Зоряний Шлях• 25 апреля 2024

Чи можна робити лазер якщо є родимки? На обличчі

Лазер треба , щоб видалити судинки і прибрати волосся над губою
Раз робила над губою , таке враження, що родимка стала світліша
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Можна, в мене декілька родимок на обличчі, за 12 років я зробила дуже багато процедур лазерного лікування шкіри, тому що в мене була розацеа. З родимками все ок
Лама_мама• 25 апреля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Шлифовку?
автор Зоряний Шлях • 25 апреля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Саме випуклі родимки не помічали , щоб світліші ставали ?
В мене теж Розацеа , вже три рази лазер зробила
От після 3 разу мені вже трохи подобається результат
Як ви ще лікуєте? Мені ще Ботокс пропонували як лікування Розацеа , але щось я не уявляю Ботокс на все обличчя
І поки мазу кремом Елідел
Які взагалі доглядові засоби , крема використовуєте ?
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Ответ дляЛама_мама
Шлифовку?
Ibl, bbl. Лазерное фотоомолодження ще називають
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
І поки мазу кремом Елідел
Мені призначили 10 сеансів лазеру, потім 10 пілінгів азелак, через півроку знову так. Потім раз в півроку- 5 лазеру, 5 пілінгів. І так вже 12й рік. Догляд - алголоджі для чутливої шкіри. Родимки, може, й стали світліше, але після такої розацеа, як в мене була, нехай. Шкіра чиста, свіжа, немає проявів вже років 8
автор Зоряний Шлях • 25 апреля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Клас
То ви тепер кожні пів року 5 лазеру і 5 пілінгів робите ? А чи робите ви Ботокс ?
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Клас
Ні, тепер раз на рік. Перші роки 3-4 робила раз на півроку.
Ботокс не роблю і не збираюся
Тут надолго• 25 апреля 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
І поки мазу кремом Елідел
Де робите лазер? Який саме?
Тут надолго• 25 апреля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
В якій клініці робите?
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Ответ дляТут надолго
В якій клініці робите?
Горавськи