Балаболка• 27 апреля 2024
Помогите выбрать кроссовки
Какие?
Результат:
вже голосів:
50 (52.08%)
30 (31.25%)
16 (16.67%)
Чесно брешу• 27 апреля 2024
Ответ дляСусідка знизу
Нет, данки не считаются женской моделью. В школе моего ребенка все пацаны носят или данки или джорданы).
В школі моєї малої усі ходять в джорданах. І хлопці, і дівчата. Та що там взуття, одягаються теж фіг зрозумієш то хлопець чи дівчина ))
Сусідка знизу• 27 апреля 2024
Ответ дляЧесно брешу
И не поспоришь)
Великий сатирик• 27 апреля 2024
Ответ дляСусідка знизу
конкретно ця модель - жіноча
Сусідка знизу• 27 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
конкретно ця модель - жіноча
А зачем тогда на ней мужская размерная сетка?)
Кукусики• 27 апреля 2024
Великий сатирик• 27 апреля 2024
Ответ дляКукусики
Ось чоловіча, знайдіть відмінності
Відмінність в тому, що в чоловічих розмірна сітка до 50 розміру, а не до 42-43 )
Великий сатирик• 27 апреля 2024
Ответ дляСусідка знизу
Звісно, що вони унісекс, але є моделі більше для жінок, більше для чоловіків все одно.
Сусідка знизу• 27 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Так я с этого и начала, что у них нет отдельно мужских и женских моделей
Кукусики• 27 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Ну, тобто немає відмінності, тому автору й пишуть, що схожі на чоловічі