Коренная киевлянка• 23 апреля 2024
Дівчата, вже готуєтесь до Пасхи?))
Тема поговорити просто
Ну там вікна, тюлі, ще щось)
В нас холодно так...
Як прикоашати паски будете?
Ну там вікна, тюлі, ще щось)
В нас холодно так...
Як прикоашати паски будете?
Одні думки• 23 апреля 2024
Ответ дляХома з пастою
Чому традиції для вас це нажертися і лупашитися, де ви росли?
Ніби очевидно. В нас традиційно це освячення кошиків, літургія, сніданок сімейний, відвідування могил рідних, гаївки. Ніби й нема коли ті морди бити .
Хома з пастою• 23 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
Вперше чую, щоб на це свято лупашились, щось мені нагадує.
После 18• 23 апреля 2024
Ответ дляХома з пастою
Справедливості заради, пасха це все ж релігійне свято, а не оце все про що у темі пишуть
Цукрові вишні• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Ми, в Германії, вже давно відсвяткували.
Яка ще паска?
Правильно, в вашому випадку, писати: у нас в Германії
🤣
Біток чи ефір?• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка ще паска?
А мы в Украине еще готовимся .
Но за немцев порадовались .
Біток чи ефір?• 23 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не пекла і не печу, і не розумію навіщо їх по 20 штук люди роблять, ми і 1 покупну не з´їдаємо.
Едят / угощают .
Одна_на_всей_планете• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Серйозно?
Тобто, цього року ми прив´язуємо це свято до місячного календаря і воно в інший час, ніж більшість країн світу святкує, а наступного року ми будемо святкувати вже разом. Що місяць змінить свою орбіту і почне інакше сходити- заходити на небі?
Хай Бог милує від таких вірян, як ви))
Гірчинка• 23 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
Щиро дякую. Сирної ще не робила. Спробую не злякатися.
Поділіть граммовку на 4, спечіть на пробу пару пасок. І себе перевірите, і паску на смак)
Одні думки• 23 апреля 2024
Ответ дляГірчинка
Мабуть так і зроблю. Як варіант -для освячення красиву можна завжди купити.
Смешнюча• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка ще паска?
ну і сссиди в чаті в германії язва
Смешнюча• 23 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
Готуюся, прийде багато гостей і ми підемо в гості - три дні свят
ого вон воно як хто хоронить хто св´яткуе три дні
Біток чи ефір?• 23 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Ніколи в житті не пекла паску. Коли ходила в православну церкву - просто купувала. Коли стала членом ХВЄ - навіть не купую.
Хвє - це шо ?
Вся в кредитах• 23 апреля 2024
Ответ дляЦукрові вишні
🤣
Она даже не знает, что Німеччина вообще-то
Бджолина королева• 23 апреля 2024
Ответ дляСмешнюча
Не за ваші ж святкую. В церкву на службу, потім батьки, брат, сестра, куми, родичі всі за столом. Після в Шевченківський гай на гаївки. Рідні приїдуть зі всієї України з Житомирщини, Вінниці, Києва.
Ми ж не кацапи, щоб свят своїх не знати.
Без Баяна• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка наша?
В Україні цього року всі свята одночасно з європейцями; Різдво, Хрещення ,Благовіщення.
То чому Паска ні ?
Паска може й так як ви пишете, а от Пасха ні.
руки_Крюги• 23 апреля 2024
Ответ дляБабайко
О, як швидко ви стали фрау.
А нести традиції свої і зберігати ідентичність для предків, нє?
Отак і зникають народності, нації, мови, культура, традиції.
Сумно дуже, шановна! сумно і соромно часом за наших людей
то вже не наші )
Тень льва• 23 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Мені не подобаються горіхи, сухофрукти, там тієї посипки 5 грам, не смертельно точно раз в рік.
мне тоже эти новомодные надстройки не нравятся
Тень льва• 23 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Не праздную это так как для большинства людей это только повод нажраться и друг другу морды набить.
ого, у вас окружение, сочувствую и теперь много понимаю про ваши посты
дама_из_декрета• 23 апреля 2024
Ответ дляМелочунь
Дорогий відпарювач? Я собі дивлюсь недорогий, але для речей. Типу для плаття, футболок
чоловік купив на розетці типу їхня тм, у нас вже більше року, то я на праску дивитись не можу, але він місце займає майже,як пилосос
Указка• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка наша?
То чому Паска ні ?
Таки да, наблюдения подтверждаются.
Германия отхватила себе лучшие кадры из Украины
Копуша• 23 апреля 2024
Ответ дляБорщичок
Ой, а расскажите, пож., как это в куркуме?
Я в вине делала - огонь просто получились! В каркаде тоже красивые
А вот про куркуму впервые слышу
Розкажіть про крашанки у вині?
Копуша• 23 апреля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
У вас вийшло в каркаде? В мене дивний колір, типу захисний😀
Те саме, не знаю як у людей виходять такі яскраві
ДелиВерка• 23 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
А мій чоловік зʼїдає по 1 пасці в день ще до Пасхи , любить випічку. Діти - так само
Ну шо не так?• 23 апреля 2024
Я не готовлюсь, сейчас все можно купить за день, два. Не собираюсь устраивать обжираловку. Поэтому не парюсь.
Будет настроение, испеку паски