Валерия-6ef9• 26 апреля 2024

Чи реально навчитись смм не за всі гроші світу

Цікавить робота смм
Але на навчання як таких грошей немає
Я знаю багато чого, бо навчалась в університеті, мала досвід ведення власного онлайн бізнесу (до війни 😭)
Але мені цікаво Ваша думка
Чи варто навчатись і лізти в таку заповнену нішу ?
Буду безмежно вдячна за кожну відповідь
Атланта• 26 апреля 2024
Полно материалов слито на складчины. Если есть свободное время, почему бы и не попробовать. И для этого не обязательно платить большие деньги

Ankoles• 26 апреля 2024
Coursera, Udemy
Там є як безкоштовні так і майже безкоштовні курси(15-50$)

Також є курс від Google - Fundamentals of digital marketing. Здається що теж безкоштовний
gdsN• 26 апреля 2024
а Вам вистачить самомотивації і відсутності нетворкінга?
наприклад по таргету є безкоштовний плейліст..
https://www.youtube.com/playlist?list=PLjnwDX1T3t9rBKpjP38dhHA1cZqv_L3zI
також в цієї авторки в інсті також був допис про безкоштовний курс смм..

але чи точно Вам до цієї сфери лежить душа? бо я якось як почала слухати, зрозуміла що це далеко не для всіх ніща.
Janeke_in_UA• 26 апреля 2024
Огромное количество курсов в открытом доступе. Платформа prometheus, например. Есть приложение на плеймаркете. Это быстро нашла, там каталог огромный
You are Queen• 26 апреля 2024
Там нема нічого складного. Цю професію можна опанувати самостійно і безкоштовно, якщо мати велике бажання. Головне, щоб Ви зрозуміли принципи, по яким просувають в соцмережах.
gdsN• 26 апреля 2024
https://www.youtube.com/playlist?list=PLKKSAXs5mI3XmicL86DN-hbfv9eCphSBW ще по гугл аналітиці кидали оцей плейліст розжований.. але то специфічна ніша, хоч і затребувана. не для кожного типажу оте по зубам)
You are Queen• 26 апреля 2024
Ответ дляgdsN
https://www.youtube.com/playlist?list=PLjnwDX1T3t9...

О! Ната Веберг! Прикольна вона. Мені подобається. Базу дає, підказки гарні також.

автор Валерия-6ef9 • 28 апреля 2024
Ответ дляAnkoles
Coursera, Udemy

Дякую дуже
автор Валерия-6ef9 • 28 апреля 2024
Ответ дляgdsN

Дякую безмежно
Спробую
Не знаю, але хотіла б спробувати
автор Валерия-6ef9 • 28 апреля 2024
Ответ дляgdsN
https://www.youtube.com/playlist?list=PLKKSAXs5mI3... ще по гугл аналітиці кидали оцей плейліст розжований.. але то специфічна ніша, хоч і затребувана. не для кожного типажу оте по зубам)
Дякую дуже
автор Валерия-6ef9 • 28 апреля 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
Вдячна вам 😊
Janeke_in_UA• 28 апреля 2024
Ответ дляВалерия-6ef9
Вдячна вам 😊
Ещё найдите projector, там для льготных категорий и на конкурсной основе отбор. Но может подходите) было для женщин впо, военных, а вот сейчас ещё лгбт добавили 😁 тоже, кажется, видела смм в списке