Да_Я_ТакаЯ_• 26 апреля 2024
Пульсація в районі шиї
В дитини 3 роки уві сні помічаю сильну пульсацію вени в районі шиї. Це варіант норми чи тривожний сигнал?
Пусин Кукин• 26 апреля 2024
Ну там же артерия - что удивительного? Проверьте давление, норм. современным аппаратом) У вас плохо со сном? Кто заморачивается, когда спит? Или вы вместе....(
Леся Українка• 26 апреля 2024
Педіатр дитину бачив коли-небудь? Якщо дитина здорова і активна, то не хвилюйтеся
Да_Я_ТакаЯ_
• 26 апреля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Звісно що бачив
Леся Українка• 26 апреля 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Звісно що бачив
Ну то не хвилюйтеся, якщо б дитина мала відхилення, він би помітив.
Є таке правило: думайте про коня, коли чуєте стукіт копит, а не про зебру.
Ви себе добре почуваєте? У вас часом немає неврозу чи депресії?
Да_Я_ТакаЯ_
• 26 апреля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Є затримка мовлення і мимовільне скорочення м´язів уві сні. Педіатр сказала може бути аневризма. В мене є думаю невроз, але це не лікар діагноз поставив. Я сама думаю
Міні-бікіні• 27 апреля 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я думаю если позволяют финансы сходите на эхокардиографию и успокоитесь.
И сами сходите киневропатологу или психиатру за успокоительными.
Да_Я_ТакаЯ_
• 27 апреля 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Робили ехо серця дитині, немає відхилень