Мааарковная• 24 апреля 2024
Чи є тут такі мами хто кормив дітей до 2.5 грудьми?
Путающаяся• 24 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Розкажіть приблизно схему
За скільки місяців можна денне годування забрати?
Бо він їсть вдень 3 рази
Після сну
Десь в 12,
перед сном обіду 14:00,
Після сну в 16:00
Перед сном нічним 20:00
І ще вночі 5 раз
Бо він їсть вдень 3 рази
Після сну
Десь в 12,
перед сном обіду 14:00,
Після сну в 16:00
Перед сном нічним 20:00
І ще вночі 5 раз
У вас занадто багато годувань для такого віку. Нащо ви йому вдень ті груди пхаєте? Спочатку приберіть годування після сну, потім до сну. Я це заміняла читанням книжок дитині. В останню чергу прибрала нічні годування: запропонувала водичку вночі замість грудей. Через пару ночей забули обидві дитини.
Прилипало• 24 апреля 2024
Ответ дляАБВГДейка
Тільки не пишіть маячню про імунітет...
Ніхто й не пише. Мені просто не заважало це, і дітям було ок. В нас була саме та ситуація, коли вдалось домовитись, так як діти вже все розуміли 🤣
Автор, я б радила до трьох годувати, а потім домовлятись
Я вам скажу одну істину, яку більшість савєтчіц не знають, бо тут суспільство, не дружнє до ГВ - діти самовідлучаються. Всі. Це закладено природою. Приходить час, коли дітям це стає не потрібно і не цікаво.
Тому можете напружуватися, а можете розслабитися - все прийде само собою.
Пасхальний тролік• 24 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Вас так бентежить думка інших?
Ну то це не мав проблема, а ваша.
І так, годувати дитину 2,5 років 5 разів вночі це не норма.
Бо якщо з нервовою системою все ок, дитина буде спати. Якщо у жінки все ок з увагою, статевим життям, відносинами, то вона не буде потребувати увагу і прикладати до грудку в такому віці.
Ну то це не мав проблема, а ваша.
Да дитя просто голодне тому і встає по 5 разів за ніч, якби він наївся нормальної їжі він би спав всю ніч.
Снегопадка• 24 апреля 2024
Годувала доньку рівно до 2-х років. Сина до 3-х + кілька місяців.
Різні діти - різні потреби. Орієнтувалась лише на їхню індивідуальну готовність.
Так, багато хто таке сприймає як дикість )) Особливо старше покоління в моїй власній сім´ї )) Але коли з одного боку печерні забобони і якість абсолютно дикі страхи, а з іншого купа сучасних наукових публікацій про вплив тривалості грудного вигодовування на інтелект і життєві досягнення - вибір очевидний
Идеальная оптимистка• 24 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Він самовідлучиться чи все рівно треба насильно відлучати?
В 2.5 він у вас був лише на нічному гв?
І як він ставився до відлучки?
В 2.5 він у вас був лише на нічному гв?
І як він ставився до відлучки?
Я до 1.11 годувала обох. Страждали при відлученні. Але далі буде ще складніше
Я пила чай з відвару шавлії, багато і молоко саме зникло
Галя-краля• 24 апреля 2024
Двух детей кормила до 2 с хвостиком.
Сначала убирали дневные кормления (которые не на сон). Если реб просил, отвлекала игрой, вкусняшкой… Потом убрали перед дневным сном кормление…. Потом ночные. И самым последний кормление перед ночным сном. Пару вечеров поспрашивал ребенок и все, стал засыпать без груди и спать всю ночь. А до 2 лет просыпались ночью каждый 2-3 часа
Я погнала• 24 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Ви забагато на себе берете.
Тому так, ідіть читайте щось корисне, бо від ваших порад не має ніякого толку.
Це ви на себе забагато взяли коли посміли чужій дитині автора ставити діагноз по Інтернету.ваші поради нуль, пустота тільки бажання зачепити автора підколоти .
Я погнала• 24 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Удалено администрацией...
Ви сексуально стурбована якась, чужими чоловіком і зглаітування в темі про дітей привнесли.
Боневтікла• 24 апреля 2024
Господи, в мене в 2,7 пішов в садочок, розмовляючи як дорослий, не вимовляв тільки шиплячі, тому був Саса. а, виявляється, до 4 років груддю годують. Капець, збочення якесь.
Молчалка• 24 апреля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Я це розумію, мамки - ні.
Молчалка• 24 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
Ні, не забагато. Якщо в дитини все ок, то вона в такому віці спить всю ніч
Молчалка• 24 апреля 2024
Ответ дляЯ погнала
В якому стані муше бути людина, щоб не відчувати, що до неї торкаються
Фляшка на трьох• 24 апреля 2024
Ответ дляСкорая помощь
До 3 лет, до сада, почти никто не болеет. Если нет старших детей, которые приносят из сада или школы, моя тоже не болела до 3. Я кормила 10 мес.
Болеют, дочка только с года до полтора четыре раза в стационаре лежали. Из них 2 раза отит.
Старших детей нет
Приходилось каждый раз ехать в больницу, так как температура 40 и не сбивалось
Родилась здоровая, а потом вот так
Старших детей нет
Родилась здоровая, а потом вот так
Мааарковная
• 24 апреля 2024
Ответ дляГаля-краля
Двух детей кормила до 2 с хвостиком.
Прям як в мене
Значить буду вдень забирати гв
БлинчикБезСметанки• 24 апреля 2024
Автор, я відлучила в 2.7. Треба було кт зробити, з контрастом. Пояснила, що добу не зможу його годувати. Зрозумів, не плакав.
А коли вже й можна було б, він не попросив. І я не запропонувала. Потім схаменувся, запитав, а я кажу - та тобі ж не треба було, ти не просив, давай і далі не треба. І все.
Мааарковная
• 24 апреля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ой як добре що він зрозумів
Лінива, не каюсь• 24 апреля 2024
Жестко. Интересует как с мужем сексом заниматься, если от ласк груди может появиться молоко. Ну и от 1 года они уже достаточно взрослые)
Непереможна• 24 апреля 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Годувала до 2,5, відлучився за один день)
Не хворів жодного разу до 3 рочків
Кормила 3 месяца, потом смесь. Еще и прикорм только баночный.Не болел ни разу до 3х лет, пока в сад не пошёл. Анализы как у космонавта. И?)))
Царевна в уггах• 24 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
В 2.5 він у вас був лише на нічному гв?
І як він ставився до відлучки?
В 2.5 він у вас був лише на нічному гв?
І як він ставився до відлучки?
У нас отлучение получилось само собой. В 2,4 он начал ходить в садик (сначала на пару-тройку часов, потом дольше) - я очень торжественно устроила ему сам момент прихода в садик, восхищенно говорила ему, что он уже взрослый человек
, и детки, ходящие с ним в садик, уже грудь не требуют. Таким образом дневное кормление у нас отпало само собой, еще где-то около месяца оставалось периодическое ночное кормление, которое потом тоже потихоньку сошло на нет.
ПАЦАНКА О• 24 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Сто раз уже ответила что мой в сад пошел в 1.10
annetta888• 24 апреля 2024
Годуйте якомога довше, я до 1,6, а потім почалася мастопатія.
Краще б годувала хоча б на ніч 😔
Непереможна• 24 апреля 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Бедняга
ЛолитаНеРазлита• 24 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Але скільки часу треба щоб впоратись з деревними?
В мене пропало молоко і ій стало нецікаво , трохи понудилась і все
Зажуженная Жужжа• 24 апреля 2024
до 2,1 місяць молодшу
пригодовувала на нічний сон, на денний - інколи
1 день було важко
а потім поплакала і забула. ще вночі годувала пару днів, коли вона серед ночі прокидалася - щоб в мене не було застоїв молока.
потім, якщо прокидалася вночі, - просто качала на руках
а потім вона стала спати всю ніч
і все
1 день було важко
а потім вона стала спати всю ніч
і все