На пів ставки• 24 апреля 2024
в каком штате Америки
вы бы хотели жить?
Не худа ні разу• 24 апреля 2024
Переглядала карту, вирішила що в кожному штаті свої приколи і ніякий не підходить якщо реально дивитись на речі.
Кому там слова не давали• 24 апреля 2024
Филадельфия.
Просто так.
Нравится на хлебцы мазать. Вкусно.
Просто так.
Нравится на хлебцы мазать. Вкусно.
АдеКВАтная• 24 апреля 2024
Північна Кароліна, Південна Кароліна, Джорджія. Ці штати розглядаю для переїзду. Ну ніяк не Каліфорнія чи Флоріда. Живу в іліноі, і це дуже не дуже - погода, природа і податки - це те, що найбільше не влаштовує.
СкумбріяП8• 24 апреля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Филадельфия.
Просто так.
Нравится на хлебцы мазать. Вкусно.
Просто так.
Нравится на хлебцы мазать. Вкусно.
Это не штат. Это столица штата Пенсильвания.
Гравіцапа• 24 апреля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Филадельфия.
Просто так.
Нравится на хлебцы мазать. Вкусно.
Просто так.
Нравится на хлебцы мазать. Вкусно.
Филадельфия штат, да?
СкумбріяП8• 24 апреля 2024
Мне нравится в Пенсильвании. Климат, природа, океан и горы не далеко.
Латексне альтер ЕГО• 24 апреля 2024
В Америці не була,але живу в Лондоні,зрозуміла,що Європа подобаєтсья більше,якісь невеликі міста, мегаполіси не моє. Люблю коли багато куди можна дійти пішки і користуватися авто щоб було зручно,в Лондоні це неможливо. Все далеко від всього,припаркуватися неможливо і дорого, трафік,постійно то міст закрили, то дорогу перекрили,то пробіг,то протести. Купа диваків, наркоманів багато,битих машин і пограбований на вулиці,від запаху трави вже дурно. Бомжі, сміття. .
Латексне альтер ЕГО• 24 апреля 2024
Ответ дляЧарочка діда
В Украине
А давно Україна штат Америки?)
Колупалочка• 24 апреля 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А давно Україна штат Америки?)
То для подсчета зеботов
Не гоню• 24 апреля 2024
Дилема... клімат подобається в Каролінах, але це республіканські штати. Тому, мабуть, Вірджинія або Пенсильванія.
Докладальниця• 24 апреля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Плюсуюсь, живем в Джорджии, отдыхаем в Каролине и Флориде, родичи в Калифорнии. Я отсюда никуда)
На пів ставки
• 24 апреля 2024
Ответ дляДокладальниця
расскажите о жизни в Америке)
Докладальниця• 24 апреля 2024
Ответ дляНа пів ставки
расскажите о жизни в Америке)
Та все отлично, если не ехать с мыслью нас тут ждут и озолотят. Если в Украине умели учиться, крутиться, напрягаться то в Америке будет проще, а выхлопа больше и качество жизни несравнимо лучше
На пів ставки
• 24 апреля 2024
Ответ дляДокладальниця
я не поеду, возможно что никогда, даже в гости. Просто интересно
Иванка Бур• 24 апреля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Я в SC
Переїхали з НЙ
Бараболька• 24 апреля 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Филадельфия это не штат Пенсильвании )это самый крупный город этого штата )
Хтомолодець? Я!• 24 апреля 2024
Ответ дляБараболька
вы читали то, на что отвечаете? там написано что то другое?
Папина дочка• 24 апреля 2024
Живу во Флориде, если уеду, то только домой в Украину, сейчас мой дом в окупации.
Мрію про космос• 24 апреля 2024
Хотіла б там, де мене ще не було , мабуть Каліфорнія, але там занадто дорого все. У Дакотах природа гарна але нудно. У Міннесоті зими довгі і дуже холодні , мало сонячних днів, вітрі, сільськогосподарський штат і природа не дуже- нічого особливого. У Колорадо гарно і сухі зими , але я не люблю непередбачуваність- коли зранку вийшов у шортах, а в обід випав сніг, також там великі перепади тиску і воно діє мені на голову. У Флориді спека , піт річкою, але океан поряд і літо цілий рік- це круто, мені не подобається лише нашествіє темношкірих людей- там їй ну дуже багато як на мене. Нью-Йорк - це взагалі як окрема країна, він або затопче тебе або винесе на п‘ядестал, туди треба їхати молодим і вільним