Коренная киевлянка• 23 апреля 2024

Дівчата, вже готуєтесь до Пасхи?))

Тема поговорити просто
Ну там вікна, тюлі, ще щось)
В нас холодно так...

Як прикоашати паски будете?
Одні думки• 23 апреля 2024
Ответ дляХома з пастою
Чому традиції для вас це нажертися і лупашитися, де ви росли?
Ніби очевидно. В нас традиційно це освячення кошиків, літургія, сніданок сімейний, відвідування могил рідних, гаївки. Ніби й нема коли ті морди бити .
Хома з пастою• 23 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
Вперше чую, щоб на це свято лупашились, щось мені нагадує.
После 18• 23 апреля 2024
Ответ дляХома з пастою
Справедливості заради, пасха це все ж релігійне свято, а не оце все про що у темі пишуть
Svitlo_• 23 апреля 2024
Ніколи в житті не пекла паску. Коли ходила в православну церкву - просто купувала. Коли стала членом ХВЄ - навіть не купую.
Божий одуванчик• 23 апреля 2024
Куплю панеттоне , с ним и отмечу Пасху. Ничем украшать не буду.
НаталкаСвіталка• 23 апреля 2024
Ще ні... Дуже багато роботи.....!
Цукрові вишні• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Ми, в Германії, вже давно відсвяткували.
Яка ще паска?
Правильно, в вашому випадку, писати: у нас в Германії
🤣
После 18• 23 апреля 2024
А ще таке питання - як і навіщо готуватися за два тижні до свята?
Біток чи ефір?• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка ще паска?
А мы в Украине еще готовимся .
Но за немцев порадовались .
Біток чи ефір?• 23 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не пекла і не печу, і не розумію навіщо їх по 20 штук люди роблять, ми і 1 покупну не з´їдаємо.
Едят / угощают .
Одна_на_всей_планете• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Серйозно?
Тобто, цього року ми прив´язуємо це свято до місячного календаря і воно в інший час, ніж більшість країн світу святкує, а наступного року ми будемо святкувати вже разом. Що місяць змінить свою орбіту і почне інакше сходити- заходити на небі?
Хай Бог милує від таких вірян, як ви))
Tammy21• 23 апреля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
https://www.kaercher.com/ua-uk/aksesuari/podovzhuv...
Золота ви людина♥️ Дякую!)
Гірчинка• 23 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
Щиро дякую. Сирної ще не робила. Спробую не злякатися.
Поділіть граммовку на 4, спечіть на пробу пару пасок. І себе перевірите, і паску на смак)
Одні думки• 23 апреля 2024
Ответ дляГірчинка
Мабуть так і зроблю. Як варіант -для освячення красиву можна завжди купити.
Смешнюча• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка ще паска?
ну і сссиди в чаті в германії язва
Смешнюча• 23 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
Готуюся, прийде багато гостей і ми підемо в гості - три дні свят
ого вон воно як хто хоронить хто св´яткуе три дні
Біток чи ефір?• 23 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Хвє - це шо ?
Вся в кредитах• 23 апреля 2024
Ответ дляЦукрові вишні
🤣
Она даже не знает, что Німеччина вообще-то
Бджолина королева• 23 апреля 2024
Ответ дляСмешнюча
Не за ваші ж святкую. В церкву на службу, потім батьки, брат, сестра, куми, родичі всі за столом. Після в Шевченківський гай на гаївки. Рідні приїдуть зі всієї України з Житомирщини, Вінниці, Києва.
Ми ж не кацапи, щоб свят своїх не знати.
Без Баяна• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка наша?
В Україні цього року всі свята одночасно з європейцями; Різдво, Хрещення ,Благовіщення.
То чому Паска ні ?
Паска може й так як ви пишете, а от Пасха ні.
Арина85• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка наша?
То чому Паска ні ?
тому що ми православні в більшості, а у православних пасхалія по-іншому вираховується
руки_Крюги• 23 апреля 2024
Ответ дляБабайко
О, як швидко ви стали фрау.
А нести традиції свої і зберігати ідентичність для предків, нє?
Отак і зникають народності, нації, мови, культура, традиції.
Сумно дуже, шановна! сумно і соромно часом за наших людей
то вже не наші )
Тень льва• 23 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Мені не подобаються горіхи, сухофрукти, там тієї посипки 5 грам, не смертельно точно раз в рік.
мне тоже эти новомодные надстройки не нравятся
Тень льва• 23 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Не праздную это так как для большинства людей это только повод нажраться и друг другу морды набить.
ого, у вас окружение, сочувствую и теперь много понимаю про ваши посты
дама_из_декрета• 23 апреля 2024
Ответ дляМелочунь
Дорогий відпарювач? Я собі дивлюсь недорогий, але для речей. Типу для плаття, футболок
чоловік купив на розетці типу їхня тм, у нас вже більше року, то я на праску дивитись не можу, але він місце займає майже,як пилосос
Указка• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка наша?
То чому Паска ні ?
Таки да, наблюдения подтверждаются.
Германия отхватила себе лучшие кадры из Украины
Копуша• 23 апреля 2024
Ответ дляБорщичок
Ой, а расскажите, пож., как это в куркуме?
Я в вине делала - огонь просто получились! В каркаде тоже красивые
А вот про куркуму впервые слышу
Розкажіть про крашанки у вині?
Копуша• 23 апреля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
У вас вийшло в каркаде? В мене дивний колір, типу захисний😀
Те саме, не знаю як у людей виходять такі яскраві
ДелиВерка• 23 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
А мій чоловік зʼїдає по 1 пасці в день ще до Пасхи , любить випічку. Діти - так само
Ну шо не так?• 23 апреля 2024
Я не готовлюсь, сейчас все можно купить за день, два. Не собираюсь устраивать обжираловку. Поэтому не парюсь.
Будет настроение, испеку паски