Повернення податків Польща. Піт 11-37.

Хто самостійно робив Піт 37 собі, прийшла та сама сума, яка була вказана в поверненні? Бо я трохи в щоці, так як повернули майже одну місячну ЗП. Чи то норм чи може потрібно звертатися до податкової?
Сладко-соленая 25 апреля в 16:18
Честно говоря не помню точную сумму не проверяла
Все цифры из пита взяла от работодателя и плюс ребенка вписала
В сумме примерно так и прислали, да
Нагайна 25 апреля в 16:20
А ви хотіли менше?
Все добре:)
Мені того року прийшло навіть більше щомісячної. Але я й була на декількох роботах.
Огірок та Помідорчик 25 апреля в 16:39
Ответ дляНагайна
А ви хотіли менше?
Все добре:)
Мені того року прийшло навіть більше щомісячної. Але я й була на декількох роботах.
Так налоги были конские, это ваше недополученное возвращают
Огірок та Помідорчик 25 апреля в 16:40
Дети у вас есть?
Асталависта бэйби 25 апреля в 17:06
У меня возврат выше от зарплаты
автор Налогообложу 25 апреля в 17:16
Ответ дляСладко-соленая
Честно говоря не помню точную сумму не проверяла
Все цифры из пита взяла от работодателя и плюс ребенка вписала
В сумме примерно так и прислали, да
Я залогувалася через профіль зауфаний і там всі піти підтягнуло мені.
Так, дітей теж вписала
автор Налогообложу 25 апреля в 17:16
Ответ дляНагайна
А ви хотіли менше?
Все добре:)
Мені того року прийшло навіть більше щомісячної. Але я й була на декількох роботах.
Так в мене теж більше ніж щомісячна, тому й здивована я
автор Налогообложу 25 апреля в 17:17
Ответ дляАсталависта бэйби
У меня возврат выше от зарплаты
Дякую
Заспокоїли
Я просто не очікувала
автор Налогообложу 25 апреля в 17:17
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дети у вас есть?
Так
Двоє
автор Налогообложу 25 апреля в 17:18
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так налоги были конские, это ваше недополученное возвращают
Ну в мене ставка нетто непогана, працюю по умові о праці
ОдинРазНадетое 25 апреля в 17:19
Ответ дляНалогообложу
Ну в мене ставка нетто непогана, працюю по умові о праці
За каждого ребенка около1200 злот
автор Налогообложу 25 апреля в 17:26
Ответ дляОдинРазНадетое
За каждого ребенка около1200 злот
В мене вийшло набагато більше.
ОдинРазНадетое 25 апреля в 17:30
Ответ дляНалогообложу
В мене вийшло набагато більше.
Ну буває, значить бухалтерія ваша много переплатила
автор Налогообложу 25 апреля в 17:34
Ответ дляОдинРазНадетое
Ну буває, значить бухалтерія ваша много переплатила
Переплатила чого саме?
І як це можливо, якщо в мене брутто і нетто не змінювалося
Огірок та Помідорчик 25 апреля в 18:19
Ответ дляНалогообложу
Ну в мене ставка нетто непогана, працюю по умові о праці
А вы тут причём, возврат налога мало зависит от вашей зарплаты, от вашего бухгалтера и семейного положения
Огірок та Помідорчик 25 апреля в 18:20
Ответ дляНалогообложу
Переплатила чого саме?
І як це можливо, якщо в мене брутто і нетто не змінювалося
У вас дети есть и сколько им лет?
автор Налогообложу 25 апреля в 18:21
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А вы тут причём, возврат налога мало зависит от вашей зарплаты, от вашего бухгалтера и семейного положения
А від чого залежить?
Тобто якби в мене зарплата була в 2 рази меншою, то виплатили б так само? :)
автор Налогообложу 25 апреля в 18:21
Ответ дляОгірок та Помідорчик
У вас дети есть и сколько им лет?
Двоє
До 18
Огірок та Помідорчик 25 апреля в 18:25
Ответ дляНалогообложу
Двоє
До 18
И все кто имеет как вы двое детей получили 2200 , это даёт государство помощь работающим, а тут по-другому бухгалтер с вашей зарплаты удерживает налоги, с одной и той же зарплаты можно удержать чуточку больше или меньше, и иногда люди ещё доплачивает, то есть возвращают государству недо полученные налоги
автор Налогообложу 25 апреля в 18:28
Ответ дляОгірок та Помідорчик
И все кто имеет как вы двое детей получили 2200 , это даёт государство помощь работающим, а тут по-другому бухгалтер с вашей зарплаты удерживает налоги, с одной и той же зарплаты можно удержать чуточку больше или меньше, и иногда люди ещё доплачивает, то есть возвращают государству недо полученные налоги
Але я отримала далеко не 2200.
Тому й питаю
Бо про 1100 на дитину я знаю
Болтушка Му 25 апреля в 19:35
Ответ дляНалогообложу
Так в мене теж більше ніж щомісячна, тому й здивована я
Повернення тільки на одну дитину 1112 зл. На дві відповідно 2224
автор Налогообложу 25 апреля в 19:40
Ответ дляБолтушка Му
Повернення тільки на одну дитину 1112 зл. На дві відповідно 2224
Ні, в мене сума набагато більша
Тому й здтвувалася
Болтушка Му 25 апреля в 19:45
Ответ дляНалогообложу
Ні, в мене сума набагато більша
Тому й здтвувалася
Значить від суми брутто багато відраховували податку . Зараз отримали повернення переплати . Або могли отримувати на протязі року плюс до виплати ще наприклад по 300 зл. Яка ставка у вас ?
автор Налогообложу 25 апреля в 19:51
Ответ дляБолтушка Му
Значить від суми брутто багато відраховували податку . Зараз отримали повернення переплати . Або могли отримувати на протязі року плюс до виплати ще наприклад по 300 зл. Яка ставка у вас ?
7200 брутто
Болтушка Му 25 апреля в 20:38
Ответ дляНалогообложу
7200 брутто
В інтернеті є калькулятор. Напишіть наприклад : ile dostanę wypłaty netto przy … brutto
Виберіть онлайн калькулятор і там, залежно від ваших даних побачите скільки маєте отримувати
автор Налогообложу 25 апреля в 20:45
Ответ дляБолтушка Му
В інтернеті є калькулятор. Напишіть наприклад : ile dostanę wypłaty netto przy … brutto
Виберіть онлайн калькулятор і там, залежно від ваших даних побачите скільки маєте отримувати
Я знаю скільки я маю отримувати
Я не розумію звідки така сума повернення
Болтушка Му 25 апреля в 20:51
Ответ дляНалогообложу
Я знаю скільки я маю отримувати
Я не розумію звідки така сума повернення
Ви ж знаєте , що таке Піт ? Це податкова декларація. Яку або ви самі складаєте або її автоматично податкова розрахує ? Звісно без внесених пільг на дітей, інтернет, доізд і тд) . Повернення вам - це надала а податків або податкова пільга . Повернення податковій - це недоплата податків вам . Податкова система складна і є маса податків , які ви можете уникнути написавши заяву на початку року . Якщо цього не було - цю надплату повернуть вам .
автор Налогообложу 25 апреля в 21:15
Ответ дляБолтушка Му
Ви ж знаєте , що таке Піт ? Це податкова декларація. Яку або ви самі складаєте або її автоматично податкова розрахує ? Звісно без внесених пільг на дітей, інтернет, доізд і тд) . Повернення вам - це надала а податків або податкова пільга . Повернення податковій - це недоплата податків вам . Податкова система складна і є маса податків , які ви можете уникнути написавши заяву на початку року . Якщо цього не було - цю надплату повернуть вам .
Зрозуміла
Дякую
Оленп 26 апреля в 21:00
В Польщі неоподатковуваний дохід 30тис злотих. Якщо не писали на початку року бухгалтерії, щоб з цього доходу не перераховували податок, то тепер податкова цей податок повернула. Ну і плюс 1200злотих на дитину.
автор Налогообложу 26 апреля в 22:28
Ответ дляОленп
В Польщі неоподатковуваний дохід 30тис злотих. Якщо не писали на початку року бухгалтерії, щоб з цього доходу не перераховували податок, то тепер податкова цей податок повернула. Ну і плюс 1200злотих на дитину.
В мене річний дохід вищий ніж 30тис, тому мені повернули частину?
Я ніхрена вже не розумію