Сиджу і думаю чи купувати пароочисник)))

Вже в кошик накидала.
В оплату частинами, але вже щомісяця плачу 5000 за техніку. Буде ще 500 грн))
Дохід 35-40 тис

Да, я доросла жінка не можу сама без форуму вирішити)))
6 5
Люблю_смаколики 23 апреля в 13:02
Я бы взяла. Пароочиститель - топ!
Яичница с беконом 23 апреля в 13:03
Вещь не первой необходимости для дома.
Можно купить китайский чайником для начала за 850грн, чтоб понять нужен от вам тот керхер или нет
Сердючка 23 апреля в 13:03
я б собі не відмовила!)
Додекаэдр 23 апреля в 13:03
Пароочиститель это крутая штука, но хороший, с нормальной емкостью, у меня 800мл. Я бы брала.
Додекаэдр 23 апреля в 13:04
Пароочиститель это крутая штука, но хороший, с нормальной емкостью, у меня 800мл. Я бы брала.
Tasya-Natusya 23 апреля в 13:04
Купуйте, дуже зручна річ. Для жакетів незамінний просто.
Додекаэдр 23 апреля в 13:04
Ответ дляЯичница с беконом
Вещь не первой необходимости для дома.
Можно купить китайский чайником для начала за 850грн, чтоб понять нужен от вам тот керхер или нет
И что вы по нему поймете)
автор 3@йk@ 23 апреля в 13:05
Ответ дляЯичница с беконом
Вещь не первой необходимости для дома.
Можно купить китайский чайником для начала за 850грн, чтоб понять нужен от вам тот керхер или нет
Я не настільки багата)
4 1
Стебель березы 23 апреля в 13:05
Были мысли о нем, но пока на паузе. Маленький не хочется. А побольше - и место для него надо и воду для него покупать...
isida_86 23 апреля в 13:05
У мене керхер. Стоїть вже роки 3 без діла. Для мене це була марна покупка.
автор 3@йk@ 23 апреля в 13:06
Ответ дляTasya-Natusya
Купуйте, дуже зручна річ. Для жакетів незамінний просто.
Відпарювач в мене є. А що пароочисником можна прасувати? Якою насадкою?
автор 3@йk@ 23 апреля в 13:06
Ответ дляisida_86
У мене керхер. Стоїть вже роки 3 без діла. Для мене це була марна покупка.
Який у вас? А чому не продаєте?
Яичница с беконом 23 апреля в 13:07
Ответ дляДодекаэдр
И что вы по нему поймете)
В смысле что? Пока не было авто и приходилось передвигаться в клининге на такси, прекрасно справлялись маленьким. Чаще заливать надо было и дольше ждать остытия, чтоб долить воды.
Мощность 3,5 бар нужно брать
Вредняжка 23 апреля в 13:07
А какие именно пароочистители хорошие? Советчицы, посоветуйте, плиз
Дрібка щастя 23 апреля в 13:07
Ви, мабуть, з теми про підготовку до Великодня
Я собі купила -задоволена.
Все відмиває/відчищає, ще й дизенфікує.
Потім можна буде ще й від хімії відмовитися(перші рази я все відчищала пароочисником із хімією, потім просто пароочисником).
Єдина порада - беріть одразу насадку для вікон
Яичница с беконом 23 апреля в 13:08
Ответ для3@йk@
Відпарювач в мене є. А що пароочисником можна прасувати? Якою насадкою?
Нічого)
Він пароочисник, а не відпарювач
Дрібка щастя 23 апреля в 13:10
Ответ дляTasya-Natusya
Купуйте, дуже зручна річ. Для жакетів незамінний просто.
Мова про пароочисник, а не відпарювач для одягу
Дрібка щастя 23 апреля в 13:10
Ответ дляВредняжка
А какие именно пароочистители хорошие? Советчицы, посоветуйте, плиз
В мене karcher, 3 серія.
Він швидко гріється, вода доливається в процесі, і потужніший
isida_86 23 апреля в 13:10
Ответ для3@йk@
Який у вас? А чому не продаєте?
Такий)
Руки не доходять виставити на продаж
Квітка папороті 23 апреля в 13:12
Брала в сестри, щоб зрозуміти чи мені потрібно - мені не потрібно. Якщо що ,в мене будинок приватний
Вредняжка 23 апреля в 13:15
Ответ дляДрібка щастя
В мене karcher, 3 серія.
Він швидко гріється, вода доливається в процесі, і потужніший
Викликаю на дебати 23 апреля в 13:22
Мені чоловік купив недавно, я рада як слон, у мене такі «залежі» вдома були, я практично усе вимила без хімії.
І підлогу ним зручно мити, є відчуття чистоти після.
Баррикадница 23 апреля в 13:22
Ответ дляisida_86
Такий)
Руки не доходять виставити на продаж
О, и у меня такой. Не пользуюсь вообще
Чарівне зіллячко 23 апреля в 13:24
Ответ дляisida_86
Такий)
Руки не доходять виставити на продаж
О, у мене теж щось такого плану. Рік тому купила. За рік діставала разів 5 )
Кіна не буде 23 апреля в 13:26
Ответ дляДрібка щастя
Ви, мабуть, з теми про підготовку до Великодня
Я собі купила -задоволена.
Все відмиває/відчищає, ще й дизенфікує.
Потім можна буде ще й від хімії відмовитися(перші рази я все відчищала пароочисником із хімією, потім просто пароочисником).
Єдина порада - беріть одразу насадку для вікон
що все?
Дрібка щастя 23 апреля в 13:26
Ответ дляВредняжка
https://comfy.ua/ua/paroochistitel-karcher-sc-3-de...
Він зручніший, там відсік для зберігання насадок(як відерце) - дуже зручно, більше насадок і 2 тряпки для підлоги
Дрібка щастя 23 апреля в 13:28
Ответ дляКіна не буде
що все?
Підлогу, сантехніку, дзеркала/скляні поверхні, шви між плиткою, фасади кухні, столи, плита, навіть гриль чищу
Чарівне зіллячко 23 апреля в 13:30
Ответ дляДрібка щастя
Ви, мабуть, з теми про підготовку до Великодня
Я собі купила -задоволена.
Все відмиває/відчищає, ще й дизенфікує.
Потім можна буде ще й від хімії відмовитися(перші рази я все відчищала пароочисником із хімією, потім просто пароочисником).
Єдина порада - беріть одразу насадку для вікон
У мене плитку в душовій не відмиває.. я вже 2 рази пробувала.. :(
автор 3@йk@ 23 апреля в 13:32
Ответ дляВикликаю на дебати
Мені чоловік купив недавно, я рада як слон, у мене такі «залежі» вдома були, я практично усе вимила без хімії.
І підлогу ним зручно мити, є відчуття чистоти після.
А ви підлоги ним постійно миєте?
автор 3@йk@ 23 апреля в 13:33
Ответ дляДрібка щастя
Ви, мабуть, з теми про підготовку до Великодня
Я собі купила -задоволена.
Все відмиває/відчищає, ще й дизенфікує.
Потім можна буде ще й від хімії відмовитися(перші рази я все відчищала пароочисником із хімією, потім просто пароочисником).
Єдина порада - беріть одразу насадку для вікон
А хімію куди заливати? Є якийсь отвір?