Стрекоза любви• 26 апреля 2024

Відкрити кордони для тих, хто готовий віддати свою нерухомість новобранцю ЗСУ

Як вам такий варіант. Наприклад, людина, сімʼя вирішила, що в Україні нічого її не тримає, хоче виїхати. При цьому має нерухомість ліквідну в Україні. Переписуєш свою нерухомість на мужчину, який буде захищати Україну, служити в ЗСУ, «вмирати» в окопі, але для його сімʼї буде можливість мати нормальне житло.
Як вам ідея? Відписали б свою нерухомість за можливість виїхати, якщо інших законних підстав немає?
nata.ant• 26 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Ви готові віддати, ок. Тепер шукайте того, хто візьме на таких умовах
Так це ж автор пропонує.
herba fresca• 26 апреля 2024
Ответ дляпромокашка
Можно как с оплатой за резервистов , есть у тебя жилье на скажем 50,000 дол можешь выехать , Как могут выехать жители сел Черниговской обл , дом 2-10.000 дол в селе , кому оно надо , Но там и мужчин уде почти не осталось призывного возраста
Ну опять получается,что воевать будут самые бедные.
50 тыс и выше это жилье только в нескольких городах Украины.
Киев,Одесса, Львов.
Мerida• 26 апреля 2024
Ответ дляherba fresca
Нет.
Хитропопые те,кто хотят воевать чужими руками за их майно.
хорошо подмечено.
herba fresca• 26 апреля 2024
Ответ дляпромокашка
Какая прелесть , просто мед для ушей людям что ад пережили , а что отдадут те что бежали из сгоревшего дома в тапках зимой? Чей отец на войне погиб а сыну вот 20 лет? Вам не стыдно такое писать?
Нет,не стыдно цитировать советчиц.
Они именно так и пишут, что у них на оккупированных территориях осталось жилье,и они ждут когда ЗСУ их города освободит.

Сами сидят кто где,с мужьями и взрослыми сыновьями,но точно не в ЗСУ.
Мелитрисса• 26 апреля 2024
Ответ дляMarishkaK
Не думаю что найдется много желающих отдать свою квартиру в Киеве за несколько сотен$, на которую собирали несколько лет, а то и десяток лет. Схерали?
Если другого способа не попасть на войну не будет, то некоторое количество найдется. А сельское хаты в 50-70 квадратных метров отдать будет больше желающих, только не возьмет никто.
Дева Мария• 26 апреля 2024
А чому не відкрити виїзд за кордон офіційно за ту ж саму суму, що всі платять воєнкомам та корупціонерам ? І за ці гроші хлопцям що служать збільшити зарплату в тричі чи більше ?
промокашка• 26 апреля 2024
Ответ дляherba fresca
Киев,Одесса, Львов.
Так всегда было и будет , не знаю ни одного состоятельного что бы воевал , есть знакомые с хорошим доходом добровольцы идейные , а что бы на ноль призвали ни одного , даже если и служат по штабам стлят
nata.ant• 26 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Так це ж знову таки,бідні зостануться,багаті втечуть .
Дева Мария• 26 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
А так по другому ?)
herba fresca• 26 апреля 2024
Ответ дляпромокашка
И я о чем
олена олена• 26 апреля 2024
Ответ дляпромокашка
На нулі є і багаті, і бідні, і ідейні, і відловлені на вулиці. Дуже різні.
S-lana• 26 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Автор шукає тих, хто готовий взяти, а не віддати
Ні, вона шукає тих, хто хоче віддати в обмін на виїзд.Що у автора в голові ? Маючи таких співгромадян, і ворогів не треба
Seehund• 26 апреля 2024
Ответ дляS-lana
О, очень ожидаемо.Прям висело в воздухе когда выстрелит. Те, кто остался в Украине, хотят оттяпать недвижимость тех, кто выехал.Уже не важно, официально выехали или нет, по каким причинам. Чем тогда лучше рашистов, которые национализируют жилье украинцев, не захотевших жить в оккупации и сдающим сейчас ’своим ’ в ипотеку.
На административных постах в окупации как раз местные жители, они ведут учёт и национализацию.
промокашка• 26 апреля 2024
Ответ дляherba fresca
Нет,не стыдно цитировать советчиц.

Вы сделали акцент на людях из оккупированых территорий , добровольцы уже везде закончились во все городах , и точно также и в Киеве и во Львове и в Одессе все верят в ЗСУ и прячут мужей и сыновей , И точно так же надеются что ЗСУ не пустит в их дом оккупантов
Дева Мария• 26 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Ви знаєте , читаючи тут , звичайні люди теж виїхали сімʼями і пашуть або на заводах або сидять на пособіі . Вся мої багаті знайомі в Україні , бо тут бізнес. І всі працюють на економіку і донатять
Seehund• 26 апреля 2024
Ответ дляherba fresca
Автор,это прекрасная идея.
Многие бы согласились.
Никакая квартира, дворец или бабкина хрущевка, неважно,не стоят жизни и здоровья .

Только те,у кого жилье на оккупированных территориях,вряд ли бы согласились.
У них идея фикс-’когда же освободят мой город,у меня там квартира??!’

Они и квартиру хотят,и воевать за свои города не хотят, уехали через РФ,и сидят в РФ, ЕС или дальше.
Не переживайте до 30 июня все уйдет в гос фонды ´республик´, если не будет переоформлено.
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляS-lana
Знову ви мене ображаєте? Для чого? А ви подумали про тих жінок, чоловіки яких знаходяться на нулі і ризикують своїм життям заради можливості, щоб Україна встояла? При тому 50% відсотків тут сидить і називає іх «дурнями», бо не втекли? Але всі дуже чекають, що їх нерухомість залишиться цілою і у них буде як мінімум можливість її продати. Тому я б вас попросила, як мінімум, думати як і що ви написали.
alisha12• 26 апреля 2024
А що мається на увазі під ліквідною нерухомістю? Квартира на Липках, чи будоночок в селі моєї свекрухи, не, він то цілий трохкімнатний, але в селі, інфраструктури 0. Роботи також. Це бред, люди платили кредити, заробляли на ту нерухомість, без держави.
чир• 26 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Автор, а что вы хотели услышать? Наступили местным беженкам на больную мозоль, потом спрашиваете ’чё разорались -то, больно?’
LudaSHS• 26 апреля 2024
Думаю вариант нереальный.
Думаете, Вр булет законы менять, создавать штат нового управления что это будут делать? Направлять туда ресурсы?
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Я написала,що готова віддати в Харкові? Підходить?
Підходить. Дякую за відповідь.
RaminaSonne• 26 апреля 2024
Якійсь рогульські дикі середньовічні ініціативи.
Відкрити кордони необхідно лише тому, що закриття суперечить конвенції с прав людини - цього цілком достатньо.
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Думаю вариант нереальный.
Мені наразі цікаво було прочитати думки тих, хто постійно пише, що готовий на все, щоб йому відкрили кордон. Виходить, що не на все.
Дева Мария• 26 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Вибачте, але яким чином ваш чоловік на фронті має відношення до будь якої нерухомості ? Він ракету чи уламки рукою відведе ?
VitalinkaGL• 26 апреля 2024
А если мы Уже выехали)и у меня и у мужа есть недвижимость.
Ай яй яй)непорядок)
По теме-бред,но я уже ничему не удивляюсь.
Кто в Украине жил-в цирке не смеется,актуальнее некуда.
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Не зрозуміла ваше питання?
RaminaSonne• 26 апреля 2024
Ответ дляherba fresca
Автор,это прекрасная идея.
Многие бы согласились.

Не всі такі, на щастя.
В мене б рот ніколи не відкрився гнати когось іншого звільняти моє житло, тим більше, розуміючи, що можна тільки вбитися головою о стіну, все одне ніц не звільниться
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
А в нас є чоловіки, які відводять руками ракети?
Vika26• 26 апреля 2024
А якщо квартир 4, то всі віддати чи тільки одну? Якщо всі - то одному добровольцю чи чотирьом? А якщо всі квартири з різною кількістю кімнат, як вирішити якому добровольцю яку саме віддати?
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляVika26
Тема на подумати:)