25 апреля в 23:25

Посоветуйте хороший зерновой/молотый кофе Ирландский крем

В одной теме упомянули эту добавку в кофе, но сам кофе там спорный. А какой вкусный? Очень люблю с такой добавкой в кофейне брать
Рогнеда Карповна 25 апреля в 23:26
Львівська кава
Губной рояль 25 апреля в 23:29
Ответ дляРогнеда Карповна
Львівська кава
не смачний
4 2
оксюморон 25 апреля в 23:29
Подивитися цю марку, саме цей що на фото не мені не смачний, але на мій особистий смак, бо він з кислинкою, я більш з гірчинкою чи вершковим присмаком люблю, але якість супер. Мені таких пакунків багато подарували, видів 12, то були прям вау, жалкую, що не сфотографула назви тих що сподобались. І там був айріш крим також
Рогнеда Карповна 25 апреля в 23:30
Ответ дляГубной рояль
не смачний
Мені смачна
автор Нехай щастить 25 апреля в 23:33
Ответ дляоксюморон
Подивитися цю марку, саме цей що на фото не мені не смачний, але на мій особистий смак, бо він з кислинкою, я більш з гірчинкою чи вершковим присмаком люблю, але якість супер. Мені таких пакунків багато подарували, видів 12, то були прям вау, жалкую, що не сфотографула назви тих що сподобались. І там був айріш крим також
Спасибо!
З понеділка на дієті 25 апреля в 23:35
Послухаю. Бо Львівська кава не сподобалася, дуже чути хімічний ароматизатор, прямо пити не змогла, змішувала з кавою без ароматизатора, щоб розбавити насиченість тої хімози, все одно не смачно, гірка дуже. Ну може хтось таке любить.
Сама не знаю 25 апреля в 23:43
Домой этот покупаю, нравится.
Перемелица 26 апреля в 00:06
Я недавно спробувала Ферара червона пачка , ммм смачно так, навіть не очікувала.
З понеділка на дієті 26 апреля в 00:22
Ответ дляПеремелица
Я недавно спробувала Ферара червона пачка , ммм смачно так, навіть не очікувала.
Без термоядерного ароматизатора?
ПлакалаВАвто 26 апреля в 02:01
джеміні crema рожева
Бабайко 26 апреля в 11:18
ZFC