23 апреля в 18:43

Дия, ФОП

Девочки где можно на время приостановить ФОП? Сестра говорит в Дии есть,но вообще там не видел такой функции(
Попразендовна 23 апреля в 19:25
Спробуйте через електронний кабінет
Встидаюся запитать 23 апреля в 19:29
Немає такого призупинити. Можна тільки закрити. На якій ви групі?
Ща как дам 23 апреля в 21:22
Лише закрити
В дії 2 хв займе
автор Кокосиха 23 апреля в 23:29
Ответ дляВстидаюся запитать
Немає такого призупинити. Можна тільки закрити. На якій ви групі?
автор Кокосиха 23 апреля в 23:29
Ответ дляПопразендовна
Спробуйте через електронний кабінет
Нету его (
Ку ка ку ка ку 24 апреля в 00:21
Нет такого.
Ку ка ку ка ку 24 апреля в 00:21
Ответ дляКокосиха
Нету его (
Електронний кабинет платника податкив. Как это нету? Есть. Зайдите через подпись ецп от привата.
Встидаюся запитать 24 апреля в 09:57
Не розумію, для чого це вам? 3 група платить податки тільки якщо є дохід, немає діяльності податків теж немає. Для чого вам призупинення (якого і не існує)?