Щедрик ведрик• 25 апреля 2024

Мовне питання

(не бийте зразу, я своя))

Я в більшості україномовна, але на Порадниці при створення тем переходжу на російську, бо помітила, що якщо створювати тему російською - відповідей і зацікавлених людей більше, ніж українською. (незалежно від теми, я це дослідження вже півроку проводжу )
Таке враження, що якщо заголовок українською - деякі навіть не заходять.

А ви помічали, чи це я все придумала?
Результат:
вже голосів: 110
82 (74.55%) Та ні, все однаково
28 (25.45%) Є таке
Я инженер, меряю от 1• 25 апреля 2024
Нет такого.
Перехожу на мову потихоньку, поэтому пишу то так, то так.
Ощущение что особенно на это никто внимания не обращает
Найщасливіша• 25 апреля 2024
Так, таке є, але я принципово пишу на українській. Та і в більшості в столиці ви почуєте російську, на жаль.
Добрая свекровь• 25 апреля 2024
Не замечала такого
Не вмію заміряти• 25 апреля 2024
Нет такого. Не старайтесь ))
Володарка мрій• 25 апреля 2024
Я если знаю что подсказать по теме вопроса отвечаю везде, независимо от того на каком языке заголовок. И просто комментирую где хочется, ну, вот как здесь)
Я инженер, меряю от 1• 25 апреля 2024
Кстати, я всегда видела, что вопрос языка возникал в Украине только перед очередными выборами. Все говорили как хотели и всем было пофигу.
Лорка-хлорка• 25 апреля 2024
Я російськомовна, але в школі російську не вивчала, тому пишу українською.
Мені здається, що різниці немає, якщо тема цікава, то вона цікава незалежно від мови.
Пушап Мі мі• 25 апреля 2024
Я порой пропускаю заголовки украинские, машинально как-то. Просто не считываю их в ленте, не цепляюсь глазами даже. При этом если в моей теме кто-то по украински отвечает - комментарий воспринимаю нормально, понимаю, отвечаю.
Белая котичка• 25 апреля 2024
Пишу виключно українською, 90% тем, що створюю, залітають в топ.
Я инженер, меряю от 1• 25 апреля 2024
Ответ дляБелая котичка
Троль ? 🤣
Регионщица• 25 апреля 2024
Ви що тем про невістку не читали?)))) там аншлаг)
Володарка мрій• 25 апреля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Троль ? 🤣
Может свекровь
Красавица писяная• 25 апреля 2024
Я вообще не обращаю внимания на каком языке кто пишет и часто ловлю себя на мысли, что не запоминаю на каком языке что-то прочитала или на каком языке было видео.
Белая котичка• 25 апреля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Троль ? 🤣
І таке буває під настрій) але коли не тролю, то теж все ок.
Не пириживай• 25 апреля 2024
Я пишу тут по русски, в фб по украински, говорю дома по русски.
Регионщица• 25 апреля 2024
Я свого носа в будь-яку тему всуну))))
Локшина на вухах• 25 апреля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Завжди мовне питання нам кидають, як кістку, щоб відволікти
Чу Ча• 25 апреля 2024
Як ви забембали з мовним питанням
Белая котичка• 25 апреля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Может свекровь
Ні. Але дякую за ідею, коли доросту, буду від імені тещі теми створювати, думаю, теж аншлаг буде, коли мами хлопців набіжать)
#Пойду_кгадалке• 25 апреля 2024
на советчице я стала более лояльна к украинскому)) оказалось люди и на украинском пишут здравые мысли по поводу политики, мовосрачей и других скользких вопросов)) если тема интересная, читаю и отвечаю, не важно на каком она языке написана
Дуже дуже вумна• 25 апреля 2024
мовний ср..ч? давно не было.....
#Пойду_кгадалке• 25 апреля 2024
Ответ дляЧу Ча
Як ви забембали з мовним питанням
как вы забембали со своими банами не в тему!
Десь так, але...• 25 апреля 2024
Ответ дляНайщасливіша
Принципиально пишу и говорю на русском
младокошкина• 25 апреля 2024
відповідей більше в темах про свекруху, поділ майна, спадок, морожену курку, підлітковий вік та політичних. і мова не має значення
Бензопирен• 25 апреля 2024
Мне пофигу, Хотя я русскоязычная
Малая еще та• 25 апреля 2024
Абалдеть) Человек полгода(!) на советчице проводит исследование, как воспринимаются темы на разных языках))))
Очманіти) Людина півроку(!) на порадниці проводить дослідження, як сприймаються теми різними мовами)
З теми зрозуміла єдине - є люди, яким ще більш нічого робити, ніж мені)))
Моська-слон• 25 апреля 2024
В жизни я общаюсь на языках Суахили и Майя. К сожалению, онлайн переводчика с этих языков на украинский не существует. Поэтому перевожу на русский. Спасибо.
автор Щедрик ведрик • 25 апреля 2024
Ответ дляМалая еще та
я просто півроку тут пишу питання які мене цікавлять і звертаю увагу на кількість відповідей в залежності від мови )
ЧукИГеки• 25 апреля 2024
Ответ дляБелая котичка
языковой срач в топ выгнать ума много не надо :)
Шальная коклетка• 25 апреля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Вы дублируете вопросы на двух языках?