Підкажіть, як називається фільм, в якому чоловік-альпініст винен (підозрюваний) у смерті власної дружини (чи сестри), зустрічає жінку, з якою вони гарно кохаються на підлозі, він її придушує довгими відрізами тканини за шию. Фільм до 2008 року, не новий
Невловимий Джо• 22 апреля 2024
Ответ дляMyro_
ТАк! Дуже дякую!!!
У ГГ очень красивое вязаное платье, типа свадебное) С юности не даёт мне покоя)