Коренная киевлянка• 23 апреля 2024
Дівчата, вже готуєтесь до Пасхи?))
Тема поговорити просто
Ну там вікна, тюлі, ще щось)
В нас холодно так...
Як прикоашати паски будете?
Ну там вікна, тюлі, ще щось)
В нас холодно так...
Як прикоашати паски будете?
Tatka Kiev• 23 апреля 2024
Ремонт в коридорі затіяла
Ідіотка
до вікон доберусь літом
Вчора купила форми, прикраси
Шукаю не складний рецепт, того року перший раз сама пекла, вийшли так собі(
Ідіотка
до вікон доберусь літом Вчора купила форми, прикраси
Пліткарка• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка наша?
В Україні цього року всі свята одночасно з європейцями; Різдво, Хрещення ,Благовіщення.
То чому Паска ні ?
Пасха ще ні, в цьому році.
Бурундучиха• 23 апреля 2024
до прибирання генерального ще не добралась, сподіваюсь на вихідних зроблю
купила декор,форми, рецепти вибрала по яким пекти буду
хороше свято, люблю з пасками возитись))
дамаБезСобачки• 23 апреля 2024
Ще не готуюся, може цього тижня тюлі виперу. Минулого року паски пекла вперше, в цьому мабуть будемо тільки купувати
Кокосиха• 23 апреля 2024
В этом году никак,нет настроя,куплю рамку,вино и мясо,наемся и пойду с ребенком в парк гулять.
Дюйм оф о4ка• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка наша?
То чому Паска ні ?
Ви справді не розумієте різницю між католицтвом та православ´ям?
Сиамская сороконожка• 23 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не пекла і не печу, і не розумію навіщо їх по 20 штук люди роблять, ми і 1 покупну не з´їдаємо.
По 20? Я минимум 40 делаю и еще не хватает) не все же живут одиночками и питаются одной травой, некоторые любят и гостей и паска прекрасное угощение в эти дни🤗
ПотеряласЯ Я...• 23 апреля 2024
Готуюся. Купила дещо з прикрас, дещо з продуктів, пароочисник маю забрати))), і клінінг вікон замовила. Влітку і восени робили ремонт у ванні і коридорі, до цегли і плити все знімали, миття-тертя набридло не сказати як. Паску печу обов´язково, сирну також,крашанки роблю, буде настрій - зроблю писанки. М´ясо, ковбаса, холодець, голубці. Прийдуть діти, з собою дам. Як звичайно
Ответ дляTatka Kiev
Ремонт в коридорі затіяла
Ідіотка
до вікон доберусь літом
Вчора купила форми, прикраси
Ідіотка
Оооо, я тоже сейчас думаю, начать уже полы срывать, или обождать немного)
Решила поставить твердотопливный котел, хз, что у нас с электрикой будет.
Герцогиня• 23 апреля 2024
Ответ дляТа не реву я
скоро ви огерманились
Товаришка живе в США вже 20 років, а святкує паску українську
то такідля яких Пасха-це паски та яйця.
Водійка хімарса• 23 апреля 2024
Ответ дляТа не реву я
скоро ви огерманились
А мы и католическую и православную празднуем уже 5 лет у нас 2 рождества и две пски
Звездолётчица• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Ми, в Германії, вже давно відсвяткували.
Яка ще паска?
Перешли в католичество? Или неверующие и праздновали за компанию с местными?
Відморожена• 23 апреля 2024
Ні. Просто вже дратує ця церковщина , ці попи і перевернуті дати під католиків. Відраза якась появилася. Тому атрибутика на паузі. Додалися стреси із-за тривог і цих тцкашників , недолугість законів , які розцінюють людей як м’ясо , а є привілейовані касти. Короче, пішло все на 3 букви. Ціль вижить і пережить з меншими втратами.
ДлинноНожка• 23 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
ЖКТ у вас проблемный наверное
Мамаша в бигудях• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка ще паска?
всем пофиг , что у вас там германии
Куда ж без меня• 23 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Яка наша?
То чому Паска ні ?
О боги 🤦🏼♀️ читайте книжки. Чи хоча б щось. Бо це грьобаний сором 🙄
Лагшмивара• 23 апреля 2024
Начала убирать, пока только кухня🤦♀️. Панеттоне сегодня 2 шт купила итальянские по акции по 119 гр, ну не удержалась😆
Сіточка• 23 апреля 2024
Купила посипку, більшість продуктів на паски, бо печу так, щоб всіх рідних пригостити, всі чекають, а найбільше - чоловік) Не можу знайти ананасні цукати нормальні м´які соковиті, які були раніше, ще кілька років тому. Тепер їх чи з серцевини того ананаса роблять, чи геть не з ананаса - не знаю, але виходить такий дисонанс: м´яке ніжне тісто і дубові цукати, шо аж хрумтять - неприємно, вони навіть ром не поглинають, як пластикові якісь . В штолені заміняла на цукати-кільця і диню, щоб соковиті були, тут ще подумаю, як вийти з цього положення
Сіточка• 24 апреля 2024
Ответ дляГірчинка
Я просто насипала куркуми в сотейник з водою, щоб прям яскравий колір був, і поклала туди варитися яйця. Через 10 хв після закипання виключила і залишила яйця в воді ще на пару годин. Пофарбувались нормально.
Чистились потім важко? Білок не пожовтів?
Гірчинка• 24 апреля 2024
Ответ дляСіточка
Чистились не дуже, бо свіжі домашні)
Ні, не пожовтів.
Борщичок• 24 апреля 2024
Ответ дляГірчинка
Дякую
Теж спробую тоді
Борщичок• 24 апреля 2024
Ответ дляКопуша
Розкажіть про крашанки у вині?
Я по цьому рецепту робила
Реально мерцають
Нажаль, сюди своє відео не вставити, у мене тільки фото є, але на ньому не видно, як вони переливаються, бо треба його покрутити
Реально мерцають
Борщичок• 24 апреля 2024
Може ще третю?• 24 апреля 2024
Ответ дляMashindra
Почитайте про Новоюліанський календар, мп тут ні до чого
Мені читати не потрібно, бо я добре у питанні розбираюся. Ви не зрозуміли, про що моя відповідь на той коментар. Перехід на новоюліанський календар відбувся не через те, щоб святкувати разом з Європою, як транслює упц мп і деякі далекі від Церкви повторюють. Європа взагалі ні до чого. Новоюліанський каленлар більш точний і не дає похибки в 2 тижні, як юліанський. Саме тому більшість помісних православних Церков цей перехід зробили раніше.