Мааарковная• 24 апреля 2024

Чи є тут такі мами хто кормив дітей до 2.5 грудьми?

Оскорбляю всячески• 25 апреля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Почему не понять. Я тоже кормила очень долго, до 2.1 и это уже была пытка просто. Но до 4 не знаю, я такого даже не слышала.
К слову у меня дочке сейчас 4 года, не представляю себе это.
2,1 это не очень долго, это нормально. У кого-то пытка как у вас, а у большинства нет
Гага Газу• 25 апреля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Повністю згодна
У мене були важкі пологи (не для мене, а для дитини) то йому було це дуже потрібно, він висів годинами на мені, добре що я це помітила і не прибирала силою чи через плач
Всі діти різні і мама має помітити чи ще потрібно чи вже виріс малюк
Я годувала десь 4-4,5 роки (з 3х років це були просто в основному цьом - на пів хвилинки приклався і все, десь 2, максимум 3 рази на день).
Мій син теж десь у цьому віці самовідлучився.
При цьому мені всі лікарі, спеціалісти в один голос стверджували, що оскільки в нього аутизм, він сам не відлучиться і буду я його годувати як в народі кажуть ’до армії’. Але одного дня він сам вирішив, щр все, більше не треба.
Я чесно скажу, що час ГВ - це був дуже щасливий час раннього дитинства і я радію, що ми двоє змогли його прожити, оцінити і насолодитися на всі 100%.