В рот не ложи• 24 апреля 2024
Які острови вам найбільше подобаються для відпочинку
В Європі
Результат:
вже голосів:
22 (56.41%)
Результат
7 (17.95%)
Інше
6 (15.38%)
Греція
2 (5.13%)
Балеарські
2 (5.13%)
Корсика
0 (0%)
Сицилія
В рот не ложи
• 24 апреля 2024
Ответ дляУкраиночка
Була на Корфу, Родосі, Майорці, Кіпрі - мені скрізь чудово
Де кращі пляжі і загалом чистіше?
Украиночка• 24 апреля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Де кращі пляжі і загалом чистіше?
Корфу мені мальовничіший. А з малими дітьми найбільше кіпрські пляжі зайшли з мілким пологим входом.
Бокс-орун• 24 апреля 2024
Ответ дляУкраиночка
Можете підказати які міста дивитися на Кіпрі для відпочинку з дітьми?
Украиночка• 24 апреля 2024
Ответ дляБокс-орун
Ми відпочиваємо в Протарасі, але завжди беремо авто в прокат. Тоді можна обʼїздити всі пляжі й цікаві місця)
Новорічна пальма• 24 апреля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Труханов
Тема для бєжєнцев, ой нью європейців. Взнали про острови нарешті
Г@Л@В@ломка• 24 апреля 2024
Ещё не были на островах. В этом году хотим на Майорку. Туда немцы катаются как украинцы в Затоку или Бердянск)