ЛісАпетная• 26 апреля 2024

Розповім і я про свою невістку

Скажу одразу, до тої серійної свекруні мені як до неба рачки. З невісткою відносини спокійні, вони живуть у місті, я в селі, бачимось на свята. Але мене ображає, що вона не хоче приїхати помогти щось по городу, посадити ту ж картоплю наприклад, навіть переорати землю не приїхала допомгти, син сам орав. Каже не хочу я рачки стояти біля тої картоплі, я собі куплю тих три мішка на зиму...Але ж своя то не покупна.... І все рівно я їм даю картоплю і ще завжди залишається курам. При тому що в мене і землі не багацько, 80 сотих всього, з них городу ну може половина. Жодного разу за 10 років не приїхала на картоплю, ані садити, ані викопати. Я саджаю на всю сім´ю, їм все даю, і консервації, і овочі, а вони їх не їдять, інколи каже що нічого не треба, в нас все є, а сама йде в магазин купує свіжі овочі. Навіщо купувати свіже якщо консервації стоїть повно...не на смітник же мені це все виносити. Ось і сьогодні кажу синові, їдьте картоплю саджати, а він каже ні, нам на дачу треба, бо вже місяць там не були.... мушу саджати сама.
Атрика• 26 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
А ще у моєї свекруні дочка є, то коли приїжджає- вона на городі не працює, бо в неї ж двоє дітей і вона втомлюється. А я зі своїми двома звичайно ж не втомлююсь.
Не беремо з городу нічого, ображаються, бо багато пропадає. Береш - маніпуляції починаються, допомагайте на городі тоді.
Схоже на вас?
Боже,яка ви егоїстка!!!Що,хіба важко обробити городину,щоб на усіх хватило?Прямо порівняли себе з донькою..Вона втомлюється,а ви на роботі відпочиваєте!!!( Це сарказм,якщо що,я просто розумію про що Ви пишете)))
Шеллар• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
працює. але в доньці двоє дітей, вона сама глядить їх.
Зять накивав п´ятами, бо Ви його на город гнали?
Добре хоч невістка охороне коло малює.
Докладальниця• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
яка? мовчки все роблю сама і годую дітей?
Не годуйте, вони ж не просять.
П.с.я теж свекруха. На огороди не кличу, живемо в різних країнах, слала подарунки і гроші на свята, так і тут я лиха свекруха. Видихнула, дбаю про себе, доньку. Пів року не слала молодим нічого, поїхала з донькою в Венецію на тиждень. Ну і тут я погана
Рубаю олівлє• 26 апреля 2024
Ответ дляАтрика
Чекайте, городів стільки, що потім ще машиною розвозять по сусідам і родичам врожай. Пропонували город в половину зменшити- не можна ні в якому разі, це у городників страшний мабуть гріх. Ок, я повинна карячитись, щоб свекруня потім розвозила по подружкам своїм врожай. Це ж з року в рік одне теж саме.
Атрика• 26 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
А як же ви думали?)))Господиня показує,яка вона вправна та щедра)))))А вас що не подобається?)Ой, це не змінити,не беріть до серця)))
Каллипсо• 26 апреля 2024
Хм, шо там свекровь? У меня родители такие в селе. Я все могу купить и покупаю. Причем картошки, моркови и капусты с огорода не хватает, на зиму все равно все покупаем. Сто раз говорила - не садите, мы едим мало, консервацию тоже мало едим, я все покупаю все равно. Нет, ноют, что здоровое не то, им под 70, но садят. Иногда езжу, помогаю. Причем у меня проблемы со спиной. Кто-нибудь мне объяснит эту логику?
Ганцю в кєдах• 26 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Схоже на вас?
а у меня мама наоборот, невестку не нагружает с одним ребенком. и слова нельзя сказать, когда я возмущаюсь, почему невестка не ездит помогать) мама ее защищает, типа не хочет никого нагружать, лучше сама все сделает. но у мамы практически нет огорода. но все равно работа находится даже на 5 сотках.
Рубаю олівлє• 26 апреля 2024
Ответ дляАтрика
Стараюсь не їздити і по мінімуму спілкуватись.
Чу Ча• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
починається.... що трольного?
Не, мамо. Вы свекровь 1 не переплюнете, конечно. Хотя вы тоже с изюминкой
Атрика• 26 апреля 2024
Ответ дляЧу Ча
З бараболькою, скоріше)А що там форумна свекруха,начеб то пішла?Не чули?)
Рубаю олівлє• 26 апреля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
А нащо вам треба,щоб невістка допомагала? В чому ваша логіка? Город є, маленький. Він був ще до невістки. У вашої мами є як мінімум донька і син.
Без Баяна• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
я не прошу упахуватися, але два рази на рік можна приїхати допомогти? я ж не сталева все одна робити за всіх
Вам хтось змушує робити за всіх?
Ганцю в кєдах• 26 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
бывает, что я сама не справляюсь за два дня посадить рассаду, иногда помощь нужна. моей маме даже больше зять помогает и мой взрослый сын, чем мой брат. но я не в обиде. это мои родители, помогаю, чем могу. кстати, невестка не работает, а у меня 5-тидневка. живем все недалеко от родителей.
Форс мажор• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
починається.... що трольного?
80 соток, капець.
Нащо Ви здалися невістці, що вона забула. Якщо вам подобається, то порайтеся самі.
Чу Ча• 26 апреля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Троль чи не троль, а в мене око сіпнулося.
В мене отака сама свекруха.Ми їй кажемо «нам не треба», вона всеодно дає, як не берем то плаче і потім звичайно ж ми «не вдячні, безсовісні і ліниві»

Добре, хоч в мене чоловік адекватний і вгамовує цю навіжену
И я автору верю. У нас такая же родственница. Она считает, что она свекровь почему-то. И приколы вот с этими огородами были регулярно. Сейчас я бы уже потерпела и их. Она в оккупации(
Без Баяна• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
я їй жодного разу не висказувала свої претензії. їй щось сказати собі дорожче. де залізиш там і злізиш. просто чисто по людські неприємно, я тільки сюди пожалітися можу та доньці старшій. синові теж нічого не говорю, пару разів натякнула, але він дав поняти, що нічого їй казати не буде. але ж вона ж на своїй дачі щось там саджає, вона не білоручка, хазяйська, все в неї є, і город, і квітник, то чому ж не допомогти матері?
Так їй є яким городом займатися, як виявилося. Навіщо їй ще друге поле?
СережкинаЯ• 26 апреля 2024
Автор, ну, зачем вы написали про 80 соток? До этого правдоподобность была 50/50. После этого 0/100.
Форс мажор• 26 апреля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Можливо, автор не в курсі, скільки це).
Чумацький Шлях• 26 апреля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну, я бы тоже не приехала копать, особенно со своей поясницей. Какие претензии к ней? Она не обязана упахиваться, может из чисто альтруистических убеждений, но не хочет и все))
Какой ’копать’ , пахать , автор же написала ’навіть переорати землю не приїхала допомгти’ . Мне в этой связи интересно , как бы невестка помогла пахать тот огород ? За руль трактора уселась бы или сама в плуг впряглась ?
Рубаю олівлє• 26 апреля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Ну ви ж якось жили і робили все це до невістки? Я ще розумію,коли свекруха приїжджає -допомагає чим може невістці. Тоді по людські і їй допомогти. Але коли ти всім винна - тільки тому,що ти в цій сім´ї невістка, то це не добре. Вибачте, наболіло.
Статус Ква• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
починається.... що трольного?
все! я от, поїду орати город тільки за мільйон доларів! серйозно! якщо мені хтось заплатить, і це за один раз

маю достатньо грошей, що купляти ту саму ’домашню’ на ринку в знайомих продавців, за рік з’їдаємо сім’єю з 4 майже дорослих людей (діти підлітки) не більше мішка! нафіг той город? ВСЕ ПРОДАЄТЬСЯ, авторе!

якщо вам потрібно там копирсатися - будь ласочка, а інших не чіпайте

так - мені 52, ніколи в мене не було ’села’ й не буде, нафіг-нафіг
Статус Ква• 26 апреля 2024
Ответ дляА поговорить?
Якісь тролі зараз стали нецікаві. От раніше тролі були! Як заверне історію, то Порадниця два тижні обговорює. А зараз якась фігня... То чоловік в платті, то мамі вібратора тра купити, то невістка бараболю не садить.
Ех, перевелися справжні тролі.
100%!
морожена курка, стільчик Валєра, ех...
СережкинаЯ• 26 апреля 2024
Ответ дляФорс мажор
Можливо, автор не в курсі, скільки це).
Однозначно, даже не представляет. Автор, вы понимаете, сколько это? Ну, в метрах? Подсказываю. 8000 метров квадратных!
Ганцю в кєдах• 26 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
вы невнимательно прочитали мой первый пост. моя мама наоборот защищает невестку и не нагружает огородами. а я больше побухтеть, потому что сама не люблю работу на земле, но мама нуждается в помощи.
Статус Ква• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
картоплею? хай Бог милує, а потім діабет, ожиріння забиті судини!

годуйте їх зеленню, овочами домашніми (не картопля! а огірки-помідори), та м’ясом домашнім, тоді скажуть ’дякую’ хоча гадаю, й самі зароблять, щоб мати не пахала на них
ВільнаНазавжди• 26 апреля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Косил Ясь конюшину ла ла ла ла лаа
Статус Ква• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
чого це занапастила? в мене пенсія 3200. ви вважаєте, можна на неї прожити без города?
ну живіть, діти до чого? чи ви одна можете з’їсти картоплю з 80 соток? її й продавати не вигідно, краще полуницю посадіть
СережкинаЯ• 26 апреля 2024
Ответ дляА поговорить?
Ех, перевелися справжні тролі.
Я скучаю за Таней89. Она еще и не выдумывает почти ничего...
Статус Ква• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
так в неї свій город виявляється є, навіщо їй чужий тоді?
Гостра на язик• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
починається.... що трольного?
Років 10 ще б можна було повірити, зараз свекрухи вже не ті