Кукарачка• 24 апреля 2024

Хелп, очень сипятся волосы

Что вам помогает против выпаления волос? Прям нереально много вылазят. После родов даже такого не было.
Губи до вух• 24 апреля 2024
Виши красный.

Нашли в капусте• 24 апреля 2024
Ответ дляГуби до вух
Виши красный.
Шампуни то ерунда. Надо искать причину в организме и лечить или как минимум витамины.
Пожарник• 24 апреля 2024
Перевірте ТТГ на всякий випадок, залізо може...
Щепотка_совести• 24 апреля 2024
Вітаміни, (заспокійливі, за потребою) сиворотки, шампунь-все для укріплення та росту волосся, щоб в комплексі. Через 2 місяці, побачила результат.
ПАЦАНКА О• 24 апреля 2024
Ампулы каарал 05 и сдать анализы
Нашли в капусте• 24 апреля 2024
Автор у меня тоже очень выпадали. Подруга с которой давно не виделись, то сказала что у меня половина волос осталась. Посдавала анализы - все ок. Пью витамины - сначала комплексные, потом стала отдельно витамин Д, Биотин, Омега-3. И реально очень помогло.
Зяблик протестант• 24 апреля 2024
Весна может? Недостаток витаминов весенний имею ввиду.
Губи до вух• 24 апреля 2024
Ответ дляНашли в капусте
Не начинайте. У меня дефитциты которые невозможно пополнить в силу хронических болезней. Мне помог именно шампунь.
Мания-Величия• 24 апреля 2024
Волосся просто сипалося лахміттям, розчесати і помити страшно було. Допомогло: біотин, втирання Капсіолу 2 рази на тиждень протягом 2,5 місяців, шампунь Віші з амінексилом.

АнтиТроль• 24 апреля 2024
Вітаміни біотин.
Капсіол 2 рази в тиждень наносить і на годину в шапрчку перед миттям. Хвалять його. Я тільки почала цю боротьбу
Юпитерная• 24 апреля 2024
Моя болюча тема🥺
Вже два місяці приймаю ці вітаміни.Результат якось дуже швидко побачила, десь через тиждень мабуть.
Можливо це через спрей, бо не вірю що вітаміни так швидко спрацювали.
Але ним користувалась тільки перший місяць, зараз без нього теж супер.
І ще я дуже слідкую за харчуванням зараз, не нехтую жирами.Не менше 60г в день.Це дуже важливо для шкіри,нігтів, волосся та циклу.
Моє волосся ніколи не було в кращому стані, ніж зараз, чесно.

Ще хочу попередити, що вітамін В може спровокувати прищі.Якщо лікували шкіру, чи лікуєте зараз то краще не займатись самолікуванням, а звернутись до лікарів)

P.S. сфотографувала склад,якщо не підійде ціна, ви можете знайти щось схоже
Може ще третю?• 24 апреля 2024
Приймаю кальцій в хелатній формі і вітамін Д на постійній основі за показами. Як побічний ефект: волосся супер густе і швидко росте!
Глас_Народа• 25 апреля 2024
Біотин
Та пріорін
Гостра на язик• 25 апреля 2024
У меня очень выпадали. Оказалось слабые волосяные луковицы. Были волосы почти до попы, обрезала до лопаток и больше ничего не лезет. Втирала в кожу головы Капсиол.
Мрію про пончик• 25 апреля 2024
Найкраще буде комплексно - вітаміни всередину, втирати щось для приливу крові і пробудження цибулинок разом з масажем, шампунь, маска, бальзам для живлення і зовнішнього впливу на волосину, щоб при розчісуванні не плутались і не так рвались.
Вітаміни я пила видів 3, але найбільше сподобались Аевіт Преміум, там гарний склад, хоч біотином, омегою, цинком, а як замовити через Таблетки.юа взагалі бюджетно виходить, вчора якраз взяла в запас - 170грн на місяць
Я вже писала і показувала серію польської аптечної косметики при випадінні волосся Радикал, я користувалась багато чим, зараз втираю сироватку щодня, вона містить ніацинамід і кофеїн, плюс екстракти алое і т.д
Ще я купила собі мікротоковий масажер- гребінець з світло лікуванням, до нього теж є сироватка, буду застосовувати після курсу сироватки Радикал.
Я пів року в темі. Аналізи здавала, дефіцити закрила, крім основних - вік, клімакс, гіпотеріоз. Буду далі працювати над цим і періодично живити волосся, бо бачу напівлисих своїх одногодок і трохи старших, не хотілось би...але завжди є варіанти, поки ми живі-))) он була тема про якісні типу парики🫣
Мрію про пончик• 25 апреля 2024
Забула фото
Мрію про пончик• 25 апреля 2024
А це мікротоковий девайс