Трільчиха• 27 апреля 2024
Чому так важко в чоловічому колективі
Пішла працювати на роботу, де більше 80% це чоловіки. Раніше завжди думала, що з чоловіками простіше ніж з жінками, а тут виявляється навпаки. Колеги постійно підколюють, чіпляються, таке буває, що піду в інший цех, а вони вже групою зібрались біля мене десь людей 20, через, що я не можу нормально працювати. Вже начальник цеху казав, що вони збоченці і не дають мені нормально працювати. До того ж вони постійно пліткують, в мене ще одна колега дівчина, то вона каже, що її якийсь знайомий за мене розпитував, якого я взагалі не знаю. Я не люблю привертати до себе увагу, спокійніше мені так. Як не звертати на них увагу?
Морковку дай• 27 апреля 2024
Декілька років працювала одна серед десяти чоловіків.
Це була найкраща моя робота.
Трільчиха
• 27 апреля 2024
Ответ дляМорковку дай
Це була найкраща моя робота.
Це чудово, а в мене навпаки
Вчителька з мікрорайону• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Це чудово, а в мене навпаки
То у вас дивний коллектив, я працюю в компанії де взагалі відсотків 90% чоловіки, чудовий коллектив
Трільчиха
• 27 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Согласно вашим цифрам о 80 процентах, на 20 мужиков должно быть 4 женщины.
Где они, кто они и чем занимаются?
Мені 24, а ці жінки трохи старші, їм років 40. Можливо тому вони чіпляються
Love_Love_Love_• 27 апреля 2024
Ответ дляМорковку дай
Це була найкраща моя робота.
Я теж працювала де було 80% чоловіків щей мусульманів більшість- ідеальний колектив
Трільчиха
• 27 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви це вже писали, для чого знову?
Просто нічого не помінялось
Пез Году Неделя• 27 апреля 2024
Не знаю, с мужским коллективом очень даже нормально работать. Выставить чёткие границы. Это даже лучше, чем с женским. Всю жизнь работала в мужском коллективе...когда попала в женский это просто жесть террариум..
Фізик-ядерщик заочно• 27 апреля 2024
Я би міняла роботу, якщо настільки некомфортно. І якщо настільки низька культура спілкування там, а керівнику пох, то вам це навіщо?
мимАпроходила• 27 апреля 2024
Ответ дляМорковку дай
Це була найкраща моя робота.
Я зараз працюю так. Це найкраща робота
Трільчиха
• 27 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Мене смущає увага зайва
Трільчиха
• 27 апреля 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Графік підходить та зп
мимАпроходила• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Просто нічого не помінялось
Йдіть в школу працювати. Або в дитячий садок. Там тільки жінки
Пез Году Неделя• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Слишком вы мнительны я Вам скажу. Пару раз отрезать, отпадают все вопросы...чтобы прям вокруг 20 человек собиралось, ну смешно, значит так себя ведёте...расставляйте границы.
Love_Love_Love_• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Просто нічого не помінялось
А що ви робили щоб помінялось?
мимАпроходила• 27 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А що ви робили щоб помінялось?
Нічого 😂
Продовжує з ними хіхікати
Трільчиха
• 27 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Так, стоять та дивляться як я працюю
Трільчиха
• 27 апреля 2024
Ответ длямимАпроходила
Нічого 😂
Продовжує з ними хіхікати
Не хіхікаю. З чого такі висновки?
Не зацілована• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
а якщо згадати, що у багатьох жінки повиїзджали, і у мужиків сперматоз.... Вам там буде весело.
Трільчиха
• 27 апреля 2024
Ответ дляНе зацілована
Вже весело((
Пез Году Неделя• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Так, стоять та дивляться як я працюю
Вы какой-то тролло ... угу стоят нихера не делают только на вас целыми днями пялятся...
Фізик-ядерщик заочно• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Графік підходить та зп
Ну тоді так собі і читайте як мантру «підходить графік і зп, я сюди за цим прийшла і все інше пофіг»