Loredana17• 26 апреля 2024

Обсудили евакуацію з Богатирської?

Що це було?
77 года рождения• 26 апреля 2024
Удалено администрацией...

Star39• 26 апреля 2024
Россияне впервые за последние месяцы вывели в Черное море два носителя ракет «Калибр», сообщили Силы обороны юга.

Сообщается, что речь идет о подводных ракетоносителях, которые могут нести до восьми ракет типа «Калибр».

«Уровень ракетной опасности очень высок», – предупреждают Силы обороны юга.
77 года рождения• 26 апреля 2024
Нехай блядоруси з мокшами готуються, нам поставку далекобійних ракет здійснили вже від Британії.
Дяка нашому генералу Залужному, його робота
woman Warrior• 26 апреля 2024
Ответ дляangelo4ka
Ясно, видать много знает
последсвия наколотой бульбы
Джеральдина.• 26 апреля 2024
Ответ для77 года рождения
Маня, вот это я понимаю подход к аккаунту, расконсервировали старенький для такой важной персоны
Anna_2095• 26 апреля 2024
Поясніть що відбувається? У мене у травні запланована госпіталізація туди, але ніхто не звонив не відміняв мені
Lena-Lena12• 27 апреля 2024
Ответ дляКиев_Елена
А в другую больницу не перевели оебенка, почему домой назад ехали? Операция не срочная?
В них, наче, було спірне питання, лор-відділення, як крапельниці не допоможуть, то операція. Так, сказали додому, крапельниці доробили, лікування призначили, певно, є якісь варіанти, що відклали. Все це чула похапцем, бо в дорозі були… та й настрій відповідний, плюс ця евакуація, думаю, багатьом нерви потріпало… жесть просто. Бідні діти:-( слів нема… там саме місце невеселе, як і всі лікарні. А тут ще й ворог:-(
evgeniiya• 27 апреля 2024
Ответ дляRemensa
Там одні лікарні. Що воно курить, тварюка?
Я навіть не уявляю, як можна вивезти всіх.
Як же вони, окурки, задовбали.
А я другое не понимаю, Беларусь официально участвует в войне? Или какие у этого петуха военные цели в Украине?
Remensa• 27 апреля 2024
Ответ дляevgeniiya
Це ж простітутка бункерного окурка. Вони союзники і допомогають, розвідують.

Remensa• 27 апреля 2024
Ответ для77 года рождения
Ти все проспала🤣