успеете. Не факт, что если даже попросите, вас выпустят из другого вагона раньше. Если что проситесь в очереди на конторь пройти раньше
автор Панна Кота • 22 апреля 2024
Щойно взяла квиток. В перший вагон не було, взяла в другий.
Єдине, за що переживаю, чи справді нумерація буде починатись з голови потяга. Тобто чи не може статись так, що я у своєму другому вагоні буду аж в кінці.
(Переходи в інші вагони і прохід без черги поки лише як план Б розглядаю. Хочеться обійтись без цього).