Сурогатне материнство як можливість піти від чоловіка?

Діти маленькі, роботи нема.
Стосунки з чоловіком геть погані, грошей не дає.

За СМ надають ЗП, можно обговорити житло.
Після пологів непогана сума додатково.

Чи варто розглядати такий варіант?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 455
Варто
Ні
Я так і зробила
Тиць
автор Яйцеголовая 28 апреля в 17:17
Ответ дляПродаю витрішки
Ні
То з чого ви взяли що такі взагалі існують?
Продаю витрішки 28 апреля в 17:17
Ответ длябуреЛОМКА
Ими просто никто не занимается. Вот и не диагностируется тот же аутизм, или какие-то псих заболевания. Просто дитинка якась дивна и всё
В мене в дитини аутизм ,я не вживала нічого під час вагітності,це не ті вади взагалі
буреЛОМКА 28 апреля в 17:17
Ответ дляЯйцеголовая
Куплю якесь житло і вкладуся в освіту. Або лише в освіту.
14 тысяч жильё? Где такие цены?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 17:18
Ответ дляПродаю витрішки
В той же садок влаштувати.
В рік і три місяці, ага
буреЛОМКА 28 апреля в 17:19
Ответ дляЯйцеголовая
Та сосіть на здоров´я, я не хочу складати вам конкуренцію.
Вас пока что и не берут
Tammy21 28 апреля в 17:19
Ответ дляМасяня Я
9 месяцев тебя носят на руках, не знаешь проблем дают деньги, дают жильё, одежду покупают. Три раза родишь и квартиру в Киеве покупаешь. Ещё раз родишь и покупаешь хорошую машину. Ещё раз родишь и есть хороший капитал на открытие бизнеса.
Пять лет походить в состоянии беременности жить на всём готовом вообще кайф
Ви чоловік чи дуже специфічно тролите.
1 1
Продаю витрішки 28 апреля в 17:19
Ответ дляЯйцеголовая
За договором мене це не має хвилювати.
Оплачують вони агентству ще до пологів, в мене проговорено за договором за народження живої дитини після 36 тижнів вагітності повна оплата.
А там вже забирають чи ні - не моя справа.
Я вам скинула десь вище статтю
Ось
https://hromadske.ua/posts/diznalasya-sho-hlopchik...
Якщо дитина не жива буде,що тоді робити будете?
Сосати палець?
Продаю витрішки 28 апреля в 17:19
Ответ дляЯйцеголовая
В рік і три місяці, ага
Ще пару місяців почекати і можна
автор Яйцеголовая 28 апреля в 17:20
Ответ дляМасяня Я
9 месяцев тебя носят на руках, не знаешь проблем дают деньги, дают жильё, одежду покупают. Три раза родишь и квартиру в Киеве покупаешь. Ещё раз родишь и покупаешь хорошую машину. Ещё раз родишь и есть хороший капитал на открытие бизнеса.
Пять лет походить в состоянии беременности жить на всём готовом вообще кайф
Ну що кайфу не зовсмім погоджуюся, але в пабліку сурмам з такими спілкувалася хто вже так заробив навіть на квартиру у Києві і на бізнес маленький.
4 1
автор Яйцеголовая 28 апреля в 17:20
Ответ дляВесела моль
Не беріть гріх на душу
Це не є гріхом.
3 1
Продаю витрішки 28 апреля в 17:21
Ответ дляЯйцеголовая
Це не є гріхом.
Є ,сур мами не одобрені церквою
автор Яйцеголовая 28 апреля в 17:21
Ответ дляTammy21
Житло на неповні 20 т? Це добре, якщо такі ціни. А що саме будете вивчати?
Поки обдумую варіанти. Я гарно малюю, думаю найбільше про графічний дизайн.
2 1
буреЛОМКА 28 апреля в 17:22
Ответ дляПродаю витрішки
В мене в дитини аутизм ,я не вживала нічого під час вагітності,це не ті вади взагалі
Я к тому, что детьми алкашей и неблагополучных родителей никто не занимается. И есть у них проблемы со здоровьем или нет - мы не знаем. И сколько родилось мертвых, которых оставили в роддоме - мы тоже не знаем. И о том, что у алкашей здоровые дети- бессмысленно рассуждать. Т.к. их не лечат, не обследуют и ими в основном не занимаются
буреЛОМКА 28 апреля в 17:23
Ответ дляЯйцеголовая
Ну що кайфу не зовсмім погоджуюся, але в пабліку сурмам з такими спілкувалася хто вже так заробив навіть на квартиру у Києві і на бізнес маленький.
Ну вот. Паблик сурмам нашли же. А пишите здесь, что нет такого
Tammy21 28 апреля в 17:23
Ответ дляЯйцеголовая
Поки обдумую варіанти. Я гарно малюю, думаю найбільше про графічний дизайн.
Я б ніколи не обрали подібний варіант, але засуджувати вас ні в якому разі не буду. Хай би що ви обрали, удачі вам! Нехай все складеться!
Продаю витрішки 28 апреля в 17:23
Ответ длябуреЛОМКА
Я к тому, что детьми алкашей и неблагополучных родителей никто не занимается. И есть у них проблемы со здоровьем или нет - мы не знаем. И сколько родилось мертвых, которых оставили в роддоме - мы тоже не знаем. И о том, что у алкашей здоровые дети- бессмысленно рассуждать. Т.к. их не лечат, не обследуют и ими в основном не занимаются
Ми займаємось,тому і помітили досить вчасно аутизм,але намагаємось коригувати зараз
буреЛОМКА 28 апреля в 17:24
Ответ дляПродаю витрішки
Ми займаємось,тому і помітили досить вчасно аутизм,але намагаємось коригувати зараз
Ну вот
А там никто этого не делает. И кажется, что ребенок здоров
Продаю витрішки 28 апреля в 17:25
Ответ длябуреЛОМКА
Ну вот
А там никто этого не делает. И кажется, что ребенок здоров
В селах часто ще є таке, абсолютно не займаються дітьми,і лікарів переконують,що все чудово із їх дітьми.
буреЛОМКА 28 апреля в 17:30
Ответ дляПродаю витрішки
В селах часто ще є таке, абсолютно не займаються дітьми,і лікарів переконують,що все чудово із їх дітьми.
У нас родственники- их ребенок на 6 месяцев младше нашего. Разговаривает как 4-летний.
Свекровь говорила, что надо заняться ребенком, показать его докторам. Родители сказали, что всё хорошо. Вы ничего не понимаете. Ребенок здоров. Ну так - значит так
Чарочка діда 28 апреля в 17:31
автор, ви насправді вже все для себе вирішили. якщо здоровʼя дозволяє - ідіть в програму і нікого не слухайте. хай вам щастить
Синиця у спідниці 28 апреля в 17:33
Ответ дляЧорт і Шо
Все залежить від того, який ви спеціаліст , діти не заважають заробляти
Мова не про мене, а про автора. Людина без освіти, з дітьми, має просто вмерти чи що ? Бо продавці, поштарки, і ще купа працюючих людей не можуть в Україні заробити собі на їжу і оренду. Що це за фігня взагалі?! Так було і до війни, і це поза моїм розумінням
автор Яйцеголовая 28 апреля в 17:45
Ответ длябуреЛОМКА
Ну вот. Паблик сурмам нашли же. А пишите здесь, что нет такого
Я писала про форум. І про те, що формат пабліка де всі один одного бачать і знають, незручний мені.
Це для вас повторювання, якщо з одного разу вам було незрозуміло.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 17:46
Ответ дляTammy21
Я б ніколи не обрали подібний варіант, але засуджувати вас ні в якому разі не буду. Хай би що ви обрали, удачі вам! Нехай все складеться!
Дякую.
буреЛОМКА 28 апреля в 17:51
Ответ дляЯйцеголовая
Я писала про форум. І про те, що формат пабліка де всі один одного бачать і знають, незручний мені.
Це для вас повторювання, якщо з одного разу вам було незрозуміло.
Так зарегестрируйтесь там как Ірина Білик и всё. Или там паспортные данные нужно оставлять, фото показать? Вас никто вычислять и отслеживать не будет
Пуки-куки 28 апреля в 18:00
Едьте на социал в ту же Германию или Норвегию, пока война.
Суррогатное материнство это как самый последний вариант.
Неваляшкина 28 апреля в 18:36
Ответ дляЯйцеголовая
Звичайні клініки. Перелік у всіх однаковий, згідно якогось там Наказу Мінздрава України.
Мені навіть страшно собі уявити що саме вам там навіть теоретично можуть перевіряти три місяці. Що саме вам планують перевіряти?
Я навіть не буду згадувати той факт, що для участі в програмі сурогатного материнства потрібні заключення спеціалістів і результати аналізів на дофігіща всього, деяки з цих аналізів робляться 2+ тижні.
Але окрім всього іншого, для вдалої імплантації потрібний гарний ендометрій. Товщина ендометрію навіть у здорової жінки може бути різною від циклу лр циклу. І не одно УЗД жінки проходять. Якщо ви не тріль і не піар-невдаха-популяризатор сурогатного материнства, біжить з клініки, в якій вам запропонували СМ за результатами одного УЗД.
Неваляшкина 28 апреля в 18:39
Ответ дляПродаю витрішки
А якщо дитина нездорова народитися наприклад синдром дауна,і тоді відмовлятися її забирати ,то сур мама залишається без винагороди чи не так?
Ні, не так. Батьки не мають права відмовитися від своєї дитини. Хіба що було рекомендовано аборт, а сурмама не послухала і вирішила народжувати.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 18:39
Ответ дляНеваляшкина
Я навіть не буду згадувати той факт, що для участі в програмі сурогатного материнства потрібні заключення спеціалістів і результати аналізів на дофігіща всього, деяки з цих аналізів робляться 2+ тижні.
Але окрім всього іншого, для вдалої імплантації потрібний гарний ендометрій. Товщина ендометрію навіть у здорової жінки може бути різною від циклу лр циклу. І не одно УЗД жінки проходять. Якщо ви не тріль і не піар-невдаха-популяризатор сурогатного материнства, біжить з клініки, в якій вам запропонували СМ за результатами одного УЗД.
А можна конкретно назвати аналізів які виконують 2+ тижні?

Для того щоб в сурмами був гарний ендометрій, вона приймає спеціальні препарати, мене про це вже попередили, займає це близько 3 тижнів.

До чого тут аналізи та ендометрій - не зрозуміла.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 18:41
Ответ дляНеваляшкина
Я навіть не буду згадувати той факт, що для участі в програмі сурогатного материнства потрібні заключення спеціалістів і результати аналізів на дофігіща всього, деяки з цих аналізів робляться 2+ тижні.
Але окрім всього іншого, для вдалої імплантації потрібний гарний ендометрій. Товщина ендометрію навіть у здорової жінки може бути різною від циклу лр циклу. І не одно УЗД жінки проходять. Якщо ви не тріль і не піар-невдаха-популяризатор сурогатного материнства, біжить з клініки, в якій вам запропонували СМ за результатами одного УЗД.
Ось перелік з першого ж сайту. Покажіть мені що саме з цього робиться 2+ тижні:

визначення групи крові і резус-фактора
загальний і клінічний аналіз крові
аналіз крові на згортання
біохімічний аналіз крові
аналіз крові на наявність захворювань, що передаються статевим шляхом та інших інфекцій
загальний аналіз сечі
ПЛР-діагностика наявності інфекційних захворювань
цитологічний аналіз мазка з цервікального каналу шийки матки і уретри
рентгенологічне дослідження
клінічний висновок трьох фахівців: терапевта, акушера-гінеколога і психіатра.
Неробименінерви 28 апреля в 19:01
Ответ дляМасяня Я
Не пишите того чего не знаете.
Не знаю цен или на что уходят деньги? На троих этой суммы хватит ненадолго