Как думайте, как и когда по вашему мнению закончится Война?

показать весь текст
Falcon82 28 апреля в 10:48
Ответ дляMira29-c3c3
За всіх не ’розсписуйтеся’.
Ні, процент слухачів марафону був і завжди буде. Але розумнішають так чи інакше майже всі
6 5
vidivan 28 апреля в 10:48
Ответ дляЛеска
То як закінчиться війна як раз їхне закордонне життя ускладниться, а вірніше припиниться
знову ця ваша пісня.... ніяке закордонне життя ні в кого не закінчиться. Хто захоче, звісно повернеться, хто ні- кінець війни тому перешкодою точно не буде
5 5
Ollka 28 апреля в 10:50
Ответ дляДжеральдина.
Ну у вас есть вариант - выехать законно/незаконно, но вы его не рассматриваете и война вам предпочтительнее.
Но если вы не видите вариантов окончания войны - то что вы видите тогда? Вечную войну?
Окей, какие у вас подсчеты по нашему мобилизационному ресурсу, при каком количестве ежегодно призванных мужчин мы сможем продолжать оборону. Когда понадобится призвать женщин?
Ну что-то же вы вообще видите?
У мене немає варіантів виїхати.
Чоловік військовий, я теж військовозобов´язана. Не медик, а саме військова.
4 1
Mira29-c3c3 28 апреля в 10:50
Ответ дляFalcon82
Ні, процент слухачів марафону був і завжди буде. Але розумнішають так чи інакше майже всі
А якщо жоден випуск марафону не дивився ?
5 4
Ollka 28 апреля в 10:51
Ответ дляBlossom__
Я бачила інтерв‘ю вдови прикордонника і вона сказала, що в день вторгнення сім‘я повідомила по телефону йому, що почалася війна. А він, будучи на службі, не знав про це. Він загинув в той день потім, коли росія дійшла до його місця служби.
Ми знали.
І всі кого я знаю, готувались. Але це не рядовий склад.
vidivan 28 апреля в 10:52
Ответ дляСhanelKa
Я дивилась нарізку про шамана з Superpowered people, до якого їдуть з усього світу, то він казав 28 рік
То наші мабуть до нього теж їздять
капець.... а всі хаяли Арестовича, коли той казав, що до 30 року війна... Я тоді була в шоці і перестала його слухати... Тепер бачу, що він говорить правду, але нам вона не подобається.
6 4
Falcon82 28 апреля в 10:53
Ответ дляMira29-c3c3
А якщо жоден випуск марафону не дивився ?
А хто його дивиться і чому на нього витрачаються шалені гроші?
5 3
Олечка79 28 апреля в 10:53
Ответ дляbaluevadara
Нє, не піде так, чоловік ваш де? Мені здається що він так само під юбкою сидить. Але, тільки мій може бути потенційно мобілізований, А ваш напевне десь за кордоном чи на броні.
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3 28 апреля в 10:53
Ответ дляvidivan
капець.... а всі хаяли Арестовича, коли той казав, що до 30 року війна... Я тоді була в шоці і перестала його слухати... Тепер бачу, що він говорить правду, але нам вона не подобається.
І де зараз арєстовіч?
3 2
Распродажа СП 28 апреля в 10:53
Ответ дляOllka
Я лично не вижу вармантов окончания войны. Кроме фантастического - если в раше произойдет такой силы катаклизм, что им станет не до нас.

Или показать таких люлей, чтобы стало страшно соваться. Но это не в наших силах.

Я против капитуляции т.к. по всем параметрам входу в категорию ’в расход’ - военные, атошники, волонтеры - все в одной семье. И знаю что мою семью ждёт при капитуляции.
И ещё знаю, что я не вправе решать за людей, чьи семьи и дома в оккупации. Потому что я не на их месте.
Я прочитала всі ваші відповіді.
У вас дійсно ситуація «цікава», не можу слова підібрати доречного. Складна можливо.
І думки у вас правильні й чисті.
Але все ж таки, яким ви бачите закінчення війни?
Falcon82 28 апреля в 10:53
Ответ дляMira29-c3c3
І де зараз арєстовіч?
Виїхав закордон. З дозволом СБУ
4 3
Mira29-c3c3 28 апреля в 10:54
Ответ дляFalcon82
А хто його дивиться і чому на нього витрачаються шалені гроші?
Адекватні люди не дивляться оте лайно .
А з приводу витрачання грошей то питання адресуйте людям,які за те відповідають .
3 2
vidivan 28 апреля в 10:54
Ответ дляcoloritka
Америка пише, що Україна в 26 -27 році може піти в контрнаступ(((( ким і чим питанняя.
пише так, що МОЖЕ піти не раніше 26-27 рр, якщо США буде надавати регулярну військову допомогу в такому ж об´ємі, як зараз. А от, чи буде надавати, питання без відповіді.
Джеральдина. 28 апреля в 10:55
Ответ дляOllka
У мене немає варіантів виїхати.
Чоловік військовий, я теж військовозобов´язана. Не медик, а саме військова.
Окей, тогда как по другому. Что надо делать?
- продолжаем дальше, но ДО какого момента непонятно
Ваши ожидания, что рашка утомится или ее внимание оттянет конфликт где-то еще, и она оставит нас в покое, да еще и признает свою капитуляцию?
- в дипломатию вы вроде как не верите, писали выше
Тогда ваши мысли или родных, как нам выйти из этой ситуации? Ведь просто воевать, не имея, достижимой конечной цели, тоже неразумно. Нельзя достичь чего-то, не имея плана реализации.
7 5
vidivan 28 апреля в 10:56
Ответ дляРеалістка
Ну це ви дарма так про всіх людей думаєте. Я, наприклад, нікуди виїжджати не збираюсь і мене теж бентежить, що на кладовищі в моєму рідному маленькому містечку кожного дня з´являються свіжі могили наших полеглих захисників. З кимось я навчалась в одній школі, з кимось разом на дискотеку ходили, хтось жив по сусідству. Згадую ті часи і наче сюр якийсь - тоді здавалось, все життя попереду і воно буде звичайним. А вийшло не так. І ще для багатьох вийде не так. І найгірше, що це навряд чи глобально на щось вплине. Незалежно від того, що тут міркують на поралниці, все одно будуть перемовини і буде заморозка конфлікту. Питання тільки, коли і з якою кількістю жертв на той момент. Чомусь більшість не хоче зняти рожеві окуляри - самостійно ми перемогти не зможемо, а партнери не дадуть нам стільки потужної зброї, щоб ми перемогли (ще й керують, куди нам стріляти, а куди - не можна). Висновки робіть самі.
нажаль, ви праві на 100%... ті самі думки
Mira29-c3c3 28 апреля в 10:56
Ответ дляFalcon82
Виїхав закордон. З дозволом СБУ
За кордон. І звідти як усі ’виїхавші’правду-матку рубає .
3 2
Jhenya_Sh 28 апреля в 10:57
Ответ дляКсения_ksen
Ок,тоді як на Ваш погляд це повинно закінчитись-потрібно віддати всі захоплені території та піти на всі умови пуйла?
А какой ваш вариант великой победы?
8 5
Falcon82 28 апреля в 10:57
Ответ дляMira29-c3c3
За кордон. І звідти як усі ’виїхавші’правду-матку рубає .
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3 28 апреля в 10:58
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Що небезпечно ?Та тутешні теми прочитайте .Куди ви хилите,шановна?
3 2
Verai 28 апреля в 10:58
Ответ дляMira29-c3c3
Еххх....Нехай буде по-вашому .
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3 28 апреля в 10:59
Ответ дляVerai
Удалено администрацией...
Навіщо переходити на особистості ?
5 1 1
GIJane 28 апреля в 11:01
Ответ длямульти1
Перемога буде у травні
Вам так хочеться, чи є обгрунтовані причини так вважати?
Бо мені так би дуже хотілося
мульти1 28 апреля в 11:01
Ответ дляGIJane
Вам так хочеться, чи є обгрунтовані причини так вважати?
Бо мені так би дуже хотілося
Гадалка в Тік-тоці сказала
КукухаСлетела 28 апреля в 11:02
Как? Да никто не верить в победу. РФ захватит нас рано или поздно. Чтобы победить нужно прийти в рф и там все закончить но как это возможно? По новостям куча сел они захватывают в Донецкой области. Общество раскололось. Все презирают ТЦК и полицию ну и власть о какой победе идет речь? Тут можно только держатся пока всех мужчин не перебьют. Просто есть фантазии а есть реальность. Реальность такова что все не очень. Ну а мир конечно зассал я думаю запад и не только они боятся путина и его оружие.
4 3 1
Falcon82 28 апреля в 11:02
Ответ дляMira29-c3c3
Що небезпечно ?Та тутешні теми прочитайте .Куди ви хилите,шановна?
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3 28 апреля в 11:03
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Ага.І за чистий аркуш паперу в каталажку.
3 2
kryasanchik 28 апреля в 11:03
Ответ дляМиззери
Я б тоже почитала с удовольствием мнение тех кто за мобилизацию и ппрдолжение этой мясорубки , как Украина победит , каким образом
Подпишусь на тему даже вдруг кто то таки глаза мне откроет
Люди против мясорубки, но все бояться, что их мобилизируют и молчат, почему те, кто сейчас дома, ничего не делают? Почему не собраться и не выйти под ВР и не выразить свое мнение, на что надеются?
4 2
herba fresca 28 апреля в 11:05
Ответ дляOllka
Я лично не вижу вармантов окончания войны. Кроме фантастического - если в раше произойдет такой силы катаклизм, что им станет не до нас.

Или показать таких люлей, чтобы стало страшно соваться. Но это не в наших силах.

Я против капитуляции т.к. по всем параметрам входу в категорию ’в расход’ - военные, атошники, волонтеры - все в одной семье. И знаю что мою семью ждёт при капитуляции.
И ещё знаю, что я не вправе решать за людей, чьи семьи и дома в оккупации. Потому что я не на их месте.
А причем тут дома в оккупации?
Ну пусть освобождают свои дома в оккупации.
Я даже логически не могу понять этих манипуляций на тему оккупации,тех кто там остался,тех у кого там жилье.
С какой стати им решать,если они не в ЗСУ, конечно.
5 4
Verai 28 апреля в 11:05
Ответ дляMira29-c3c3
Навіщо переходити на особистості ?
Я жінка )) Якщо що))
vidivan 28 апреля в 11:06
Ответ дляЛеска
Іпсошниць додалося)
вам немає що більше написати??? До чого оце ляпати? Ща Білорусь тоді багато хто писав, не лише ця форумчанка. Слава Богу не пішли. Якби війна 24 не почалася, теж би з усіх так ржали?? Це гидко і зовсім не по дорослому. Кожен отримує інформацію і сам вирішує, що з нею робити. Але оце тикати людині вже 3ій рік про Білорусь наступала, це справді дуже виховано в інтелігентно.