Це правда про німецьку в Румунії?

Прочитала в одній із груп в ФБ, що в Румунії можна спілкуватись німецькою
Це справді так?Чи це стосується якогось регіону?
3 1
Паратруперсупер 26 апреля в 00:56
Неправда.
БезникаяЯ 26 апреля в 00:59
Бред), тут Английский понимают. Немецкий язык не слышала вообще.
Tammy21 26 апреля в 01:00
Ні) Нє, ви звісно можете, але не те що вам хтось відповість.
9 1
Вподобайден 26 апреля в 01:04
Це типу романо-германська мовна група?) ви проце?
Срочнокпсихологу 26 апреля в 01:08
Ответ дляВподобайден
Це типу романо-германська мовна група?) ви проце?
До румунської мови ближче французька
4 2
Вподобайден 26 апреля в 01:09
Ответ дляСрочнокпсихологу
До румунської мови ближче французька
Це жарт був)
Укр_жіночка 26 апреля в 01:11
Возможно что-то как-то в районе Брашова
Майданщица 26 апреля в 01:14
Ответ дляСрочнокпсихологу
До румунської мови ближче французька
Італійська) я в Італії. Всі румуни дуже швидко вчать італійську, бо дуже схожа до румунської. І громадянство у нас через 10 років, у румунів в Італії через 3 роки. Для них зробили виключення в тому числі через мову. Краще мати імігрантів, що гарно спілкуються твоєю мовою, а не ’ бе-ме’
Гарнюнька 26 апреля в 01:30
В Трансильвании саксы говорят на немецком, но большинство их репатриировалось в 90-ые. Румыны лучше говорят на французском, испанском местные, чем на английском
Кумася 26 апреля в 07:13
Ответ дляГарнюнька
В Трансильвании саксы говорят на немецком, но большинство их репатриировалось в 90-ые. Румыны лучше говорят на французском, испанском местные, чем на английском
Трансильванія займає більше половини території Румунії.
Я впевнена, що ваш висновок стосується конкретної місцевості, а не всієї Трансильванії.
Я, наприклад, прожила певний час в Румунії. В тому окрузі, де я була, багато етнічних угорців. А прекрасною англійською спілкується кожний перший.
Про італійську вже писали вище.
ПрипоРошенная 26 апреля в 17:57
На немецком можно говорить в Германии,Австрии, Швейцарии , Люксембурге и Голландии.