Дівчата, така ситуація: замовила на Алі товар, а продавець замість очікуваного відправив просто якийсь непотріб. Звʼязатися з ним не можу, спір відкрити теж не можу. Неможливо ввести суму відшкодування.
Є шанси повернути кошти?
Ластовиння• 25 апреля 2024
Чому не можете відкрити спір? Я декілька разів відкривала і кошти завжди повертали
Не гавкаю- но охраняю• 25 апреля 2024
Почему не можете открыть спор? Случайно не подтвердили получение?
Дивне створіння• 25 апреля 2024
Ответ дляhrystia
Ось: в одному замовленні можна вибрати суму відшкодування, в іншому ні.
Зайдіть з впн.
Губной рояль• 25 апреля 2024
У меня точно так же было, не ставило суму. Но я подтвердила заказ. Так ничего и не вышло(((
Відірву та викину• 25 апреля 2024
Ответ дляГубной рояль
Так підтверджувати потрібно навпаки ,потім спір відкривати, завжди так роблю
Губной рояль• 25 апреля 2024
Ответ дляВідірву та викину
Тогда не знаю в чем причина. Но у меня точно так, как у автора
західний_діалект• 25 апреля 2024
Ответ дляВідірву та викину
Що отримала? 2 одиниуі замість 10?
Ширли-Мырли• 25 апреля 2024
Ответ дляhrystia
А мне эта щетка для шерсти пришла, но для шпица жестковата