Доброго дня. Чи переоформлював хтось нещодавно авто в МВС Києва? Як там з талонами на переоформлення?
Пищалка• 24 апреля 2024
Ответ дляNat.L
Онлайн нема. Помилка. Кажуть що там ажиотаж, а мені дитину на весь день нема на кого лишити
Забито. Пробуйте переоформить в дие, это если с мужа
Пищалка• 24 апреля 2024
Ответ дляNat.L
А за талоном з 5 ранку стояти?
Не знаю . Мы успели взять онлайн
Витворунка• 24 апреля 2024
Ответ дляNat.L
Правду кажуть. Ми на Столичці були, причому за годину до відкриття - так і не взяли талон. Аборигени радили їхати до БЦ))
Всех анонимов аноним• 24 апреля 2024
Ответ дляNat.L
А за талоном з 5 ранку стояти?
Ну, да. Все сейчас переоформляют. Можно к 6 утра подъехать куда - нибудь в пригород - Буча, Обухов, там есть надежда взять талон.
Всех анонимов аноним• 24 апреля 2024
Ответ дляNat.L
Підкажіть як? Через електронну чергу чи є якийсь чат бот або кабінет водія?
Ну какой бот? Сайт главного сервисного центра
Всех анонимов аноним• 24 апреля 2024
Ответ дляNat.L
Вот, на 02.05 есть , в Киеве
Пищалка• 24 апреля 2024
Ответ дляNat.L
Через Эл очепедь, но мы брали до начала ажиотажа. Сейчас только ждать или через дию