ЗавЛабСнаб• 12 мая 2024
Чи варто ще допомагати??
Доньці 22, робить та винаймає житло в іншому місті. Тиждень тому їхня компанія розпалась, та лишилась вона без роботи. Завтра виходить на стажування на нове місце, але жаліється, що не потягне оренду квартири. Хоче продати фотоапарат, щоб вистачило. Варто допомогти чи вона вже доросла?
Мой завтрак• 12 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мені батьки не допомагали
Але ви були б раді, якби допомогли, коли вам 22 роки було?
Якщо є можливість - допомагайте.
ЗавЛабСнаб
• 12 мая 2024
Ответ дляМой завтрак
Якщо є можливість - допомагайте.
Не має лишніх грошей
ЗавЛабСнаб
• 12 мая 2024
Ответ дляВеккy
М-да... бывают же такие волшебные матери , как вы...
Мені теж не допомагали
ЗавЛабСнаб
• 12 мая 2024
Ответ дляПродаю витрішки
А ви кур´єра чекали? 🤦♀️
На 8 березня лише
Директриссимо• 12 мая 2024
Не понимаю таких вопросов.
Тут на сайте есть две крайности:
- муж или ребёнок сидит на шее и не работает, таких тут обычно обеспечивают.
- работают стараются, умницы-молодцы - вопрос нужно ли таким помогать?
Если у вас есть возможность помочь дочери то почему бы этого не сделать?
Она могла бы не снимать квартиру, не искать работу, априехать и сесть к вам на шею - она так не делает.
Тут на сайте есть две крайности:
Почемучка• 12 мая 2024
Моей дочке 23, она знает,что в любой момент может приехать жить к родителям,есть , пить,отдыхать. Может получить сразу же и совершенно любую сумму, например, на лечение. Но в случае потери работы, она сама должна оставаться на плаву или вернуться к родителям, и жить у них, пока не решит проблемы самостоятельно
Вот Она Я• 12 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Не має лишніх грошей
Грошей лишніх ніколи не буває. Мама - це найближча людина. Якби мене дитина попросила - допомогла б не сумніваючись. Моя дитина знає, що не важливо яка буде ситуація, я завжди допоможу. Бо так мене вчили батьки, і така ситуація у нас з батьками. Спочатку ми допомагаємо дітям, а потім вони нам.
АнтиТанкист• 12 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ні, просто вже доросла.
ну слухайте, всяке буває, тим більше, вона не винна в тому, що втратила роботу, та гадаю, вже шукає нову
фотоапарат дійсно продасть дешево, бо дорого ніхто не дасть за нього, а потім буде знову купувати за повну ціну, я б допомогла, в мене теж доньці 22 та теж живе в іншому місті. навчається та працює
Колдунья-вещунья• 12 мая 2024
Было всякого за мои 37 лет. И пара вот таких критических моментов. Спасибо маме и папе, которые поддержали тогда. С тех пор много воды утекло, и я уже давно самостоятельный человек с собственным бизнесом. Ну, а вам самой решать, помочь или нет.
ЗавЛабСнаб
• 12 мая 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Если есть возможность, я бы помогла однозначно.
Немає
Вот Она Я• 12 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Немає
Знаєте, у мене теж не було особливої можливості допомогти мамі, але коли раптом виявили серйозне захворювання, я оплатила і лікарів і операцію. Знайшла і оплатила чималі кошти. Не в борг, а просто оплатила. Так було б , якби це були батьки чоловіка, його чи мої сестри. Для нас поняття сім´ї - це допомога також у скрутній ситуації.
ЗавЛабСнаб
• 12 мая 2024
Ответ дляВот Она Я
Я не працюю
После 18• 12 мая 2024
Ответ дляВеккy
Я до 23 ещё училась. Очнитесь дамочка
Так дочь автора, как я поняла, учиться не захотела.
ЗавЛабСнаб
• 12 мая 2024
Ответ дляПосле 18
Вона бакалаврат закінчила, на магістратуру поки не вступала, каже, що не має часу
ЗавЛабСнаб
• 12 мая 2024
Ответ дляМочалкин блюз
А почему Вы не работаете?
Періодично підробляю