Царівна Жабка• 25 апреля 2024
Вам важен секс в стосунках
Результат:
вже голосів:
82 (76.64%)
Да
25 (23.36%)
Ні
Первоклашка Я• 25 апреля 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Разумеется. Иначе что это за отношения? Брат и сестра?
Два ченця
ДваДваВісім• 25 апреля 2024
Важен, только это понимаешь когда что-то пошло не так. Большинство тех, у кого с сексом все ок, думають что легко обошлись бы без него или ммнимальным
Сама купляю квіти• 25 апреля 2024
В 18+ був важливий, зараз в 46- очі б мої не бачили того сексу.
Перша на селі• 25 апреля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
А если другой мужчина?
Пупуговка• 25 апреля 2024
Мені 45 і секс дууууууууже важливий. Дуже непокоюся як буде далі, як раптом я перестану хотіти сексу після 50 клімакс і все таке... Це мене лякає більше за зморшки і целюліт...