Как думайте, как и когда по вашему мнению закончится Война?

показать весь текст
Piracanta 28 апреля в 10:13
Ответ дляИриска222
Кому будут нужны територии, если поубивают людей?
Нация-это люди.
А те, кто всё таки выживет, останется с покалеченной психикой. Кого они воспитают?
6 1
Inno4ka-ya 28 апреля в 10:13
Ответ дляКсения_ksen
Ок,тоді як на Ваш погляд це повинно закінчитись-потрібно віддати всі захоплені території та піти на всі умови пуйла?
Мені цікаво, чи є в вас син чи коханий чоловік? Я не готова своїми рідними жертвувати і проти мобілізації. Повно воєнних у відставці, хай вони і воюють
15 3
Nerses 28 апреля в 10:13
Ответ дляКсения_ksen
Ок,тоді як на Ваш погляд це повинно закінчитись-потрібно віддати всі захоплені території та піти на всі умови пуйла?
А як на Ваш погляд це повинно закінчитись? Кому потрібні ці території без людей? Точно не українцям. Немає позитивного сценарію. Ті хлопці які самі шли на війну щоб не ходили їх діти - померли. А ті що лишилися вже не підуть дивлячись як влада обкрадає та наживається на війні, на військових. Позакручують скоро гайки так , що шо свої , що освободітєлі різниці не буде.
15 1
Джеральдина. 28 апреля в 10:14
Ответ дляРыжаяЛиса
А кого это волнует 🤷
Та хватит на самом деле, даже без женщин. Смотря как интенсивно будут идти боевые действия. Их могут ’подзаморозить’ и нам будет со всех щелей вопить как офигенно мы держим оборону, малой кровью. А потом, снова, здравствуйте, и финалочка хоть под 2030, хоть позднее.
Но не утверждаю, что будет именно так, просто говорю, что такие сценарии можно разыграть при надобности
6 2
Piracanta 28 апреля в 10:15
Ответ дляMira29-c3c3
Тобто те що зараз наші ЗСУ прикладають неймовірні зусилля і виборюють кожен клаптик землі то вам’хоть навязивание сработает’?
Що ви знаєте про ті ЗСУ? А про їх сім´ї? Батьків, дружин, дітей? Як вони живуть?
7 1
Юлия.net 28 апреля в 10:15
Ответ для-Ань-
У Тульчині силою мобілізували 21-річного хлопця, бо за законодавством, в Україні можуть забирати військовозобов´язаних з 18-ти років.
В Тульчині працівники ТЦК силоміць затримали 21-річного хлопця, привели його на комісію, а потім негайно відправили у військову частину.
Матері юнака повідомили, що мають право на його мобілізацію.
Ми дізналися деталі цієї ситуації та запитали юриста з цього приводу.
Назарія Дерена, якому лише 21 рік, 18 квітня працівники ТЦК в місті Тульчин силою забрали на проходження військово-лікарської комісії (ВЛК), а потім і до військової частини.
Зараз він перебуває в одному з населених пунктів нашої області. З сином матір востаннє змогла поговорити в неділю, близько 10-ї ранку. Розмова була коротка: хлопець лише зміг повідомити, що в понеділок, 22 квітня, він мав скласти присягу, а далі його відправлять на війну.
Як мобілізували 21-річного хлопця, який ніколи не служив? Намагалися розібратися.
Чекали на нього.
До редакції «20 хвилин» 19 квітня в сльозах зателефонувала Майя Дерен, мати 21-річного Назарія. Вона розповіла, що кілька місяців тому її сину вручили повістку, хоча йому було лише 20 років.
— Документи ніхто не дивився, а коли він сказав, що йому двадцять, то сказали: «Що вже зробиш? Потрібно з´явитися», — розповідає мати.
Під час вручення повістки Назарій знімав усе на відео.
Вдруге, а саме 18 квітня, його зустріли близько 10.00, коли він йшов до Тульчинського відділку поліції. Працівники ТЦК звернулися до хлопця, після чого розпочалася словесна перепалка, під час якої він знову все знімав на відео.
Ця зустріч спочатку завершилась тим, що все ж Назарій пішов до поліції, але коли завершив там усі свої справи, то на нього вже чекали в прихожій. Там були все ті ж працівники ТЦК. Між ними знову почалася перепалка, що завершилось написанням заяв один на одного. Назарій заявив, що йому погрожують, а працівники ТЦК, як пригадує мати, склали акт про те, що він не з´явився по повістці.
Насильницьке ВЛК.
Проте на цьому все не закінчилось, адже Назарія Дерена врешті силою завезли на проходження ВЛК.
— Там забрали телефон, видалили всі відео, які він знімав. Крім того, у нього було близько тисячі гривень, з яких, як я потім дізналася, йому повернули лише 35, — розповідає мати хлопця. — Забрали всі документи, силою затиснули в куток і зробили фото, яке потім використали для військового квитка. Погрожували автоматом. Ну й адекватного огляду не робили. Але написали, що він здоровий.
У розмові з працівниками ТЦК жінці, як і її сину, погрожували, казали, що звинуватять у колаборантстві.
— Вони почали говорити агресивно, казали: «Дивіться, бо ще можете так піти, що ви за росію». Я не за росію, я за свою дитину. Йому 21 рік, а ви тягнете його кудись, забираєте, — переказує розмову Майя.
А Назарій від працівників ТЦК постійно чув у свій бік такі фрази: «По новому закону від Зеленського ми можемо робити, що захочем!» або «Мені байдуже на закони, по документах я хворий на голову, я зараз тебе розстріляю і мені буде байдуже! Мені нічого не буде!», «Зараз я тебе застрелю!»...
Але повернемося до хронології подій того дня. Мати чекала на сина з комісії до 17.00. Коли вона пішла, щоб дізнатися, де він, то їй повідомили, що його вже відвезли до військової частини. Зрештою, вона зателефонувала на «102» та написала заяву про викрадення.
Речниця поліцейського главку Заріна Маєвська підтвердила, що справді заява була зареєстрована того ж дня.
— Під час перевірки інформації поліцейські встановили, що відповідно до наказу Тульчинського ТЦК сина заявниці призвано та направлено до однією з військових частин для проходження служби, — сказала речниця.
Цю інформацію також надали Майї правоохоронці.
Телефонували також в Тульчинський ТЦК, там нічого не повідомили. А матері сказали те саме, що і в поліції.
Лише близько першої години ночі юнак вперше вийшов на зв´язок. Він був в Ольгополі. По приїзду його примусили підписати військовий квиток. Там не затрималися, невдовзі Назарія перевезли в інше місце, де він перебуває і по сьогодні. Від інших хлопців він дізнався, що їм дають 35 днів на навчання, а далі відправляють на війну.
Мають право мобілізувати 18-річних?
У всій цій історії в першу чергу виникає запитання: Невже в нас справді мають право мобілізувати чоловіків від 18 до 27 років? Щоб з´ясувати це, звернулися до експерта.
Керуючий партнер Адвокатського об´єднання «Макс Гарант», адвокат Максим Скржешевський пояснив, що особи, які є військовозобов´язаними, тобто перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави, згідно з частиною першою статті 39 Закону №2232-XII призов резервістів та військовозобов’язаних н
Може в нього військова кафедра була, то тоді його дійсно можуть поки що забрати. Або ж по ’бажанню’, а його можна вибити.
Джеральдина. 28 апреля в 10:16
Ответ дляMissdior_22
Надеюсь,летом-осенью. В мае походу будут заворушки
Ах если бы, бо грядущей зимы боишься уже больше
9 3
Джеральдина. 28 апреля в 10:17
Ответ дляOllka
А можете еще написать, как провести этот референдум?
Оккупированные выбросить из списка голосующих? Выехавших? Как обеспечить безопасность?

Потом, когда решат раше все отдать. Как обеспечить безопасность военных, волонтеров и их семей? Они ведь скорее всего будут голосовать против капитуляции т.к. в основном знают что их ждёт.
Пожертвовать ими? Пусть убивают, увозят, пытают? Или вы не знаете, что при оккупации сразу же идёт ’зачистка’ и военные, даже бывшие, волонтеры их семьи - сразу на подвалы или в расход? Включая детей. (Это я из опыта, не голослоано). А таких людей сейчас много.

Или вы не практик, а только теоретик?
В теории все расписали, а как на практике это выполнить вам не интересно?
Пусть госсаппарат булки напряжет и думает, как это сделать
А как вы видите выход Украины из войны, или вы не практик, а только теоретик?
6 5
SmileyFace 28 апреля в 10:18
Ответ дляКиев_Елена
Да
А можно подробней? 18-ти летними предлагаете воевать?
4 4
Екатерина27 28 апреля в 10:18
Ответ дляLizavel
Оставляют, с надеждой, что это скоро закончится и 18-25 летних не тронут.. Но пока нет никаких предпосылок и законы на коленях пишут и принимают вмиг...
Нашим властям изменить закон аж три дня. А если на них будет давить запад, то и того меньше
10 5
Nat-li 28 апреля в 10:19
День сурка на советчице
😆
6 4
Mira29-c3c3 28 апреля в 10:19
Ответ дляPiracanta
Що ви знаєте про ті ЗСУ? А про їх сім´ї? Батьків, дружин, дітей? Як вони живуть?
На жаль ,знаю набагато більше ніж ви собі уявляєте.
4 3
Alianna 28 апреля в 10:20
Напишу лично своё мнение, мне кажется что война на долгие года. Все вспоминаю как бомбили Мариуполь то везде все писали закройте небо. Нам помогают просто истощить россию, а не победить. Даже не знаю как должно всё закончится, все что он захватили они так просто не отдадут, смотрю интервью с их пленными так они там все свехнулись идут вперёд хотя вокруг куча трупов как зомби и их миллионы
7 5
Карина250 28 апреля в 10:20
Ответ дляРозбійник
Ви думаєте кордони відкриють, повірте ще рік, два і жінок не випустять. Навіть в перемир‘я.
Через 2 года воевать будет нечем .... помощь с Америки, возможно,последняя
6 5
Джеральдина. 28 апреля в 10:20
Ответ дляМалютка-0984
на наших условиях она закончиться, когда нас всех перебьют...на условиях рашки может и завтра закончиться...но этого же не будет, это все понимают...надо было весной 22го договариваться, пока еще столько людей не погибло и столько земли не захватили...А пока я не вижу конца этой войне..может лет через 5, когда Все мужчины дееспособные закончатся и женщины устроят бунт, когда их начнут призывать...
Та не устроят женщины бунт))
3 2
Falcon82 28 апреля в 10:21
Ответ дляКарина250
Через 2 года воевать будет нечем .... помощь с Америки, возможно,последняя
Нечем может и не будет. А кем ещё есть. Он к женщинам будут присматриваться. Потом возраст мобилизированных снижать
5 4
Mira29-c3c3 28 апреля в 10:22
Ответ дляNat-li
День сурка на советчице
😆
Скоріше ’дурка’.
6 2
Piracanta 28 апреля в 10:22
Ответ дляMira29-c3c3
На жаль ,знаю набагато більше ніж ви собі уявляєте.
И как вам их жизнь?
Джеральдина. 28 апреля в 10:22
Ответ дляЛеска
Буданов в інтерв´ю казав травень, червень будуть важкими..
Ой не знаю, вспоминая, что он обещал до этого...Скорее будет не так
5 5
Mira29-c3c3 28 апреля в 10:22
Ответ дляPiracanta
И как вам их жизнь?
Удалено администрацией...
Falcon82 28 апреля в 10:23
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3 28 апреля в 10:23
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Я вам нічого не бажаю .
6 2 1
StrawberrySunset 28 апреля в 10:24
Слушала на днях генерала Омельченко, интервью у Гордона было. 2 или 3 раза его Гордон спросил так когда же конец? Тот типа знает когда конец, но прямо не ответил, сказал ще трохи потерпіть..
Тож чекаємо, хай це буде 24-25 рік
6 1
Yuljwa 28 апреля в 10:25
Мы даже не знали, будет ли американская помощь, многие эксперты были уверены, что нет.
А что можем знать о завершении войны?
Все зависит не от нас и дале не от парашки, а от США и Китая и их договоренностей
Blossom__ 28 апреля в 10:28
Ответ для vihola
Які конкретно теритрії треба віддати, щоб зберегти населення?
Хто виступає гарантом збереження населення?

А чому нема варіанту, ті хто підтримує капітуляцію, негайно повинні в окупацію переміститись, незалежно від статі та місцезнаходження, а не відправляти інших в окупацію, сидячи на дивані.
Удалено администрацией...
Джеральдина. 28 апреля в 10:30
Ответ дляOllka
Я лично не вижу вармантов окончания войны. Кроме фантастического - если в раше произойдет такой силы катаклизм, что им станет не до нас.

Или показать таких люлей, чтобы стало страшно соваться. Но это не в наших силах.

Я против капитуляции т.к. по всем параметрам входу в категорию ’в расход’ - военные, атошники, волонтеры - все в одной семье. И знаю что мою семью ждёт при капитуляции.
И ещё знаю, что я не вправе решать за людей, чьи семьи и дома в оккупации. Потому что я не на их месте.
Ну у вас есть вариант - выехать законно/незаконно, но вы его не рассматриваете и война вам предпочтительнее.
Но если вы не видите вариантов окончания войны - то что вы видите тогда? Вечную войну?
Окей, какие у вас подсчеты по нашему мобилизационному ресурсу, при каком количестве ежегодно призванных мужчин мы сможем продолжать оборону. Когда понадобится призвать женщин?
Ну что-то же вы вообще видите?
7 5
Falcon82 28 апреля в 10:30
Ответ дляMira29-c3c3
Я вам нічого не бажаю .
Головне щиро)
3 3
Lady luck21 28 апреля в 10:30
«Пам´ятай» Олександр Олесь
Коли Україна за право життя
З катами боролась, жила і вмирала,
І ждала, хотіла лише співчуття,
Європа мовчала.
Коли Україна в нерівній борьбі
Вся сходила кров´ю і слізьми стікала
І дружної помочі ждала собі,
Європа мовчала.
Коли Україна в залізнім ярмі
Робила на пана і в ранах орала,
Коли ворушились і скелі німі,
Європа мовчала.
Коли Україна криваві жнива
Зібравши для ката, сама умирала
І з голоду навіть згубила слова,
Європа мовчала.
Коли Україна життя прокляла
І ціла могилою стала,
Як сльози котились і в демона зла,
Європа мовчала.
11 1
Seehund 28 апреля в 10:32
Ответ дляДжеральдина.
Так именно потому, что нам есть что терять - мы не собираемся ничего отвоевывать, чтобы или свой город превратить в Мариуполь или просто самим подохнуть на том фронте. В обоих вариантах не получится сохранить то, что ’боишься потерять’ - и так, и так ты проиграешь
Русня прекрасно превратит любой город в Мариуполь, если ей предоставится возможность, вне зависимости от того что вы делаете, это манера ведения войны.
7 3
Джеральдина. 28 апреля в 10:34
Ответ дляSeehund
Русня прекрасно превратит любой город в Мариуполь, если ей предоставится возможность, вне зависимости от того что вы делаете, это манера ведения войны.
Так вот я и не хочу войны на территории своего города, та даже судьбу Харькова мне страшно разделить. А это возможно случится, чем дольше длится эта клятая война