Коренная киевлянка• 23 апреля 2024

Дівчата, вже готуєтесь до Пасхи?))

Тема поговорити просто
Ну там вікна, тюлі, ще щось)
В нас холодно так...

Як прикоашати паски будете?
Бабайко• 23 апреля 2024
Ответ дляПлету корзинки
Це не германський ресурс, ви щось сплутали.
Бачите як швидко пані стають фрау. Не пройшло й 3 года))
Приму в дар• 23 апреля 2024
Ответ дляTammy21
На табуретку?)
Ми знімали квартиру з вікнами під 3 метра, мила стоячи на столі) Правда там пароочисник був трошки інакший. Зараз у нас панорамні, але стандартні, як вдома. Я висока, тому дотягуюся)
В квартирі дістаю з табуретки, а на балконі ні. Вже купила драбинку, але зовнішнє скло не дістану. Треба швабру для вікон купити.
Советчица Года• 23 апреля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Ні, не дорогий.
О, дуже вам дякую, я як раз подумала про пароочисник, але тільки Кархер знаю, а він дорогий.
Бабайко• 23 апреля 2024
Дівчата, а ви тканинні жалюзі миєте чи перете якось? Думаю, треба ж мабуть хоч мокрою губкою чистити пил. Чи як?
Приму в дар• 23 апреля 2024
Ответ дляДуб береза
на ці вихідні - Вербна неділя, працювати можна лише в суботу
Точно?
Субота Лазарева, теж свято)))
Бабайко• 23 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Я люблю звичайну глазур білок+цукрова пудра і посипка звичайна кольорова. Купила ще в АТБ глазур кольорову, теж з білком збивається, хочу спробувати.
В тій посипці одні єшки. Дуже вона шкідлива. Я вже 2 роки відмовилась. Горіхи, шоколадні краплі, суховрукти
Миссис Буркул• 23 апреля 2024
Ответ дляГолодаю
Чистити і мити - то пароочисник. В мене karcher, правда майже 10 тис. коштував, але це бомба.
В мене вдома відмиті усі шви та труднодоступні місця, плита, фасадаи на кухні, підлога і тд.

Перше фото в автора -це відпарювач для одягу.
У мене теж керхер, вже років 8. Модель найпростіша Sc2, насадку для вікон колись докупила і вуаля
Проня_Прокоповна• 23 апреля 2024
У мене четвертого ДР, п´ятого Пасха. Взагалі нічого не хочу. Не до свят зараз. 19 квітня помер від поранень мій квартирант. 28 років, золота людина. Залишись жінка з трирічною донечкою. (21 день боровся за життя.
Якби не діти, то і паски б не пекла. Може десь поїдемо в Київ погуляємо. І всі свята. Ще як орки не зіпсують взагалі ці дні.
Бабайко• 23 апреля 2024
Ответ дляДуб береза
Да да, я до світанку неділі планую впоратись ))
Молчалка• 23 апреля 2024
Ответ дляБабайко
Мені не подобаються горіхи, сухофрукти, там тієї посипки 5 грам, не смертельно точно раз в рік.
Миссис Буркул• 23 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ось такий)
О, у мене такий. Взагалі, моя парочка цей віконний пилосос і пароочисник - це бомба. Навіть не уявляю, як мити вікна без цих помічників
ЭмчЭндЭм• 23 апреля 2024
Ответ дляБабайко
То так діє на них каррівурст!
Голодаю• 23 апреля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Я перед новим роком купила. в мене sc3.
Їхала теж за sc2, але він між заливками води має охолонути, а мій працює нон-стоп, воду доливаю навіть не вимикаючи.
Миссис Буркул• 23 апреля 2024
Ответ дляTammy21
На табуретку?)
Під віконний пилосос є подовжувач, кажись 2 метри. Типу платформа на телескопці і цей пилосос стрічкою на ліпучці там фіксується
Хома з пастою• 23 апреля 2024
Вікна мию, покривала нові купила, всім новий одяг, печу паски, кожен рік новий декор, люблю прикрашати, в цьому році буде біла в білому декорі, м´яса печемо, треба передати сину на війну, свекрусі у Херсон, це традиція, відчуття свята, найбільше люблю це свято
Швидкоруч• 23 апреля 2024
Я купила в атб такі милі зайчики, прикраса в паску. Думаю, куди я буду тикать їх, треба паски пекти. Купила бумажні форми. Ніколи в житті не пекла, допоможіть простим рецептом, для чайника, ще в мене міксера немає. Куди я ввязалась😆
Вікна помиті👌🏼
Забрала і не сказала• 23 апреля 2024
Ответ дляГолодаю
Є католицька, є православна.
Вони ніколи не співпадали.
Просто раніше це був тиждень різниці, а цього року більше місяця.
Потому что еврейский год в этом году високосный,13 месяцев
Миссис Буркул• 23 апреля 2024
Ответ дляГолодаю
Я перед новим роком купила. в мене sc3.
Я вже приловчилася. Відкриваю сопло на повну і спускаю пар під нуль, тоді можна практично одразу воду доливати
рукиЖимолости• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Ми, в Германії, вже давно відсвяткували.
Яка ще паска?
Я в Германии буду печь паски на 5 мая.
люблю_тортики• 23 апреля 2024
купила силіконові форми, різні прикраси на паску зверху.
вікна помила якраз перед ’пилюкою з сахари’. другий раз перемивати не буду.
тюлі попрала тодіж коли вікна мила.
Tammy21• 23 апреля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
О! Дякую! Пошукаю, якщо не забуду)
Ксерокопия ночи• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка ще паска?
оу, німці в Україну підтягнулись
Nastia Platonova• 23 апреля 2024
Здала тюлі в хімчистку. На понеділок домовилась з прибиральницею про миття вікон.
Вже придивляюсь де замовити пасочку смачненьку. Це й усі приготування.
Мир Мир Мир!• 23 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не пекла і не печу, і не розумію навіщо їх по 20 штук люди роблять, ми і 1 покупну не з´їдаємо.
Взагалі то їх печуть, щоб роздавати. Традиція така.
Ищу Аленя• 23 апреля 2024
Так , формочки купила
Педиатор_я• 23 апреля 2024
я куплю звичайну в Тьоті Кларі, мені там дуже подобається
але я люблю прості паски зі звичною посипкою, всілякі модні і шоколадні не люблю, хоча можу дозволити будь яку
УжеВотДа• 23 апреля 2024
Я в Испании, тут вроде отметили уже Пасху. Но я человек не религиозный, а паски обожаю) вчера напекла) и на удивление получились) я в этом не сильна, но получилось нереально вкусно)
bibizyana• 23 апреля 2024
Мне интересен супер вкусный рецепт, влажной , пряной паски. Вот созрела попробовать испечь в этом году
Дева Мария• 23 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
Завтра на медікюр, в суботу стрижка покраска, в вівторок манікюр і брови. готуюся
А ресниці?)
Миссис Буркул• 23 апреля 2024
Ответ дляTammy21
О! Дякую! Пошукаю, якщо не забуду)
https://www.kaercher.com/ua-uk/aksesuari/podovzhuv...