Мааарковная• 24 апреля 2024

Чи є тут такі мами хто кормив дітей до 2.5 грудьми?

КошкинДом• 24 апреля 2024
Дочку куормила до 2,5, сына до 2,3. В обоих случаях, это уже были не приемы пищи, а скорее сеанс ’успокоения’. Чуть расстраивался - сразу к груди. И конца не было видно, от слова совсем. Т.к. дети уже были ’соображающие’, то намазала соски помадой и сказала, что ранка и болит. Никаких истерик и требований не было, дети отнеслись с пониманием и больше не просили грудь.
Анонимба• 24 апреля 2024
Автор, идите работать, что вы с ребенком творите, какие 5 раз за ночь 🤯
Секретница• 24 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Розкажіть приблизно схему
За скільки місяців можна денне годування забрати?
Бо він їсть вдень 3 рази
Після сну
Десь в 12,
перед сном обіду 14:00,
Після сну в 16:00
Перед сном нічним 20:00
І ще вночі 5 раз
Прибирайте спочатку годування після сну, давайте пити щось, що дитина любить. Дивіться по собі, скільки у вас часу займе, щоб молоко перестало збиратися. Це може зайняти 1-2тижні, щоб молоко перестало збиратися. Потім починайте відлучати від годування перед денним сном. Через капризи, знайдете свій спосіб засинання (читання книжок, мультфільми...) В мене дочка засинала під мультфільм ’Комахи’, а син під відео гонок у грі. Коли молоко перестане накопичуватися за день, то почнете прибирати і годування перед нічним сном. Головне, добре втомлюйте дитину за день, щоб легше було заснути.
Молчалка• 24 апреля 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Годувала до 2,5, відлучився за один день)
Не хворів жодного разу до 3 рочків
Де звʼязок між ГВ і ну хворів? 😀😀😀
Ласковая_львица• 24 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
В 2,5?
Навіщо так знущатися з себе?
Довго годують ті, кому це в радість. По-моєму, неважко зрозуміти.
Молчалка• 24 апреля 2024
Ответ дляАнонимба
Так, 2,5 роки дитина і мама не сплять вночі
Це жесть
5 разів потрібно вночі погодувати дитину 2,5 років!
Мені здається, що там якісь відхилення в дитини, якщо вона не спить всю ніч в такому віці
КошкинДом• 24 апреля 2024
Кстати, по поводу связи ГВ и иммунитета. Двоих кормила по 2 года. Дочка с крепким иммунитетом, а сын очень часто болеет. Все это хрень получается..
Анонимба• 24 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Де звʼязок між ГВ і ну хворів? 😀😀😀
Та ну Вы что, гв это же подвиг великих матерей, нужно было до 7 кормить, так бы и дальше не болел, а так только до 3
Не люблю натовп• 24 апреля 2024
Ответ дляАнонимба
В ночь уходить на работу?
Ласковая_львица• 24 апреля 2024
Ответ дляАнонимба
А у вас комплекси з цього приводу?
Молчалка• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
В радість не спати вночі і годувати по 5 разів?
Як чоловік ставиться до такого? Якщо він взагалі є
Молчалка• 24 апреля 2024
Ответ дляАнонимба
А, ну тоді зрозуміло 😅😅😅😅
Эта_Шикарна)• 24 апреля 2024
За 1 день от учила , мамка гулять пошла ) пришла , а он даже не вспомнил . Ел перед сном
Ласковая_львица• 24 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Ок. А вас чого це так зачепило?
Швабристка• 24 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Але скільки часу треба щоб впоратись з деревними?
Не дуже зрозуміла))

Коли старшій було 2.10 завагітніла молодшим, відлучила за тиждень поступово, давала компотик замість грудей. Без плачів та істерик.
Меншого в 2.5 відлучила бо треба ьуло приймати препарати несумісні з гв. Тут просто пояснила, або пару разів компотик дала, не пригадую. 10 років вже пройшло))
Але точно це все проходило спокійно і без напрягів з обох сторін.
Анонимба• 24 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Це жесть
Не у ребенка, а у мамы, ребенок в таком возрасте ночью спит отлично уже. Видимо маме очень хочется быть нужной и рассказывать всем, что у нее маленький ребенок и как они привязаны друг к другу
Ласковая_львица• 24 апреля 2024
Ответ дляАнонимба
А яка у вас потреба приходити в тему, яка вас не стосується, і зневажливо висловлюватися про людей, які вас ніяк не чіпали? Проблеми з самооцінкою? Не паліться.
Не люблю натовп• 24 апреля 2024
Ответ дляАнонимба
Я думала это личное дело каждого сколько кормить. Автор и вопрос четко задала тем, кто кормил до 2,5 лет. Ей нужен был именно опыт этих людей. Ну как обычно налетели унизить, оскорбить, высмеять. Уже и диагноз ребенку поставили. Все как обычно
60 метрів сметани• 24 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Розкажіть приблизно схему
Бо він їсть вдень 3 рази
Після сну
Десь в 12,
перед сном обіду 14:00,
Після сну в 16:00
Перед сном нічним 20:00
І ще вночі 5 раз
Прибирайте по одному у тиждень, але чітко, без виключень.
Молчалка• 24 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Ок. А вас чого це так зачепило?
Мене нічого не зачіпає, я не розумію навіщо все це
Молчалка• 24 апреля 2024
Ответ дляАнонимба
Ну тому я і запитала про чоловіка.
То зазвичай їх не має і мама таким чином компенсує собі увагу.
Не люблю натовп• 24 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
А зачем вам это понимать?
Не гоню• 24 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Він самовідлучиться чи все рівно треба насильно відлучати?
В 2.5 він у вас був лише на нічному гв?
І як він ставився до відлучки?
В 2 .2 ,к сожалению, насильно .
У подружки в 2.5.
Она сильно заболела, ребенок видел это.
И вроде даже понял, почему груди больше нет, но все равно страдал.
Но меньше моей.
Молчалка• 24 апреля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
А зачем вам это понимать?
У вас потрібно запитати, що мені робити?
Не люблю натовп• 24 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Спросите. Лучше потратили бы время на что-то полезное или тему, где от вашего совета было больше толку
Анонимба• 24 апреля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
В ночь уходить на работу?
Так она и днем неплохо справляется
Молчалка• 24 апреля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Ви забагато на себе берете.
Тому так, ідіть читайте щось корисне, бо від ваших порад не має ніякого толку.
Ласковая_львица• 24 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
А вам і необов´язково розуміти. А якщо не розумієте, не обов´язково поливати брудом.
Анонимба• 24 апреля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Ну диагноз ребенку ставила не я, это конечно явный перебор, а кормить 5 раз за ночь ребенка в 2,5 года, явно ничего хорошего, прерванный сон точно ему не на пользу в таком возрасте
Не люблю натовп• 24 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Ви забагато на себе берете.
Вы ребенку поставили диагноз, написали, что и мужа скорей всего нет. Само не много на себя берете? Сразу видно, счастливая мама и жена