28 апреля в 12:41

Як позбутися чорних точок? Як висвітлити їх? Не видавлюючи. Це можливо?

Звузити пори
38 р, крім пінки та крему для зволоження нічим не користуюсь
Шкіра мене по відчуттям не турбує, не жирна і не суха
Але сфоткала носа та злякалась
Пігментація швидко проходить, мені достататньо кожного дня на протязі 3 тижнів пінкою користуватись
жар-птица Нюра 28 апреля в 12:42
Что плохого в механической чистке пор?
3 3
автор Упругая попка 28 апреля в 12:42
Пінка звичайна, ніжна, очищающа
Можна дітям таку
6 1
Elena_Kiev_Solomenskiy 28 апреля в 12:42
лучше иметь камедоны что ли))
Королева краси 28 апреля в 12:42
Поры сузить невозможно. Чтобы их почистить у Паолы чойс очень хорошая салицилка
автор Упругая попка 28 апреля в 12:43
Ответ дляКоролева краси
Поры сузить невозможно. Чтобы их почистить у Паолы чойс очень хорошая салицилка
Ой покажіть мені
Зараз буду Гуглити
Гладиолус 28 апреля в 12:43
Вы качественно не очищаете кожу. Даже просто умывание дважды в день, но качественное, с хорошей умывалкой со временем очистит поры.
Не говоря уже о кислотах в уходе

Зачем вам детская пенка, вы не младенец
автор Упругая попка 28 апреля в 12:44
Ответ дляГладиолус
Вы качественно не очищаете кожу. Даже просто умывание дважды в день, но качественное, с хорошей умывалкой со временем очистит поры.
Не говоря уже о кислотах в уходе

Зачем вам детская пенка, вы не младенец
Така?
Королева краси 28 апреля в 12:44
Ответ дляУпругая попка
Ой покажіть мені
Зараз буду Гуглити
автор Упругая попка 28 апреля в 12:44
Ответ дляКоролева краси
Поры сузить невозможно. Чтобы их почистить у Паолы чойс очень хорошая салицилка
Така? Нею прям кожного дня потрібно користуватись?
Чи 2 рази в день?
Гладиолус 28 апреля в 12:44
Ответ дляУпругая попка
Така?
Откуда я знаю
Я не имела в виду подобное
Elena_Kiev_Solomenskiy 28 апреля в 12:44
пора имеет форму груши. широкая часть внутри кожи. при чистке используют распаривание и копье Видаля.. потом выдавливают (пальцы в бинтах)
6 1
автор Упругая попка 28 апреля в 12:45
Ответ дляГладиолус
Вы качественно не очищаете кожу. Даже просто умывание дважды в день, но качественное, с хорошей умывалкой со временем очистит поры.
Не говоря уже о кислотах в уходе

Зачем вам детская пенка, вы не младенец
Просто я боюсь спортити шкіру тими кислотами
12 1
Та_все_ок_будет 28 апреля в 12:45
Чорні пори це погана очистка.погана у вас пінка. Погано очищаєте шкіру
автор Упругая попка 28 апреля в 12:45
Ответ дляТа_все_ок_будет
Чорні пори це погана очистка.погана у вас пінка. Погано очищаєте шкіру
От блін(( порадьте тоді щось хороше
Королева краси 28 апреля в 12:46
Ответ дляУпругая попка
Така? Нею прям кожного дня потрібно користуватись?
Чи 2 рази в день?
Два раза много, попробуйте каждый вечер
Гладиолус 28 апреля в 12:46
Ответ дляУпругая попка
Просто я боюсь спортити шкіру тими кислотами
)))) Я не знаю, что на это ответить. базово почитайте что-то
автор Упругая попка 28 апреля в 12:46
Може хтось знає нормальні продукти
Можна професійне але класне
60 метрів сметани 28 апреля в 12:46
Возьмите Обаджи, getting skin ready умывание, полиш, салфетки - от ваших черных точек не останется и следа
Гладиолус 28 апреля в 12:47
Ответ дляУпругая попка
От блін(( порадьте тоді щось хороше
Даже очень хорошее средство для умывания не поможет, если вы на скорую руку его нанесете и смоете. Жир в порах не успевает растворяться. Умываться нужно тщательно, но аккуратно. Почитайте умывание по методу лаззло
жар-птица Нюра 28 апреля в 12:48
Ответ дляУпругая попка
Просто я боюсь спортити шкіру тими кислотами
Вашу кожу, в принципе, трудно чем-то испортить...
8 2
Та_все_ок_будет 28 апреля в 12:50
Ответ дляУпругая попка
От блін(( порадьте тоді щось хороше
Дитяча пінка вам не підхолить. Ви ж не младенец. Жінки не розуміють, що дитячі креми.олії.пінки абсолютно не підходять для жінок. Дитяча шкіра не виробляє сало ще. І тому ці засоби погано очищають дорослу шкіру від сала шкірного, бо не розраховане на очистку від нього..
Та_все_ок_будет 28 апреля в 12:49
Ответ дляУпругая попка
Може хтось знає нормальні продукти
Можна професійне але класне
Я з 33 р повністю на тм Renew.маю жирну шкіру. Все іденально. 42 р.
жар-птица Нюра 28 апреля в 12:51
Ответ дляУпругая попка
От блін(( порадьте тоді щось хороше
Лепите фейспалмы
ХтоЯкщоНеЯ 28 апреля в 12:53
Ответ дляУпругая попка
Просто я боюсь спортити шкіру тими кислотами
Если чувствительная кожа или купероз то да, испортите
Швабристка 28 апреля в 12:53
Ответ дляУпругая попка
Просто я боюсь спортити шкіру тими кислотами
Омггггг
Пишу каліграфічно 28 апреля в 12:57
Ответ дляУпругая попка
Пінка звичайна, ніжна, очищающа
Можна дітям таку
Я б повыдавливала, сама или у косметолога. Вы хоть скрабом пользуетесь? Глиняные маски хорошо вытягиваю жир
автор Упругая попка 28 апреля в 12:59
Ответ дляПишу каліграфічно
Я б повыдавливала, сама или у косметолога. Вы хоть скрабом пользуетесь? Глиняные маски хорошо вытягиваю жир
Не користувалась ніколи
Вероятненько 28 апреля в 12:59
Ответ для60 метрів сметани
Возьмите Обаджи, getting skin ready умывание, полиш, салфетки - от ваших черных точек не останется и следа
А можно ссылку на салфетки? Спасибо)
Пишу каліграфічно 28 апреля в 13:00
Ответ дляУпругая попка
Не користувалась ніколи
Заметно, очень неухоженно выглядит нос
Сама купляю квіти 28 апреля в 13:04
розчиняю чорні цятки гідрофільною олією або бальзамом для зняття макіяжу, два рази на тиждень кіслоти. пори нікуди не діваються, але вони чисті без чорних цяток.