У некоторых это Париж, у кого то НЙ, а у меня Варшава)Я особо не ожидала от нее чего-то крутого, но хотелось посетить столицу в копилочку , а в итоге как приехали в какой-то Дрогобич только чуть побольше ...
Кучерявочка• 25 апреля 2024
Москва. Ще до анексії Крима. Реально уявлялась крутим багатим мегаполісом, але в Київі пластикових вікон було більше ніж там (в московських будинках взагалі одиниці). Немає штор, тупо голі вікна або газети. Місцеві як з секонда в останній день перед завозом вдіті. І всі злі. Реально агррр агррр. І в магазинах смердить чи то гівном, чи то тухлятиною.
Капуста Маша• 25 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
А Вы были в Бельведере, сокровищнице, каких-то других музеях?
Там гулять не перегулять... И это мы в декабре были. Я представляю поехать в мае или сентябре...
Так , але він нічим особливо не відрізняється від інших замків та музеїв, я такі вже бачила
Щебетушка• 25 апреля 2024
Ответ дляАстановитесь
Якщо брати Україну до уваги то безсумнівно Харків на першому місці
Я с вами! Харьков - зе бест
заварний look• 25 апреля 2024
Ответ дляМой_ужин
Так, від Берліну теж очікувала чого такого)) а еічого такого не побачила))
А Відень сподобався.
А Амстердам то моя давня любов
А Відень сподобався.
А Амстердам то моя давня любов
А що ви очікували від міста яке сильно постраждало від бомбардувань? Як і варшава до речі
Капуста Маша• 25 апреля 2024
Ответ дляЗалатавая
Черновцы. Никакого второго Парижа я не увидела.
Вперше чую таке порівняння, чому Париж?
Капуста Маша• 25 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Лондон)
Чим не сподобався? Якраз планую поїздку
ГоловнаЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляЗалатавая
Це мабуть стьоб, про Париж
Прибираю щодня• 25 апреля 2024
Ответ дляПочемучечка
Ви зі Жмеринки та образилися?
с Вашим аналитическим умом Вам нужно работать в бюро прогнозов. Не останавливайтесь.
Но трошки нудно подучиться, ибо плагиат ...
Воздух в банке• 25 апреля 2024
Ответ дляПирожкиня
Львов и Будапешт. Во Львове красиво и чисто только в центре, в туристических местах, а на окраинах печально (по крайней мере, когда я там была). Будапешт красивый город, но энергетически не мой
Согласна про Львов. Ещё не люблю Львовские рестораны, вот прям вообще.
Мааарковная• 25 апреля 2024
Ответ дляКапуста Маша
Чим не сподобався? Якраз планую поїздку
Туристом сподобається,тут цікаво) просто я живу тут))
Капуста Маша• 25 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, але я там умудрилась два рази загубитись. Перший раз це була неділя, тупо треш, англійською ніхто ніде не говорить, нічого не розуміє, ніяк. Ні на рухах ні на мігах. Просто жесть. Слава Богу що попався готель якийсь по дорозі
Так, мова це наступне завдання квесту , її неможливо зрозуміти ні інтуїтивно, ні з транслейтом
ГоловнаЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляЩебетушка
Я с вами! Харьков - зе бест
Дописувачка мала на увазі, що він її найбільше розчарував
Пилосмок працює• 25 апреля 2024
Ответ дляЩебетушка
Была в Бучаче) Облазила все развалины замка и старого костела. И старое кладбище там зачетное
А назви, назви які: Товстеньке, Стінка, Коропець....блііін, я кайфую просто) чоловік, коли приходить у відпустку, то возить мене у ’круїз’😂 по області за раз) їдемо по селам, я в двори заглядаю, участочки придивляюсь) і всюди я б жила.
А в Бучачі, до речі, народився перший Ізраїльсбкий лауреат Нобелівської премії з літератури) я єврейка і не знала. А це доля туди занесла, тепер знаю)
Гарантую неперелевки• 25 апреля 2024
Ответ дляКапуста Маша
Нам дали классный аудиогид на украинском, там про каждую картину целую историю рассказывали, я прям заслушалась. Но было мало времени, чтобы всё послушать, мы спешили (((
Мечтаю приехать и неспеша всё посмотреть и послушать.
Капуста Маша• 25 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Туристом, в мене дитина марить Лондоном
Щебетушка• 25 апреля 2024
Ответ дляАстановитесь
Парк Фельдмана, зручне районування, на цьому все
Сумская, Сущевский вал, набережная, парк Горького, парк Шевченко.. у меня там столько любимых мест. Это при том, что я не местная.
Помогалочка• 25 апреля 2024
Ответ дляежик_на_скутере
Для меня Дюссельдорф и впрочем все города Германии это какая то одна большая стройка+пробка+грязь...
А говорили нам що німці такі чистоплюї
Щебетушка• 25 апреля 2024
Ответ дляКучерявочка
Они там все злые ходили ещё 25 лет назад. Помню - приехала, а меня мой тогдашний муж учит - ходи и делай лицо кирпичом, местные всегда так ходят и к ним не подходят менты))
Мааарковная• 25 апреля 2024
Ответ дляКапуста Маша
Туристом, в мене дитина марить Лондоном
Туристам завжди подобається,жити тут некомфортно. Літали на тому тижні в Монако і Канни/Ніцца,хоч пожили як люди)) тепер все життя в мріях кудись поїхати з Лондона
Астановитесь• 25 апреля 2024
Ответ дляЩебетушка
Парк Горького це найбільше розчарування взагалі, на початок 2022 він був однієї з найзбитковіших комунальних установ, що ви побачили цікавого в Сумській взагалі не розумію🤷
Щебетушка• 25 апреля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
А для меня Харьков - самый лучший город на земле
Мой_ужин• 25 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
В травні справді шикарно там
Біле пальто• 25 апреля 2024
Ответ дляКучерявочка
Город очень колоритный и масштабный. Местные очень разные, абсолютно. В московских окнах было мало пластиковых вообще смешно, я понимаю,что раша это говно по умолчанию,но вы уже так не фантазируйте
Щебетушка• 25 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Я жила в Доброводах)) рядом были Пидгайцы)
Мой_ужин• 25 апреля 2024
Ответ дляКапуста Маша
З чим ви б його порівняли?