Щедрик ведрик• 25 апреля 2024
Мовне питання
(не бийте зразу, я своя))
Я в більшості україномовна, але на Порадниці при створення тем переходжу на російську, бо помітила, що якщо створювати тему російською - відповідей і зацікавлених людей більше, ніж українською. (незалежно від теми, я це дослідження вже півроку проводжу )
Таке враження, що якщо заголовок українською - деякі навіть не заходять.
А ви помічали, чи це я все придумала?
Результат:
вже голосів:
82 (74.55%)
Та ні, все однаково
28 (25.45%)
Є таке
Я инженер, меряю от 1• 25 апреля 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Завжди мовне питання нам кидають, як кістку, щоб відволікти
Чтоб люди гавкались друг с другом. А люди как велись так и ведутся.
#Пойду_кгадалке• 25 апреля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
я просто півроку тут пишу питання які мене цікавлять і звертаю увагу на кількість відповідей в залежності від мови )
Я 4 года тут фигней маюсь и тенденция проста: если вопрос актуальный и волнующий народ, то ответят все и на любых языках, а если еще и в топ тема попала, то несколько недель будут ответы всплывать) А если что-то непонятное спросили, то тема быстро затухнет
Кружите меня,кружите• 25 апреля 2024
Ответ дляРегионщица
Ви що тем про невістку не читали?)))) там аншлаг)
А про хрестини була тема? Бо я чекаю...
Люблю пиво• 25 апреля 2024
ой, какие мовные тролликик милые, ’ я точно своя’, ’не для срача’, хихихи, да точно, просто такой маленький троллик
муха в кедах• 25 апреля 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Я вообще не обращаю внимания на каком языке кто пишет и часто ловлю себя на мысли, что не запоминаю на каком языке что-то прочитала или на каком языке было видео.
100%, причому давно вже, можу не згадати, якою мовою фільм подивилася
Копуша• 25 апреля 2024
Нет такого. Я всегда была русскоязычной. В последнее время довольно часто перехожу на украинский. Но писать мне удобно на русском.
Регионщица• 25 апреля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
А про хрестини була тема? Бо я чекаю...
Була. Але всі засумнівалися в достовірності. В нашої свекруні з´явилися послідовники)
Кружите меня,кружите• 25 апреля 2024
Ответ дляРегионщица
А посилання не дасте?
Моська-слон• 25 апреля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
А про хрестини була тема? Бо я чекаю...
Там перенесли крестины, позже будут подробности.
Регионщица• 25 апреля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
А посилання не дасте?
хутряна володарка• 25 апреля 2024
Я теж російсько мовна, мені дуже подобається україномовне оточення, спілкуюсь з задоволенням, мова класна, виразна. Перед війною була записана на курси для дорослих. Повинна була у травневий набір потрапити, чекала з вересня на чергу....
Весела моль• 25 апреля 2024
вы все придумываете
я всегда пишу на русском, потому что в украинской школе не училась вообще, но темы у меня тоже часто не очень популярные, потому что я спрашиваю реально то, что нужно мне сейчас, а не что может быть популярным в обсуждении, но нафиг мне не нужно
муха в кедах• 25 апреля 2024
Мені взагалі здається що тут відсотків 80 тем тролі пишуть, ось як там якась про розчленьонку))), це дослідження чи пора їм на українську переходити?
Міряно-переміряно• 25 апреля 2024
Я завжди говорила українською, книги читаю лише українською. Обожнюю нашу мову. Але на форумі мені приписують, що я раша троль яка вивчила українську 😂
Найщасливіша• 25 апреля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Принципиально пишу и говорю на русском
Я у вас нічого не питала, ви мали на питання автора відповісти, а не мені щось доводити. Ви із серії «сама з собою поговорила, сама собі довела, що сама розумна»
Міряно-переміряно• 25 апреля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Класна ідея. Якби в кожному місті проводили такі курси.
Лапка• 25 апреля 2024
Знову мовний тріль
вот когда закончится мовний срач, тогда и закончится война.
ГЛЮкоза• 25 апреля 2024
Я тут пишу українською з початку війни весь час. Не слідкую тут чи залітають теми укр мовою чи рос більше. Думаю це від теми залежить. Млї не залітають , але то не від мови, бо я специфічні створюю, не політичні і не загальні, а так конкретно щоб щось порадили і це вузькопрофільні теми.
Мене сьогодні трохи здивувало як зауваження водію зробили про рос музику , він тихо слухав собі і тут жінка встала і так голосно - вимкніть російське негайно. І він вимкнув, не сперечався . В транспорті ніхто не обговорював, сиділи тихо... Російське в людей викликає агресію, гидоту...особливо коли похорон за похороном наших воїнів
ГЛЮкоза• 25 апреля 2024
Ответ дляВесела моль
вы все придумываете
О це так як я. Хоч запитую на укр мові, але реально про якусь косметичну штуку чи ліки. Це точно так не цікаво людям як ім*я наприклад для дитини, свекруха подарила щось гівняне чи щось політичне...Тому ми з вами не маємо акого аншлагу в темах і причина не в тому, що я укр пишу, а ви рос
Кусачая Я• 25 апреля 2024
Я так рада что на советчице девочки не тягают этот модный вопрос,и мы прекрасно общаемся как с украиноязычными,так и с рускоязычными девочками тут❤️