Коренная киевлянка• 23 апреля 2024
Дівчата, вже готуєтесь до Пасхи?))
Тема поговорити просто
Ну там вікна, тюлі, ще щось)
В нас холодно так...
Як прикоашати паски будете?
Ну там вікна, тюлі, ще щось)
В нас холодно так...
Як прикоашати паски будете?
Може ще третю?• 24 апреля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ще не готуюся, може цього тижня тюлі виперу. Минулого року паски пекла вперше, в цьому мабуть будемо тільки купувати
Це куркума така весела?
Може ще третю?• 24 апреля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Хвє - це шо ?
Християни віри євангельської, протестанти.
Ответ дляМоже ще третю?
Мені читати не потрібно, бо я добре у питанні розбираюся. Ви не зрозуміли, про що моя відповідь на той коментар. Перехід на новоюліанський календар відбувся не через те, щоб святкувати разом з Європою, як транслює упц мп і деякі далекі від Церкви повторюють. Європа взагалі ні до чого. Новоюліанський каленлар більш точний і не дає похибки в 2 тижні, як юліанський. Саме тому більшість помісних православних Церков цей перехід зробили раніше.
Я мала на увазі обчислення дати Великодня за цим календарем, це єдине свято, яке не співпадає з Григоріанським
Може ще третю?• 24 апреля 2024
Ответ дляMashindra
Ви зовсім все наплутали.
Дата Великодня до певного календаря (новоюліанського, юліанського чи григоріанського) взагалі не прив´язана. Вона обраховується у православних і католиків за різними правилами, які прив´язані виключно до природних явищ рівнодення і новолуння, а день тижня неділя по всім цим календарям впівпадає, хоча і з різними датами.
дамаБезСобачки• 24 апреля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Це куркума така весела?
Так. Цього року не знаю ще як буду фарбувати. В куркумі сподобалися. Позаторік були в каркаде
Може ще третю?• 24 апреля 2024
Ответ дляMashindra
Ну і окрім Великодня є купа свят, які прив´язані до нього, так що це ціла група свят, які по датам у православних не співпадають з католиками і протестантами, які користуються григоріанським календарем (я так зрозуміла, ви їх мали на увазі).
Може ще третю?• 24 апреля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Класно. Я багато бачила фарбувань природніми барвниками, але вперше побачила такі художні :) в куркуму оцет додавали чи просто довго тримали?
дамаБезСобачки• 24 апреля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Дякую🫶 Стосовно оцту не памʼятаю, треба подивитися. На них малювати гарно. В каркаде виходить наче наліт, то можна робити малюнки. Мабуть повторю!