Ось така була подруга, поки жили в Києві спілкувались. Після виїзду закордон нє

Я їй пишу вона на ігнорі
Іноді 2 слова напише
А раніше спілкувались постійно
Зараз як відрізало
показать весь текст
37 17 1
Inconvenient 28 апреля в 21:05
Ответ дляАмбасадор щастя
абсолютная истина!!
Каждый судит по себе.
Хата на мати 28 апреля в 21:07
Ахах
У меня две таких подруги. Резко забыли, когда у меня ДР, даже с Новым годом картинку не пришлют, не спросят: жива ли я (в Харькове). А я перестала навязываться, когда в ответ - тишина.
Заграничная жизнь - она такая... экскурсии, магазины, кафе, социалка.
Не думала, что будет такое. Но именно так люди и познаются
Inconvenient 28 апреля в 21:18
Ответ дляХата на мати
Ахах
У меня две таких подруги. Резко забыли, когда у меня ДР, даже с Новым годом картинку не пришлют, не спросят: жива ли я (в Харькове). А я перестала навязываться, когда в ответ - тишина.
Заграничная жизнь - она такая... экскурсии, магазины, кафе, социалка.
Не думала, что будет такое. Но именно так люди и познаются
Ну так не знаешь же как спросить, чтобы не выслушать всплеск недовольства, чтобы это не восприняли как бестактность. Звонишь после ракетной атаки - недовольство, не звонишь - обида. И если вы считаете, что заграничная жизнь - экскурсии, то я в стране , в которой живу, еще нигде не бывала, местные удивляются, ив кафе, кстати, тоже.
Хата на мати 28 апреля в 21:22
Ответ дляInconvenient
Ну так не знаешь же как спросить, чтобы не выслушать всплеск недовольства, чтобы это не восприняли как бестактность. Звонишь после ракетной атаки - недовольство, не звонишь - обида. И если вы считаете, что заграничная жизнь - экскурсии, то я в стране , в которой живу, еще нигде не бывала, местные удивляются, ив кафе, кстати, тоже.
Ну мои в инстаграмме каждый день свои походы-экскурсии-бокалы выставляют.
А у нас, у оставшихся в Украине, всегда перекличка после обстрелов: живы?живы! И никто не обижается. Наоборот, это ценно, когда до тебя есть дело.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 28 апреля в 21:24
У мене таке саме. Пиши і дзвонить тільки коли їй щось від мене потрібно
Inconvenient 28 апреля в 21:34
Ответ дляХата на мати
Ну мои в инстаграмме каждый день свои походы-экскурсии-бокалы выставляют.
А у нас, у оставшихся в Украине, всегда перекличка после обстрелов: живы?живы! И никто не обижается. Наоборот, это ценно, когда до тебя есть дело.
Я помню, как здесь кто-то на форуме высказывал недовольство, как-то не так спросили про ракетный обстрел. Есть и те, кто работает и учится, то врача ищут, то экзамены на права сдают, проблемы у людей возникают, мне еще в этом смысле повезло. Я сама нечасто звоню, но если ко мне обращаются с конкретной просьбой, например, найти жилье, то ищу, мне здесь легче. И, извините, это совершенно не мое дело, но в Харькове слишком рискованно оставаться, хотя я понимаю, что у каждого свои обстоятельства.
Стигла полуниця 28 апреля в 22:05
Ответ дляВилами по воде
Не только на западе, а вообще в Киеве и тд таких полно. Так как же как и в рашке, куча патриотов на диване орут , что до Польши дойдут
Мені здається, що ви дуже сильно помиляєтесь. От самі подумайте: ловля чоловіків в західних областях в бусики дуже сильна (я вам чесно кажу), а фронт десь там далеко (відносно, хоча ракети і шахеди долітають звісно). От сьогодні везли полеглих в черговий раз з конвоєм з мигалками. Ви серйозно думаєте, що нам це потрібно? Клаптик Донбасу в обмін на гроби, які приходять. Мобілізація ж по всій країні все таки. + Путіну не дуже то і потрібні ’западенці’, бо це дуже нестабільний елемент, який завжди буде розхитувати його систему....тому не розумію, коли так говорять про нас. Я за припинення хоч зараз. Все одно, на жаль, Донбас на сьогодні - це пустка, яку і за 50 років не відновити (як і міста по типу Бахмуту, розмінування, затоплені і знівечені шахти і т.д.)
2 1
Люблю ВалЄру 28 апреля в 23:16
Я с подругами, что уехали, обсуждаю только нейтральные темы.
Никаких упрёков и прочей фигни, которой дышит сейчас украинское общество.

Пока все норм, общаемся часто.

Что у вас там за отношения...
А у нас макарошки 29 апреля в 00:19
Ответ дляУгги_в_горошек
Патріотизм - зі зброєю в руках захищати свою країну. Чи робити, що можеш для цього. А не диван задом давити (зате вдома) і на роботу ходити, щоб грошики зробити і розказувати , який ти круто цінний. Ж люди, які виїхали і за кордоном роблять для країни значно більше диванних патріотів. Тож просто залишитись там, де тобі комфортно, бо страшно щось міняти... Ага, патріотизм
Ну саме ці люди, що залишились, дають функціонувати державі - платять податки, народжують і виховують дітей, майбутніх громадян.
А у нас макарошки 29 апреля в 00:38
Ответ дляInconvenient
Я вже патріот тієї краіни, яка мене прихистила. Я їм так вдячна, що воювати за них готова.
Патріот до перших снарядів і ракет, а далі в 🔎 нової батьківщини. Готова воювати за них, ви за себе не готові воювати.
А у нас макарошки 29 апреля в 00:49
Ответ дляСтигла полуниця
Мені здається, що ви дуже сильно помиляєтесь. От самі подумайте: ловля чоловіків в західних областях в бусики дуже сильна (я вам чесно кажу), а фронт десь там далеко (відносно, хоча ракети і шахеди долітають звісно). От сьогодні везли полеглих в черговий раз з конвоєм з мигалками. Ви серйозно думаєте, що нам це потрібно? Клаптик Донбасу в обмін на гроби, які приходять. Мобілізація ж по всій країні все таки. + Путіну не дуже то і потрібні ’западенці’, бо це дуже нестабільний елемент, який завжди буде розхитувати його систему....тому не розумію, коли так говорять про нас. Я за припинення хоч зараз. Все одно, на жаль, Донбас на сьогодні - це пустка, яку і за 50 років не відновити (як і міста по типу Бахмуту, розмінування, затоплені і знівечені шахти і т.д.)
А кому потрібні Донецька і інші області? Хуйло ж чітко сказав, що України не існує, як і українців, тут все расея. Так що неважливо, що ви думаєте, потім собіратєль зємєль піде далі, поки його не зупинять.
Плекаю думи 29 апреля в 06:40
Ответ дляInconvenient
Дешевий радянський пафос, маніпуляція і знов бажання облити брудом. Я наче в СРСР повертаюся, коли бачу такі висловлювання. Наче з колишнім партійним функціонером розмовляєш. Тоді всі канадські іммігранти запроданці, але знали би ви, що я не раз від чула, що вони готові її захищати, і з якою теплотою в голосі вони вимовляють це слово - Канада. Вони більші патріоти Канади, ніж Канадці. Ви, до речі, в ЗСУ, чи лише податки платите і пишаєтесь тим?
Ви путаєте поняття.
Імігранти і біженці. У одних це осознаний вибір , у інших- скористались можливістю.
Угги_в_горошек 29 апреля в 09:06
Ответ дляА у нас макарошки
Ну саме ці люди, що залишились, дають функціонувати державі - платять податки, народжують і виховують дітей, майбутніх громадян.
І що тут патріотичного? Я залишилась. - маю свої причини (як 99 відсотків людей). Працюю, куди дінусь, треба жити. І до патріотизму не ’примазуюсь’ і орденів собі за це не вішаю. І вперто не хочу цінувати ’героїчний подвиг’ таких самих ’героїв’. Бо це нічорта не подвиг і геть далеко від патріотизму,, як би тут не розривались ’патріотки’.
Угги_в_горошек 29 апреля в 09:08
Ответ дляСтигла полуниця
Мені здається, що ви дуже сильно помиляєтесь. От самі подумайте: ловля чоловіків в західних областях в бусики дуже сильна (я вам чесно кажу), а фронт десь там далеко (відносно, хоча ракети і шахеди долітають звісно). От сьогодні везли полеглих в черговий раз з конвоєм з мигалками. Ви серйозно думаєте, що нам це потрібно? Клаптик Донбасу в обмін на гроби, які приходять. Мобілізація ж по всій країні все таки. + Путіну не дуже то і потрібні ’западенці’, бо це дуже нестабільний елемент, який завжди буде розхитувати його систему....тому не розумію, коли так говорять про нас. Я за припинення хоч зараз. Все одно, на жаль, Донбас на сьогодні - це пустка, яку і за 50 років не відновити (як і міста по типу Бахмуту, розмінування, затоплені і знівечені шахти і т.д.)
А що, на Донбасі все скінчиться? До вас, думаєте, не прийдуть? Ну Київ теж так думав, що наступ буде на сході
Кнопус 29 апреля в 09:39
Ответ дляТа никада в жизни
Большинство оставшихся приняли позицию жертвы и решили что им все должны
Выехавшие такие же, только на новом месте
Кнопус 29 апреля в 09:42
Ответ дляOlenaMriya
Наблюдаю за рыбками в аквариуме
Скорее за змеями в серпентарии
1 1
Inconvenient 29 апреля в 11:32
Ответ дляПлекаю думи
Ви путаєте поняття.
Імігранти і біженці. У одних це осознаний вибір , у інших- скористались можливістю.
Я нічого не плутаю, пані Демагогинє, тим більше, що серед імігрантів чимало колишніх біженців. Це в усіх свідомий вибір, і я дуже вдячна країні, яка мене прихистила і готова віддячити.
Inconvenient 29 апреля в 11:39
Ответ дляА у нас макарошки
Патріот до перших снарядів і ракет, а далі в 🔎 нової батьківщини. Готова воювати за них, ви за себе не готові воювати.
Я сподіваюсь, що за них, це також і за себе. Я також певна, що якщо я буду поранена або стану інвалідом, то ні я, ані мої родичі не помруть від голоду та недогляду, як це було б в Україні. І вам особисто ніхто не заважає воювати за Україну, може тоді і моє б ставлення трохи змінилося.
Плекаю думи 29 апреля в 11:39
Ответ дляУгги_в_горошек
І що тут патріотичного? Я залишилась. - маю свої причини (як 99 відсотків людей). Працюю, куди дінусь, треба жити. І до патріотизму не ’примазуюсь’ і орденів собі за це не вішаю. І вперто не хочу цінувати ’героїчний подвиг’ таких самих ’героїв’. Бо це нічорта не подвиг і геть далеко від патріотизму,, як би тут не розривались ’патріотки’.
Ніхто, крім біженців, не каже про патріотизм
Тільки вони намагаються всіх, хто залишився, зрівняти з гряззю і показати, які вони молодці і круті. А, і потім обов´язково написати-’ви нам завІдуєте’.
Плекаю думи 29 апреля в 11:43
Ответ дляInconvenient
Я сподіваюсь, що за них, це також і за себе. Я також певна, що якщо я буду поранена або стану інвалідом, то ні я, ані мої родичі не помруть від голоду та недогляду, як це було б в Україні. І вам особисто ніхто не заважає воювати за Україну, може тоді і моє б ставлення трохи змінилося.
Нагадайте чому когось повинно хвилювати ставлення якось біженки,яка втекла зі своєї країни? І так само втече з іншої ) хоч ще 30 раз напишіть про воювати (хіба що за яйця на гуманітарці)
Плекаю думи 29 апреля в 11:46
Ответ дляА у нас макарошки
А кому потрібні Донецька і інші області? Хуйло ж чітко сказав, що України не існує, як і українців, тут все расея. Так що неважливо, що ви думаєте, потім собіратєль зємєль піде далі, поки його не зупинять.
Там тітонька Inconvenient вже готова воювати і іх зупиняти))))
Та никада в жизни 29 апреля в 12:06
Ответ дляКнопус
Выехавшие такие же, только на новом месте
Вы ошибаетесь) выехавшие живут и строят жизнь. Но интересно будет вас послушать, когда объявят женскую мобилизацию 😂
Та никада в жизни 29 апреля в 12:07
Ответ дляКротоТо
Так зачем вы ей пишите, если она вам не отвечает ?
Чтоб тут на советчице написать))
Кнопус 29 апреля в 12:13
Ответ дляТа никада в жизни
Вы ошибаетесь) выехавшие живут и строят жизнь. Но интересно будет вас послушать, когда объявят женскую мобилизацию 😂
Я работаю с этими выехавшими и мне реально иногда очень стыдно за их поведение немцы тоже не стесняются в выражениях, когда их обсуждают... так что такое - мы везде несем за собой свою ´культуру´.
Угги_в_горошек 29 апреля в 12:23
Ответ дляПлекаю думи
Ніхто, крім біженців, не каже про патріотизм
Тільки вони намагаються всіх, хто залишився, зрівняти з гряззю і показати, які вони молодці і круті. А, і потім обов´язково написати-’ви нам завІдуєте’.
Смішно. Люди поїхали. Їм нехай не всерівно, але мають інші справи. У всякому разі абсолютна більшість.
Плекаю думи 29 апреля в 13:11
Ответ дляУгги_в_горошек
Смішно. Люди поїхали. Їм нехай не всерівно, але мають інші справи. У всякому разі абсолютна більшість.
Угу, почитайте їх тут)))
Угги_в_горошек 29 апреля в 15:28
Ответ дляПлекаю думи
Угу, почитайте їх тут)))
Ну і сетн перечитати не забудьте. Який привіт, така і відповідь
Плекаю думи 29 апреля в 16:18
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну і сетн перечитати не забудьте. Який привіт, така і відповідь
Так моя як раз відповідь на випади, в тому числі і ваші )
А у нас макарошки 29 апреля в 17:54
Ответ дляУгги_в_горошек
І що тут патріотичного? Я залишилась. - маю свої причини (як 99 відсотків людей). Працюю, куди дінусь, треба жити. І до патріотизму не ’примазуюсь’ і орденів собі за це не вішаю. І вперто не хочу цінувати ’героїчний подвиг’ таких самих ’героїв’. Бо це нічорта не подвиг і геть далеко від патріотизму,, як би тут не розривались ’патріотки’.
Громадянин – це особа, що належить до постійного населення якої – небудь держави, користується її правами і виконує обов´язки, встановлені законами цієї держави. Патріот – це той, хто любить свою Батьківщину, відданий своєму народові, готовий для них на жертви й подвиги.
У військових умовах літаючих ракет і шахедів вважаю, що громадян можна прирівняти до патріотів.
А у нас макарошки 29 апреля в 17:57
Ответ дляInconvenient
Я сподіваюсь, що за них, це також і за себе. Я також певна, що якщо я буду поранена або стану інвалідом, то ні я, ані мої родичі не помруть від голоду та недогляду, як це було б в Україні. І вам особисто ніхто не заважає воювати за Україну, може тоді і моє б ставлення трохи змінилося.
А хто вам сказав, що не воюєм? Мій чоловік ще з 2014 воює, тож війна в моїй сім´ї не просто незручності та тривоги.