Кто возил с Китая Мист Чайна? Остались довольны сервисом?

Или стоит поискать другого перевозчика?
Я_канеша_извиняюсь 23 апреля в 14:54
Варіантів більше немає, подобається чи не подобається. Нова пошта дорого, Карго на великі об´єми, Вектор має погану репутацію, багатий на сюрпризи
Пирожкиня 23 апреля в 15:13
Отвратительная компания, вот последний раз заказывала 2 вещи, обе не те, неделю молчат разбираются(( а там должны были быть мои адидасы(((
Радикальная 23 апреля в 16:32
То сервіс ніяк НЕ для дріб´язку, шопінгу!
Хто того не поняв - розуміє вже коли влипне)

Для карго, великих посилок, вантажів... - варіант по суті єдиний, сервісом задоволена, за багато років - жодного косяка чи претензій до них немає,
Особисті менеджери толкові, грамотні, підтримка є аж до отримання.