Чого зараз почався такий. Пресинг їх, від тих консульських послуг до того що Безугла каже здавай паспорт якщо не їдеш воювати.
Так от питання, люди виїхали на законних підставах, ви їх самі випустили, ( це не стосується тих хто через ліса тікав). Чого тоді таке відношення?
RaminaSonne• 26 апреля 2024
Ответ дляlumonbka
Нажаль, навіть не було спроб у 2022 році якось захистити..
Нажаль
І слава богу.
Місто ціле, а люди живі-здорові.
Хто захтів- куди треба виїхав, хтось залишився.
Не треба нам слави Бахмута, дяка.
Місто ціле, а люди живі-здорові.
Не треба нам слави Бахмута, дяка.
Ответ дляPaolla
Питання не в тому вірю я чи ні. Влада створила таку систему у державі, не боролися з нею, а тепер ми повинні за це відповідати? Не влада, не корупціонери? А звичайні люди?
Не боролись - були незадоволені, почала боротись - знову незадоволені.
І так, якщо ви корупціонер чи хабарник, то будете відповідати, а прості люди які не мають до цього відношення - не будуть
Ответ дляdArtagnan
Это чисто популистский ход, чтоб:
1. Отвлечь внимание от отступления на фронте
2. Перенести ненависть с сыновей кличков-гордонов, у которых есть гражданство других стран, пока представители самого свободного народа умирают за их недвижимость в Украине.
Те, кто выехал в Европу до 22-го года и остались там, в большинстве своем, перед этим оформляли себе другое гражданство какой-нибудь страны ЕС. Потому что в большинстве стран ЕС, если у тебя было лишь украинское гражданство, то все, что ты мог - до 90 дней жить без права на работу. В Украине делали румынское и венгерское, поскольку часть территорий Украины данные государства считают своими историческими землями. И этих паспортов навыдавали так много, что с начала полномасштабки, если хотел выехать из самой свободной страны по этим паспортам, то погранслужба не выпускала, а предварительно проверяла тебя на предмет украинского гражданства. И когда это гражданство подтверждалось, то в выезде отказывали.
То есть, эти люди, вообще не парятся, кроме тех, кто не уладил в Украине вопросы с имуществом (да и то, через местный нотариат есть схема). Ну не продлили украинский паспорт - та и положить. Я, вон, вообще, с началом полномасштабки ходил в консульство, просил лишить меня гражданства на основании наличия другого. Отказали
’Родина помнит о тебе’, как говорится.
Что касается тех, кто выехал после февраля 22-го, то тут, таки да, проблемы возникнут, но, опять же, какие проблемы? Принудительная депортация? Это просто физически невозможно, учитывая количество. Разве что, отменить пособия, но вряд ли это сподвигнет украинца возвращаться в самую свободную страну
’Родина помнит о тебе’, как говорится.
Да звісно,не паряться,а громадянство,що так легко отримати,це ж від п´яти років і більше
margaritavoronina1• 26 апреля 2024
Ответ дляСветик63
Держава їх випустила бо вони мали право виїхати. В чому тоді це клеймо ухилянт
От якось так получається,що два роки тому мала право,а тепер не має
Ответ дляолена олена
В ДП документ не було жодних проблем взяти термін. От донедавна зовсім) це Ви мені не розказуйте. Більше того, там була жива черга
А якщо в країні проживання немає дп документ? І запису в посольство теж немає? Люди по півроку не могли взяти запис на виготовлення паспорта, мовчу про те, що доставляють їх раз на 3-6 місяців, залежно від країни.
Ответ дляnataangel
Ну як не могли? ДП Документ зараз в багатьох містах Європи є
До речі, елементарний приклад від друзів: перший паспорт закінчується в дитини(той що ще на 4 роки), його подовжують (але в подовжені є свої недоліки, якщо ви в курсі і лише на 5 років, тобто залишилось ще 3 роки), але в цьому паспорті стоїть віза на перебування (тобто його не можна зробити недійсним). Другий паспорт був замовлений перед самою війною (за тиждень) в Україні і виготовлений в травні 2022, тобто, щоб його забрати треба було їхати туди вже 18-річному хлопцю. Новий паспорт за кордоном система не пропустить, бо по закону можна мати тільки 2. Як було діяти?
Ответ для--Мята-
не розумію галасу, якщо виіхав на законних підставах, то онови данні своі військові і отримай своі документи і сиди закордоном
А для цього з´їзди в Україну) бо ’оновити дані за кордоном’ зможуть лише інваліди і супроводжуючі інвалідів. Всі решта - ласкаво просимо до України за всіма видами послуг. Та і інваліди за цей час за українськими паперами встигли стати ’не інвалідами’ в кого термін інвалідності ’вичерпався’, типу у людини нога чи рука відростка, чи дитина вилікувалася. Чи ви не в курсі, що інвалідність часто дається на два роки, наприклад? І потім ти знову доводиш, що ти інвалід. В Україні, звісно.
Ответ дляflorak
По перше у багатьох закінчився набагато раніше або закінчується в найближчі пару років, а отримати термін на паспорт було просто нереально. Я собі ловила термін на паспорт більше ніж півроку і ще рік на довіреність. Доньці так в не зловила до цього часу
Два місяці тому узяли термін в адмінцентрі Берліну на отримання закордонного паспорту мамі. Вона захворіла, відмовилися від цього терміну та спокійно узяли новий на 10 днів пізніше.
Навіть не знаю, що Ви там роками «ловите» 🤷🏻♀️
Ответ дляPitbull
Від мого міста до Берліну всього навсього 1100 км. Їхати, з пересадками. Ще й з ночівлею, бо інакше ніяк.
Вам від Берліна до Львова ближче, ніж мені до Берліна. То уявіть як би вам було у Львів за паспортом поїхати, близький світ?
Ответ дляnatlem
У якій країні немає запису до консульства?
Ответ дляnatlem
Так мова йде про те, що Ви не можете «зловити» термін, а не про відстань.
Ответ дляPitbull
Ось вам офіційні роз´яснення на сторінці посольства щодо відсутності вільних слотів:
’
Міністерство закордонних справ України
Пошук
Громадянам України
Електронна черга
Опубліковано 02 листопада 2023 року о 13:16
КОНСУЛЬСЬКІ ПИТАННЯ
Оновлено 16.04.2024
Шановні відвідувачі!
15.11.2023 було оновлено механізм авторизації під час запису до Е-Черги.
Задля покращення доступу до консульських послуг, Вашої безпеки та боротьби з кібершахрайством запис в Е-Чергу МЗС відбувається за умови електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), Дія.Підпис або BankID НБУ.
Просимо Вас заздалегідь підготуватися до використання засобів електронної ідентифікації.
Від початку повномасштабного вторгнення рф понад 8 млн осіб вимушено залишили територію України та нині тимчасово перебувають в інших країнах світу (більшість — у країнах Європи). Розв´язана рф агресивна війна спровокувала найбільшу міграційну кризу в Європі з часів Другої світової війни.
Це спричинило вибухове збільшення кількості візитів та звернень до закордонних дипломатичних установ України.
Попри підсилення установ усіма наявними в умовах воєнного стану ресурсами, наразі на одного українського консула в країнах Європи в середньому припадає 70 000 потенційних заявників.
Це об´єктивно дуже велика кількість, що зумовлює дефіцит доступного часу в електронній черзі, оскільки неможливо симетрично збільшити кількість консульських співробітників для задоволення такого попиту (для прикладу, топ-10 європейських урядів утримують для забезпечення публічного сектора від 5 до 14 державних службовців на 1000 громадян). Відтак, шлях до подолання цього дисбалансу лежить через створення дистанційних послуг, реінжиніринг бізнес-процесів та автоматизацію рутинних операцій. Робота у цьому напрямі вже активно йде!’
’
Міністерство закордонних справ України
Пошук
Громадянам України
Електронна черга
КОНСУЛЬСЬКІ ПИТАННЯ
Оновлено 16.04.2024
Шановні відвідувачі!
Ответ дляnatlem
’
Міністерство закордонних справ України
Пошук
Громадянам України
Електронна черга
КОНСУЛЬСЬКІ ПИТАННЯ
Оновлено 16.04.2024
Шановні відвідувачі!
’
Міністерство закордонних справ України
Пошук
Громадянам України
Електронна черга
КОНСУЛЬСЬКІ ПИТАННЯ
Оновлено 16.04.2024
Шановні відвідувачі!
Навіщо мені розʼяснення на сайті консульства? Я ж кажу про адмінцентр у Берліні.
Ответ дляPitbull
Це як мені кажуть, що не можуть взагалі потрапити, додзвонитися чи отримати термін в Аusländerbehörde. А в мене вийшло отримати термін. А багато хто не може. Мені їм розказувати, що в мене вийшло?)
Ответ дляflorak
Ну як би так. Розказувати, що вийшло або не вийшло у Вас, а не те, що одна бабка казала.
Запис до консульства існує, записатися зараз важко, бо введено систему Е-підпису з-за деяких українських «підприємців», які продавали записи до консульства.
До адмінцентру потрапити ще місяць тому не складало жодних проблем.
І, доречі, я не у Берліні і навіть не у Німеччині. Теж долала велику відстань разом із мамою. А якщо було б потрібно, то і до Львова би поїхала.
Зараз всім важко, ніхто не був готовий до трагедії таких масштабів. Але треба боротися й жити далі.
Одесситка2007• 26 апреля 2024
Ну у меня брать 62 года, инвалид нет ноги и бабушка старенькая, тоже выезжали из обстрелов в чем было, ну вот щас даже боится общаться с родными что на Украине остались, очень много злости но почему-то атака вся пошла на тех кто именно что эвакуировался а не убегал
Vlada-Maria• 26 апреля 2024
Ответ дляSoufit
lekon-lekon• 26 апреля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Так навіть немає на всіх таких чоловіків забезпечення і зброї. Навіть на тих, хто зараз воює, не вистачає. Чи мають все самі купляти?
Чого це немає забезпечення? Це ж не 2022 рік, вже все є, не круте, але є екіпірування, форма. Чи ви ще зі своїм автоматом хочете захищати?
Vlada-Maria• 26 апреля 2024
Ответ дляLiza2704
Вчера читала, что соседняя враждебная страна уже ожидает около миллиона украинцев из Польши, Прибалтики и т.п. стран
зелупені реалізують спільну з фсб операцію ’адіннарот’
Одесситка2007• 26 апреля 2024
Закон то ладно оно может и правильно в войну, но люди то принялись клевать не настоящих уклонистов, те ещё и ответить могут и таких боятся и трогать, а начали обижать тех кто в эвакуации, слабые слои населения, стариков и инвалидов обычных, детей, от что куда страшнее, огромное разделение внутри страны...и перед тем как это делать надо было его хотя бы грамотно как то доносить до людей что ли (((
Ответ дляdArtagnan
Это чисто популистский ход, чтоб:
’Родина помнит о тебе’, как говорится.
«Свободная страна» надо брать в кавычки или просто СС
Ответ дляPitbull
Л- логіка. Мені до вашого адмінцентру далі, ніж вам до Львова. Не всі ж у Берліні живуть. І далеко не всі мали можливість зробити той паспорт як є потреба. Мова якраз про таких людей, а не конкретно про вас чи хто в Берліні живе.
tanysha777• 26 апреля 2024
Ответ дляLiza2704
От в цьому і є головна мета всього трешу від творців акакаяразніца
З іншого боку, акакаяразніца нічим не побрєзгує і з задоволенням візьме громадянство родной говєні
RaminaSonne• 26 апреля 2024
Ответ дляlumonbka
Моє теж ціле
Але ж жити там нереально, немає майбутнього, окрім як зв´язати життя тільки з рашею та еритреєю
Чого це немає майбутнього?
Ми спокійно собі виїхали усією родиною, не до рашки чи еритреї, и бачимо своє майбутнє цілком оптимістично. Хто залишився - теж цілком реально собі живуть, ще й додому кличуть.