Jave• 24 апреля 2024

Ну що новоспечені полячки

Польща готова допомогти повернути українців призивного віку- Міністр Оборони.

https://zn.ua/ukr/europe/polshcha-hotova-dopomohti...
Soufit• 25 апреля 2024
Ответ дляJave
Ну ’як зайців’ то я вже від себе додала
Маєте хоч якесь посилання на відео? Саме на відео, бо ту писанину що за посиланням в старпості, читати гидко - купа реклами, одна поверх іншої лізе, тільки встигай закривати. Яка може бути довіра до їх так званих статей

Vlada-Maria• 25 апреля 2024
Ответ дляSoufit
Справа не в демобілізації, а в тому, що бойова група на завданні знаходиться замість 5 умовних днів, всі 15. І відпочиває після завдання, замість тижня, чи двох тижнів - 3 дні, і знову на завдання. Так само з бойовими вильомами, з чергуваннями на установках ПВО і так далі. Просто тому, що недоукомплектовані частини. Вижити в таких умовах набагато складніше.
Але проплачені особи вам цього не розкажуть, бо за це ніхто не заплатить.
Дивно... а як же
’Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський розпочав аудит Сил Оборони. Під час перевірки виявлено тисячі військових, які жодного разу не брали участі в бою.
’Два роки поспіль кажуть, що є бригади, які вже два роки на війні без ротацій. А є підрозділи, які жодного разу не були взагалі на фронті. Армія 900 тисяч, 300 тисяч умовно без ротацій воюють. А де ж тоді 600 тисяч?’ – наголосив нардеп Давид Арахамія в ефірі програми ’Тема з Наталією Мосейчук’.
https://www.unian.ua/war/viyna-v-ukrajini-sirskiy-...
Недоукомплектовані кажете? І чого так швиденько цю тему влада замнула?
Семицветка• 25 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Кто про что))) Мне и украинцев здесь хватает.
Soufit• 25 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Дивно... а як же
Мені теж цікаво же ті 600 тисяч. Можливо тільки на папері, і на них списуються величезні суми
Soufit• 25 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Дивно... а як же
До речі, Арахмію задовольнили відповіддю?
Vlada-Maria• 25 апреля 2024
Ответ дляSoufit
а саме цікавіше, чому про це більше ніде - ні слова? А в той же час на передовій гинуть мобілізовані місяць-півтора тому
15 квітня поблизу населеного пункту Новокалинове Донецької області загинув Роман Сліпецький.
У 2024 році став на захист нашої держави.
https://pik.net.ua/2024/04/23/na-donechchyni-zagyn...
Vlada-Maria• 25 апреля 2024
Ответ дляSoufit
не знаю, але судячи з тишини, зрозуміли що в своїх розбірках=дерибанах бовкнули зайве
Na kablukah• 25 апреля 2024
Мда,прям повод для радости и злорадства-отправлять людей на убой.
Скоро такими темпами очередь и до женщин дойдет,будет повод порадоваться
Margarita_Kashina• 25 апреля 2024
Від творця теми ’Чому люди стають конченими’
Так от питання, як може психічно здорова людина вести себе так по відношенню до іншої людини..
Так, є певний відсоток психів в суспільстві, але я думала, що їх не настільки багато.. чи виходить дай кожному з нас владу та можливість і ми будемо принижувати, знущатись та вбивати подібних нам..

©Jave

Takamaka• 25 апреля 2024
Ответ дляАпель-синка
А при чём здесь ’новоспечені полячки’ к возврату мужчин призывного возраста?
И поляки что, дебилы? Если украинцы уедут, кто у них на заводах на сменах по 12 часов 6 дней в неделю вкалывать будет за копейки? А на стройках и прочих тяжелых работах? Неужели сами пойдут вместо них?
Позаимствуют инициативу у нашей власти, и начнут возвращать поляков из Британий, Даний, Германий, Нидерландов на поля и заводы родной Польши.
Takamaka• 25 апреля 2024
Ответ длядякую аж підскакую
А еще у министра обороны нет таких полномочий
Я думаю, что экономическая выгода в украинцах победит)
Польша в плюсе по результатам разницы в помощи, потраченной на украинцев и налогами, уплаченными экономически активными украинцами. Роль в росте ВВП Польши сюда же.
https://visitukraine.today/blog/3509/how-refugees-...
https://reliefweb.int/report/poland/poland-analysi...
Обычно экономические интересы формируют политические, а не наоборот. Хотя, страх воевать самим или перейти в орбиту китай-рф может и превысить все остальное, время покажет.
Takamaka• 25 апреля 2024
Ответ дляДжеральдина.
Удалено администрацией...
Сегодня встретился комментарий от одной патриотки-нафронтницы из Польши: «Ну и прекрасно, что будут выдавать мужчин, наконец-то арендное жилье подешевеет». Занавес.
Ваша величність• 25 апреля 2024
Ответ дляTakamaka
А що поганого?
Takamaka• 25 апреля 2024
Ответ для_Katya_1985
а еще сегодня у психологини читала, она во Франции с мужем и тремя детьми и кричит, что многодетные и инвалиды - это ЗАКОННО, а все остально это сброд - ухилянты и тому подобное

Тоесть если у тебя 3 детей, страна тебе не нужна выходит, пусть воюют бездетные или с 1-2 детьми

удивляюсь, насколько циничен этот мир, нарожала жена детей - можно и не умирать уже, нормально, а мы потом приедем на все готовенькое, после войны - домой жеж хочется
Надеюсь, ей кто-то посоветовал ознакомиться с новой постановой Кабмина, которая делает невозможным для мужчин 18-60 лет получение загранпаспорта за рубежом, а исключения касаются инвалидов и их опекунов, многодетных в списке исключений не видела.
Takamaka• 25 апреля 2024
Ответ дляwoman Warrior
Ага.С таким энтузиазмом-всех прижмут . всех вернут, а как вызвать полицию, когда у самой траблы, энтузиазма не хватило.
А все ее тогда жалели, поддерживали, советовали…
forumchanka• 25 апреля 2024
Давно пора і не тільки з Польщі.
forumchanka• 25 апреля 2024
Ответ дляNa kablukah
Если путька не остановит войну одним звонком-в каждую русскую семью придет гроб.простая математика войны.и бабье будет защищать свои границы от владика до бедгорода.отправляет людей на убой в чужую страну а его дети и дети депутатов дуры в дубаях.вчера дружбана шойгу арестовали за провал в сво и сумасшедшие потери иванова тимурчика и это только начало
forumchanka• 25 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Ондо як тільки молодий гетьман сивочолого приїде з лондонів в окопи-одразу буде порядок)
forumchanka• 25 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Дивно... а як же
Молодець Сирський.давно пора перевірити.Це правильно

kisunya11• 25 апреля 2024
Коли блокували кордони, ніхто не чув, щоб хтось верещав так як вчора в консульстві. Бо то їх не стосується.
Тому все рівно, що буде з тим батальйоном
Pole• 25 апреля 2024
Ответ дляСемицветка
У немцев тоже шок.
Боже-боже, всі такі шоковані! І ніхто ж на нашу владоньку вплинути не може!
Vale29• 25 апреля 2024
Але ж в Польщі не тільки ті чоловіки, які під час війни виїхали, а ті хто ще раніше цілком свідомо покинув країну. Не вважаю, що вони мусять воювати за нас. Я в Україні якщо що.
Мій друг виїхав до Польщі ще в 2015 році, навчався там в аспірантурі, захистив дисертацію, робить успішну кар´єру. Дружина полька та квартира в іпотеку. Його діти не будуть рости в Україні, його дім там. Але громадянства ще немає.
Не згодна, що він мусить кидати країну в якій живе вже багато років і їхати до нас
Na kablukah• 25 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Честно говоря, меня мало интересуют гробы в русских семьях.
Значительно больше-в украинских.
Живой силы у нас в разы меньше, если кто-то забыл.
И только человеческим ресурсом войну не остановить
Pole• 25 апреля 2024
Ответ дляVale29
Ми теж багато з чим не згодні, але...
forumchanka• 25 апреля 2024
Ответ дляNa kablukah
Значительно больше-в украинских.
Если так прекрасно все у рашистов,почему они по году берут села?Почему бастуют их бабы белые платки и не только.почему от слова мобилизация в обмороки падают а не идут дружно в окопы в чужую страну?
Vale29• 25 апреля 2024
Ответ дляPole
Ми теж багато з чим не згодні, але...
Чомусь думаю, що поляки собі в ногу стріляти не будуть і ніхто дешеву робочу силу, а кваліфіковану тим паче виганяти не буде. Тут інтерес для економіки безпосередній. Там скоріше міністра оборони поміняють ніж від людських ресурсів відмовляться.
Бо виженуть українців і доведеться завозити до себе арабів та африканців, Польща на це ніколи не піде
forumchanka• 25 апреля 2024
Ответ дляPole
Ми теж багато з чим не згодні, але...
Ви не згодни а я згодна.Не судите о всех.
forumchanka• 25 апреля 2024
Ответ дляVale29
та кто его тут ждет.пусть стает гражданином той страны где живет и плотит налоги.его что насильно тянут.пусть делает что хочет
forumchanka• 25 апреля 2024
Ответ дляkisunya11
сто процентов.
forumchanka• 25 апреля 2024
потому что не надо быть хитросделаным.и рыбку съесть и на ту штуку сесть.уехали-най щастить.подавайся на гражданство.зачем тебе укр паспорт и консульск услуги.всё! у тебя новая жизнь.работаешь налоги другой стране.все просто.с чего кипишь не понятно