Коренная киевлянка• 23 апреля 2024
Дівчата, вже готуєтесь до Пасхи?))
Тема поговорити просто
Ну там вікна, тюлі, ще щось)
В нас холодно так...
Як прикоашати паски будете?
Ну там вікна, тюлі, ще щось)
В нас холодно так...
Як прикоашати паски будете?
Може ще третю?• 23 апреля 2024
Вікна я 2 тижні тому помила, але вони з цими дощами вже заляпані.
Коренная киевлянка
• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Ми, в Германії, вже давно відсвяткували.
Яка ще паска?
Чудово, ми ще ні)
БезВзяток• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка ще паска?
Наша
Коренная киевлянка
• 23 апреля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Але ж все рівно чистіші ніж були)
Бджолина королева• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка ще паска?
Вніманіє, вніманіє - гаваріт Германія
Лиса Патрикевна• 23 апреля 2024
Не пекла і не печу, і не розумію навіщо їх по 20 штук люди роблять, ми і 1 покупну не з´їдаємо.
Плету корзинки• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка ще паска?
Це не германський ресурс, ви щось сплутали.
Помаранчова душа• 23 апреля 2024
ничего не делаю
даже не знаю, будет ли вдохновение что-то печь
Пургену мне• 23 апреля 2024
Тільки формочки купила і прикраси до пасок. Художні експозиції в вигляді торта на паски не розумію. Лише невеликий декор.
Ластовиння• 23 апреля 2024
Ответ дляБезВзяток
Наша
Яка наша?
В Україні цього року всі свята одночасно з європейцями; Різдво, Хрещення ,Благовіщення.
То чому Паска ні ?
Бджолина королева• 23 апреля 2024
Готуюся, прийде багато гостей і ми підемо в гості - три дні свят
Коренная киевлянка
• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка наша?
То чому Паска ні ?
Варто почитати чому. Достатньо інфи
Може ще третю?• 23 апреля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Але ж все рівно чистіші ніж були)
У мене вікна на проспект, тому вони брудніші за ті, які виходять у тихий двір і миються раз в рік :) взагалі вікна - моя біль.
Полюю на дрони• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка ще паска?
Удалено администрацией...
Гірчинка• 23 апреля 2024
Ще тиждень дощів по прогнозам, тож вікна митимуться в тиждень напередодні Великодня.
Продукти вже на 2/3 купила.
Паски прикрашатиму традиційно, без оцих всіх скульптур та ліпнини, яйця фарбуватиму в куркумі, каркаде та вині.
Продукти вже на 2/3 купила.
Просто звязда• 23 апреля 2024
Ответ дляПургену мне
Так само. Вікна встигну помию, а ні, то буду чекати коли потеплішає.
МатьЧасть• 23 апреля 2024
Пока только купила посыпку на паски, краски для яиц, и дочке подарок, сумочку и два шоколадных яйца в упаковке...
Мелочунь• 23 апреля 2024
Вікна не миті, бо холодно. 9 поверх, але треба хоч трохи, бо скоро й бачити через вікно погано будемо.
Пасху не пеку, але кожен раз перед Пасхою таке бажання проявляється)
Ніколи її не пекла.
Коренная киевлянка
• 23 апреля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
В нас будинок, сусіди навпроти будуються. Я щодня шар пилу з підвіконня витираю. То не знаю навіть чи варто мити, прати
Голодаю• 23 апреля 2024
Паски замовила в кондитерскій)
Купила собі насадку для вікон на пароочисник, але погода поки не для миття вікон.
А так в мене завжди чисто, не знаю що там можна особливо готувати до Великодня.
Просто звязда• 23 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
Це де 3 дні святкують? У вас 3 день кури?😁
Може ще третю?• 23 апреля 2024
Ответ дляПургену мне
У мене форми лежать з 2020 року :)))))
Коренная киевлянка
• 23 апреля 2024
Ответ дляГолодаю
Паски замовила в кондитерскій)
В мене теж чисто. Пароочисник теж купила, думаю завтра погенералити))
Бджолина королева• 23 апреля 2024
Ответ дляПросто звязда
Гуси
Та не реву я• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка ще паска?
скоро ви огерманились
Товаришка живе в США вже 20 років, а святкує паску українську
Туфли в чешуе• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка наша?
То чому Паска ні ?
Тому що дата Пасхи зовсім по іншому розраховується. І свято називається ПасХа)
Може ще третю?• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка наша?
То чому Паска ні ?
Ви щось зовсім не розібралися в темі. Або слухаєте упц мп.
Гірчинка• 23 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
В мене порціі - 12 пасок середнього розміру. Розходяться за 2-3 дні: мамі штуки 4, бо вона не пече, сусідці старенькій 2, друзям парочку. То самим мало і лишається, швидко з´їдаємо, бо смачні)