Просто болталка• 23 апреля 2024

Хрестини.

Вирішили вони все таки святкувати в тому місті де невісткині батьки проживають зараз. Мовляв, невісткі там простіше все планувати та домовлятися за свято, бо є з ким залишити малу дитину. А-ніж в Києві.
Так ось, у нас син відразу запитав чи всі ми будемо, щоб розуміти на скільки людей замовляти банкет. Тому що невісткі було саме головне, щоб приїхав середній син, бо він хрещений. А ми з дочкою вона сказала «по бажанню.» Мене це образило. Ніби «хочете їдьте, ні-то і ладно, всім все одно.» Ще й сказала, що хрестини в церкві оплачує хрещений. А з хрещеної хрестик та крижма. Нормально розпорядилася дама? Так ось. Невістка поїхала туди за три дні раніше. Син пізніше підтягнувся до них.А нам сказали, що є електричка, дві години і ми там. Так їхала невістка з маленькою дитиною і сказала, що і ми можемо так поїхати без проблем.
Для нас це було проблематично, але взяли білети та поїхали. Ми коли приїхали, нас син забрав з вокзалу, нас і в будинок ніхто не запросив. Всі вже були зібрані і ми відразу поїхали до церкви, там вже всі нас чекали. Невістка зі свахою, сватом привіталися і на тому все.Ніяких тем зі мною не заводили і не розмовляли. Всі між собою розмовляли на якісь теми, а ми наче лишні були. Могли щось відповісти, коли я заводила якусь тему. Але навіть і в очі не дивилися мені. Я себе відчувала, як не в своїй тарілці. Всі були такі радісні, задоволені. А в мене відчуття було- наче невістка за щось мені мстилася. І відразу після церкви ми пішли до ресторану. Все було гарно, гарна фото зона, фотограф, музика і тд. Але було й таке, що мені не сподобалося…. Я пожартувала, що невістка не хотіла заморочуватися, та вирішила в ресторані все замовити. Невістка сказала, що краще вона в такий день промовчить , чого і мені радить, просто замовкнути. А потім їх родичка, яка була на святі також додала- «Ми і не думали, що ви приїдите. Думали, що буде, як на виписці з пологового, що всі вас в той день чекали, а ви приїхали, як клоун, аж через два місяці після виписки.» Ці слова мене вразили. Як клоун? Чому як клоун? Але вирішила промовчати вже. Бо видно було, що її мій жарт розлютив. Та й взагалі, не раді вони були зустрічі. Онука я на руки так і не взяла. Він мене не знав. А до тієї бабусі горнувся. Сваха сказала, що дитина буде плакати, що дитині потрібно звикнути до мене і якщо дитина звикне та захоче, то він сам буде протягувати руки і проситися, щоб його взяли. Але самій брати, щоб він плакав, мені заборонили. Ось так. А потім син натякнув, що там на вечір є білети на потяг. І ми можемо поїхати додому, бо тут нас немає в кого залишити. Хоча поряд з ними живе їх родичка, яка могла б нас прийняти до себе. Бо вона сама проживає, чоловік постійно в рейсах. Але так нас сильно хотіли там бачити та чути, напевно. Я погодилась, але натякнула, що може є де залишитися? І нам сказали в один голос- Ні, немає. Хотіла вже купувати білет на потяг, але в мене там у місті є родичі. Вони погодилися, щоб ми в них залишилися, нам замовили таксі і ми сіли та поїхали до них. А син з невісткою залишилися ще на пару днів там, відпочити у батьків. Саме головне, і образливе, що ніхто нас навіть не захотів і відвезти до родичів в інший район, ні сват, ні сваха, ні син. Начебто все було культурно, гарно, ніхто кривого слова не сказав, але всі показали своє ставлення до мене. Образа на невістку тепер ще більша, бо поводить себе як свиня.
все по ГОСТу!• 23 апреля 2024
Йееееес!!
Как мы вас ждали!!
Кидстаффовка• 23 апреля 2024
А что вам не понравилось на крестинах? И что значит, мол невестка не захотела заморачиваться? Нужно было в таком случае, если вас что-то не устраивало, предложить свою помощь невестки с организацией. Или вообще взять на себе все заботы с крестинами. Если вы такая умная. А то приехали на всё готовое и недовольны ещё чем-то. Где же ваша помощь? Вы же бабушка, мама, свекровь. А отношение к вам нормальное у людей. А что вы хотели? Чтобы к вам в объятия прыгали? И сказали вам всё по факту. Вы действительно как клоун, точнее как дурочка. Радуйтесь, что вам морду не набили.
Тумба-юмба• 23 апреля 2024
ну нарешті!!!
всьо, блін, накрилося миття вікон корміліцею... а такі плани на вечір були...
все по ГОСТу!• 23 апреля 2024
Реально вы клоун уже . И для них, и для нас.
Ирина_Б_• 23 апреля 2024
ну слава Богу) Конечно то что ребенка не жали подержать странно, может не очень и хотелось?)
автор Просто болталка • 23 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Ну сказали, що він повинен до мене звикнути. Але дитина постійно плакала, коли я хотіла його взяти.
Ирина_Б_• 23 апреля 2024
Ответ дляПросто болталка
а как он к вам привыкнет если вы его не видите
Тумба-юмба• 23 апреля 2024
мені одній здається, що це не та звична нам свекруня цей рассказ написала? ну не то щось, не то...
Анонім-ка• 23 апреля 2024
что это за санта-барбара???
Электричка• 23 апреля 2024
Ось, дуже сподобалася ваша фраза:’..... А в мене відчуття було- наче невістка за щось мені мстилася......’
Це ви жартуєте? Ви ж її обісрали по повній, її рідній матері то лайно все вилили про її доньку.
Электричка• 23 апреля 2024
Ответ дляАнонім-ка
что это за санта-барбара???
’Записки сумашедшего ’ цитирует автор. Вже 8 місяців читаємо.
автор Просто болталка • 23 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Ну це невісткі потрібно дякую мені сказати. Бо поводить себе, як відморожена. Не знала я, як до неї підступитися.
Анонім-ка• 23 апреля 2024
Ответ дляЭлектричка
жесть
Дівчина заглядєніє• 23 апреля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Может долго готовилась, историю продумывала, литредактор вычитывал. Или это другой из группы авторов пишет.
Электричка• 23 апреля 2024
Ответ дляПросто болталка
Діти відчувають, хто є хто)))
Электричка• 23 апреля 2024
Ответ дляПросто болталка
Щось у вас в цій темі багато лайливих слів))) Ви змінилися, чи то не ви?)
іронічна антитеза• 23 апреля 2024
Девочки, вот призвали это чудо. Хорошо же было
Электричка• 23 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
А чи вона це?))) Не той слог.
автор Просто болталка • 23 апреля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ну вони дійсно все гарно зробили. Але невістка лінива не захотіла сама, щось готувати. Замовила кафе.
Мовчу, але хочу• 23 апреля 2024
Автор, вы пришли разделить радость праздника другой семьи. Это подразумевает такт, корректность и вопитанность.
Не ваш празник, не вы центр праздника.
Потому скромно пришли, скромно ушли
Та не реву я• 23 апреля 2024
Ответ дляПросто болталка
Вы скажите спасибо невестке и сыну , что вас вообще пригласили и что с вами ещё разговаривали , после того что вы им творили. Я бы на месте невестки на километр вас к ребёнку не подпустила. И снова вы не удержались и гадостей наговорили. И встретили вас не так и в попу не целовали, и в ресторане не то и не так и ещё родственники невестки на постой вас не взяли. И любят вас недостаточно Скажите спасибо , что вас не послали, а вежливо вас терпели целый день
Задолбулька• 23 апреля 2024
Это не та мамаша. Подменили и алиби себе организовали здесь. Ту скорее всего таки закатали в асфальт((
Тумба-юмба• 23 апреля 2024
Ответ дляПросто болталка
дурочку ви валяєте ще гірше ніж сочиняєте. при чому тут організація свята?
автор Просто болталка • 23 апреля 2024
Ответ дляТа не реву я
Чому це я повинна дякувати? Мене там ніхто навіть і не чекав. Невісткі головне було, щоб середній син приїхав.
іронічна антитеза• 23 апреля 2024
Ответ дляЭлектричка
А чи вона це?))) Не той слог.
Думаете, нам подсунули другую свекруху? В принципе да, слабовато в этот раз.
Ошеламиссимо• 23 апреля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Та вчителька, а у цієї купа помилок, і в стилі мало приторно-солодкої огиди. Може це колектив авторів?
Та не реву я• 23 апреля 2024
Ответ дляПросто болталка
Но вы тем не менее припёрлись . За это и благодарите. что пригласили и не выгнали. И даже целый день вас вытерпели.
автор Просто болталка • 23 апреля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Я просто написала. Але можно було б і нормально себе поводити по відношенню до мене та моїх дітей.
Та не реву я• 23 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Да скорей всего и та тема с призывом была от этого же автора)
автор Просто болталка • 23 апреля 2024
Ответ дляТа не реву я
Ой, прям таки, дуже довго вони мене терпіли.