Ласую колобками• 22 апреля 2024
Шльопанці
Всім привіт! Хто має шльопанці з такою підошвою, яка ширша ніж нога. Зручно?
Пэрисхилтонша• 22 апреля 2024
Підошва ок, зверху ця штука може не підходити на високий підйом або на широку ногу
Ласую колобками
• 22 апреля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Там резинка з боку і підйом ноги не високий. Цікавить чи підошва яка виступає буде зручно.
Мадам Тю-лю-лю• 22 апреля 2024
Маю 2 пари босоніжок на такій підошві, мені вона дуже зручна, те що ширша трохи то не доставляє дискомфорту. Але шлопанці не можу носити, лише босоніжок щоб добре тримав стопу.
Ласую колобками
• 22 апреля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Думаю що інколи можна, за моїх 42 роки наче нічого не сталося. Дякую за коментар