Арешт майна за борги

Якщо приймуть законопроект про величезні штрафи і, як слідство, арешт майна, то які варіанти. Росскажіть, кто знає. Що це означає? Чи є сенс переоформити з чоловіка квартиру і як?
13 3 2
Гуляю босоніж 25 апреля в 06:52
Что уже только не притянут тетки за уши, чтоб отжать квартирку у мужика
3@йk@ 25 апреля в 06:52
Пусть на вас переоформит. Или на кота.
Кондуктор трамвая 25 апреля в 06:56
Все це почнеться місяців через 5. Звичайно це не буде масово і всіх поголівно. Мій чоловік на переоформлення не піде. Переоформлювати то на дітей (це треба робити тоді дуже терміново) або на батьків (але щоб не було братів , сестер) Оскаржувати штраф, арешт
Не кую, не мелю 25 апреля в 07:01
Да, жилья много. Оформили на детей, меня
8 2
автор Христя в тiстi 25 апреля в 07:01
Ответ дляКондуктор трамвая
Все це почнеться місяців через 5. Звичайно це не буде масово і всіх поголівно. Мій чоловік на переоформлення не піде. Переоформлювати то на дітей (це треба робити тоді дуже терміново) або на батьків (але щоб не було братів , сестер) Оскаржувати штраф, арешт
А чому на дітей терміново? Чи це ваш випадок? А якщо на дружину?
автор Христя в тiстi 25 апреля в 07:02
Ответ дляНе кую, не мелю
Да, жилья много. Оформили на детей, меня
Тобто, якщо на дружину, то не арештують? Спільне не арештовують? А як оформулювали, як це називається?
Так точно! 25 апреля в 07:03
Ответ дляКондуктор трамвая
Все це почнеться місяців через 5. Звичайно це не буде масово і всіх поголівно. Мій чоловік на переоформлення не піде. Переоформлювати то на дітей (це треба робити тоді дуже терміново) або на батьків (але щоб не було братів , сестер) Оскаржувати штраф, арешт
Интересно, вечерний квартал сделает на новый год хороший, юморной номер про мужиков и квартиры? #хотьпоржем..
автор Христя в тiстi 25 апреля в 07:05
Ответ дляГуляю босоніж
Что уже только не притянут тетки за уши, чтоб отжать квартирку у мужика
Вже прийнято у першому читанні
7 1
Поліцейський патруль 25 апреля в 07:05
Тобто. Є великі борги, пройшов суд, який зобов´язав сплатити борг , штраф. І тут як варіант квартиру переоформити на інших? Чи и як?
З боргами нотаріус не переоформить
12 1
автор Христя в тiстi 25 апреля в 07:07
Ответ дляПоліцейський патруль
Тобто. Є великі борги, пройшов суд, який зобов´язав сплатити борг , штраф. І тут як варіант квартиру переоформити на інших? Чи и як?
З боргами нотаріус не переоформить
Ні, мова зовсім не про це
Поліцейський патруль 25 апреля в 07:07
Значить в мого дяді борги/брав іпотеку щось там шахер махер, суди пересуди. Він зробив дарчу на доньку, пройшло більше 7 років судів, от тепер квартира під арештом , дарчу анульовано.
Поліцейський патруль 25 апреля в 07:07
Ответ дляХристя в тiстi
Ні, мова зовсім не про це
А як?
Не кую, не мелю 25 апреля в 07:08
Ответ дляХристя в тiстi
Тобто, якщо на дружину, то не арештують? Спільне не арештовують? А як оформулювали, як це називається?
Договір дарування. Ні, тоді не спільне
автор Христя в тiстi 25 апреля в 07:09
Ответ дляПоліцейський патруль
А як?
Намагаюсь розібратися. Якщо квартира на чоловікові, як зробити так, щоб її не заарештували за майбутнім новим законом. Переписати, зробити дарчу?
5 1
автор Христя в тiстi 25 апреля в 07:10
Ответ дляНе кую, не мелю
Договір дарування. Ні, тоді не спільне
Дякую!
Поліцейський патруль 25 апреля в 07:10
Ответ дляХристя в тiстi
Намагаюсь розібратися. Якщо квартира на чоловікові, як зробити так, щоб її не заарештували за майбутнім новим законом. Переписати, зробити дарчу?
Довідки про сплату заборгованості треба нотаріусу представити при даруванні
8 5
автор Христя в тiстi 25 апреля в 07:11
Ответ дляПоліцейський патруль
Довідки про сплату заборгованості треба нотаріусу представити при даруванні
Та немає ще ніякої заборгованості
14 2
Поліцейський патруль 25 апреля в 07:12
Ответ дляХристя в тiстi
Та немає ще ніякої заборгованості
Ну а чого тоді переписувати?
15 3 1
автор Христя в тiстi 25 апреля в 07:13
Ответ дляПоліцейський патруль
Значить в мого дяді борги/брав іпотеку щось там шахер махер, суди пересуди. Він зробив дарчу на доньку, пройшло більше 7 років судів, от тепер квартира під арештом , дарчу анульовано.
Ні, ви не зрозуміли. Немає ніякої заборгованості. Аде приймуть новий закон, коли військовозобов’язані повинні будуть платити по 200000, а якщо ні, то це арешт майна. Я хочу, щоб на чоловікові ніякого майна не лишилось
29 7
Поліцейський патруль 25 апреля в 07:14
Ответ дляХристя в тiстi
Та немає ще ніякої заборгованості
Дарча досить дороге задоволення і там є ньюанси з неповнолітніми, якщо зареєстровані, то через опікунським. Зараз банальний заповіт 3тис.
Гуляю босоніж 25 апреля в 07:14
Ответ дляХристя в тiстi
Вже прийнято у першому читанні
И что? Есть долги - пусть платит.
20 2
автор Христя в тiстi 25 апреля в 07:15
Ответ дляПоліцейський патруль
Ну а чого тоді переписувати?
Коли приймуть новий закон, коли військовозобов’язані повинні будуть платити по 200000 штрафів, а якщо ні, то це арешт майна. Я хочу, щоб на чоловікові ніякого майна не лишилось
Поліцейський патруль 25 апреля в 07:15
Ответ дляГуляю босоніж
И что? Есть долги - пусть платит.
Я зрозуміла, що це коли ухилянт і 200тис штрафу не платить, щоб не було арешту на майно
6 4 2
Не кую, не мелю 25 апреля в 07:15
Ответ дляПоліцейський патруль
Дарча досить дороге задоволення і там є ньюанси з неповнолітніми, якщо зареєстровані, то через опікунським. Зараз банальний заповіт 3тис.
Да ладно. Не дорого, бо перша лінія родства. А неповнолітні виписуються за 15 хв в ЦНАПі
автор Христя в тiстi 25 апреля в 07:16
Ответ дляПоліцейський патруль
Дарча досить дороге задоволення і там є ньюанси з неповнолітніми, якщо зареєстровані, то через опікунським. Зараз банальний заповіт 3тис.
Чим захистить заповіт від арешту майна?
7 1
Не кую, не мелю 25 апреля в 07:16
Ответ дляХристя в тiстi
Чим захистить заповіт від арешту майна?
Нічим
автор Христя в тiстi 25 апреля в 07:17
Ответ дляНе кую, не мелю
Нічим
Ну тоді навіщо ви це радите
Не кую, не мелю 25 апреля в 07:17
Ответ дляХристя в тiстi
Ну тоді навіщо ви це радите
Це не я раджу. Ми Переоформили, але ще не все
Тішуся неперетішуся 25 апреля в 07:18
Ответ дляХристя в тiстi
Ні, ви не зрозуміли. Немає ніякої заборгованості. Аде приймуть новий закон, коли військовозобов’язані повинні будуть платити по 200000, а якщо ні, то це арешт майна. Я хочу, щоб на чоловікові ніякого майна не лишилось
А тот что недавно приняли, там такого нет ?
Поліцейський патруль 25 апреля в 07:19
Ответ дляНе кую, не мелю
Да ладно. Не дорого, бо перша лінія родства. А неповнолітні виписуються за 15 хв в ЦНАПі
Ні. Не так все просто. Якщо виписати, то треба надати інформацію куди прописувати