Стрекоза любви• 26 апреля 2024

Відкрити кордони для тих, хто готовий віддати свою нерухомість новобранцю ЗСУ

Як вам такий варіант. Наприклад, людина, сімʼя вирішила, що в Україні нічого її не тримає, хоче виїхати. При цьому має нерухомість ліквідну в Україні. Переписуєш свою нерухомість на мужчину, який буде захищати Україну, служити в ЗСУ, «вмирати» в окопі, але для його сімʼї буде можливість мати нормальне житло.
Як вам ідея? Відписали б свою нерухомість за можливість виїхати, якщо інших законних підстав немає?
Дева Мария• 26 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ви мене запитали як військовий, який на нулі захищає вашу нерухомість?
Якщо на 100%, то ніяк. Зменшує ризик. За рахунок того, що тримає території, з яких зброя військ ППО може ефективно працювати.
Який ризик ? Наприклад моя квартира постраждала , фасад, вікна , кухня . Ремонтували все самі . З вашою логікою мені до кого рахунок скидати ?
Елена1265• 26 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ви самі знаєте відповідь на ваше питання.
И, кстати, мне интересно, готовы ли вы лично пойти на фронт, если вам отдадут хрущевку в Киеве
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляЕлена1265
Нет, не знаю. Вы пишете, готовы ли отдать. Я отвечаю, что готов, но вот кому - я не знаю ответа. Я думала, что вы знаете, если такие схемы обсуждаете
Тоді поверніться ще раз до теми. Чи його житло є ліквідним активом? Воно чимось може зацікавити людину, яка готова ризик кувати своїм життям?
Елена1265• 26 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Да, вполне ликвидное. Можно продать, там покупают дома и продают
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Вважаю, що нам з вами варто закінчувати відповіді на запитання. Бо на кожну мою відповідь, у вас виникає нове запитання. Логічний звʼязок розмови втрачається.
Дева Мария• 26 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
З логікою у мене все гаразд .
Мerida• 26 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Знову ви мене ображаєте? Для чого? А ви подумали про тих жінок, чоловіки яких знаходяться на нулі і ризикують своїм життям заради можливості, щоб Україна встояла? При тому 50% відсотків тут сидить і називає іх «дурнями», бо не втекли? Але всі дуже чекають, що їх нерухомість залишиться цілою і у них буде як мінімум можливість її продати. Тому я б вас попросила, як мінімум, думати як і що ви написали.
что значит потому что не сбежали? почему вы вы оскорбляете людей? сбежали...уехали от обстрелов, от смерти, от стресса, па и успокоительных. называйте вещи своими именами.
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляЕлена1265
Зрозуміло. Передайте тоді своєму брату, що схема не робоча, її не існує.
Мerida• 26 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Думаю вариант нереальный.
Думаете, Вр булет законы менять, создавать штат нового управления что это будут делать? Направлять туда ресурсы?
чтоб самые смачные квартиры себе забрать, могут и создать штат
Елена1265• 26 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
И вы пишете, про человека, который должен заинтересоваться. Это должен быть невоеннообязанный человек, который имеет освобождение от службы, но пойдет служить вместо военнообязанного? Или, почему кто-то должен отдать свое имущество, чтоб не идти на войну, а другого, такого же военнообязанного, должны мотивировать, чтоб он пошел? Как-то нечестно получается, вам так не кажется?
Дева Мария• 26 апреля 2024
Чомусь у зелеботів не виникає ідей переписати все вкрадене за час війни корупціонерами , депутататпми на армію та на сімей , які залишись без чоловіка , сина , батька ?? Так ? Все з простих того народу хочете тягнути .
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляЕлена1265
Я ж кажу, тема філософська. Багато нюансів.
LudaSHS• 26 апреля 2024
Ответ дляМerida
Кто себе? военные? Какой механизм отторжения недвижимости? Какой механизм расчета ее стоимости и приведение всей недвижимости от с Кукуевка до Киев Печерс к единому знаменателю? Кто оценщик, кто продавец, кто рекрут?
Это так разговоры о гипотетическом. Фантазийное.
Скорее проще суму платить за непризыв. А не отдать какую- то частично ликвидную или неликвидную недвижимость.

Сума откоса ж была - это типа те 20000 или % что платит работодатель за бронь. Я б поверила в работу этого метода. Брони за деньги, или налоговой нагрузки. У кого она больше, у того могли быть брони.
Но это ведет к несправедливости и расколу в социальных слоях, бедные и богатые.
Что плохо тоже.
diana32• 26 апреля 2024
Такая хе@@рь, даже коменты читать не буду. Дальше что? Жену в наложницы для нужд армии? Или одного ребенка на органы?
Мerida• 26 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
ааа, так мы говорим не о квартирах, а о крутых, дорогих квартирах? так бы и писали. сразу с ценником. ликвидны квартиры по цене от.....
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляdiana32
Тобто, зараз, умовно, коли люди платять за виїзд 10-15-20 тисяч ує для вас це не виглядає дивним?
Мerida• 26 апреля 2024
Ответ дляЕлена1265
ха, точно
Jhenya_Sh• 26 апреля 2024
нет, война - это недоработки правительства, дипломатов и т.д.. Из-за войны люди не должны ни лишаться здоровья и жизни, ни имущества.
Мerida• 26 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS

Что плохо тоже.
точно так же как и с 2га земли. вкусные кусочки у депутатов и чинуш. а земля на болоте у простых смертных. так и с квартирами. вкусные богатым, а в Кукуевке солдату.
Nature is a miracle• 26 апреля 2024
Днище даже обсуждать подобное. Шариковы во всей красе.
ol_kin• 26 апреля 2024
Ответ дляZimbabve
Мар´яна?
Сто відсотків вона, нормальній людині таке в голову не прийде
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляMarinka152
Автор вкидає варіант торгу з гвалтівником.Є речі, які обговорювати аморально - знущання над конституцією, порушення прав людини, свідоме наражання людей на небезпеку і т.д. для цього передбачено конкретні статті кримінального кодексу.
а тут ніби давайте поторгуємося, посміємося, все ж не так страшно...
А як ви можете прокоментувати те, що в нас намагалися ввести «економічне бронювання»? Тобто, платиш щомісячну суму і не мобілізують тебе.
Ця ідея те ж саме, тільки вартість нерухомості обертаєш у грошову величину.
WomAnn• 26 апреля 2024
Хіба що цю нерухомість подарувала держава, або відіграла у житті людини якусь значущу фінансову роль, напиклад було профінансовано дороге лікування або навчання. А так з якого дива держава стала власником життя людини? І це при тотальнільній несправедливості мобілізації, хабарництві та беззаконні? В іншому, випадку, коли діти депутатів, друзі президента та колишні військові на пенсії, яким і 50 немає, підуть на 0, то я підтримаю вашу думку.
LudaSHS• 26 апреля 2024
Ответ дляМerida
С га есть инструмент
Был - закон про выдачу. а тут нет, я об этом в 1 посте и вела.
WomAnn• 26 апреля 2024
Ответ дляNature is a miracle
Краще не скажеш!
WomAnn• 26 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А може воєнкоми свої квартири перепишуть і підуть на 0? Бо заробили вони чималі статки. Хоч в в Україні, але не на фронті, недоторкані, коханки в кабінетах та повні кишені грошей. Але вас це не хвилює. Хвилює чоловік сусідки. Бо жаба давить
WomAnn• 26 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Теж шок щодня. Жодної теми. Жодної. Як стадо
WomAnn• 26 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тема на подумати:)
Думати треба перед тим як такі дурні теми створювати
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляWomAnn
Перше, ви переходите на особистості. Друге - знайдіть мені хоч один допис, де я проти того, щоб люди, які незаконно збагатилися не були покарані? Чекаю на відповідь.
Shoosha• 26 апреля 2024
У гордона спросите, у него 16 квартир или сколько там не помню..