Чучало яблуні• 24 апреля 2024
Який аеропорт біля Парижу зручніший, щоб відвідати Діснейленд?
Читала огляд, але не можу зараз знову його знайти. В Парижі не була, хочу на День народження дитини організувати поїздку. Допоможіть, з якого аеропорту зручніше добиратися?
Чучало яблуні
• 24 апреля 2024
Ответ дляЛапка
Ви прямо з аэропорту плануєте їхати у Діснейленд?
Мені порадили готелі поряд із Діснейлендом, тому так, планую одразу в ту сторону їхати
Директор Пляжу• 24 апреля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Орлі або Шарль де Голль, але саме біля Діснейленду аеропорту нема
КокошинЭль• 24 апреля 2024
Там все рівно треба електричкою їхати до Діснейленду,так що аеропорт немає значення
Мядуза аля моргонер• 24 апреля 2024
Від аеропорту орлі буде прямий Поїзд до Діснейленду .
Якщо на таксі , то можна і шарль де голь
Міряю від одиниці• 24 апреля 2024
Якщо таксі, то Шарль де Голь ближче. Якщо електричкою, то, мабуть, все одно
Чучало яблуні
• 24 апреля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
из Шарля де Голль есть автобус прямой в Диснейленд
А як його знайти там? Не підкажете?
Куратор дебошей• 24 апреля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
А як його знайти там? Не підкажете?
подскажу
выходите из терминала
и под эстакадой куча остановок шаттлов с вывеской Диснейленд
выходите из терминала