Дайте подуться• 28 апреля 2024
Не виходить пройти верифікацію в Payoneer
Дівчата, в чому може бути причина, підкажіть, будь ласка. Підгружала у двох форматах ( ipg та pdf), думала, можливо справа в цьому. Не зрозуміло, що вони хочуть. + Додала квитанцію про сплату комунальних платежів. Правда, там видно лише останні 4 цифри картки, яку я прив´язую.
Кинг-Конгша• 28 апреля 2024
Ох, в мене з ним танці капець були в свій час. Також висилали скріни платежів, вже прям обводила все. Спробуйте дописати в підтримку, я розумію, що той ще квест і своєї черги можна години 3 чекати🤦♀️
Дайте подуться
• 28 апреля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Дякую! Спробую. Чого ж так в них складно)
А Я Самая Самая• 28 апреля 2024
А открыть в пайнире саму карту легко?
А то с ним ещё ни разу не связывались А надо будет ещё...
Кинг-Конгша• 28 апреля 2024
Ответ дляДайте подуться
Там завжди довго і складно з таким)))
Завтра зранку пишіть в підтримку, там має бути написано, скільки до вас людей і чекайте свою чергу. Я сподіваюсь у вас швидко все піде, але краще готуйтесь на кілька годин🤦♀️😂😅. Але через той чат, як дописатися то швидко вирішують, приготуйте одразу всі скріни, вкладення, щоб все вислати їм в чаті. Після того день- два і розблокують чи дані оновлять, що вам треба )) бо як надсилати, так то місяці два три можна чекати😅
Кинг-Конгша• 28 апреля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
А открыть в пайнире саму карту легко?
Колись було так, не думаю, що щось змінилось. Але зараз щоб замовити фізичну картку треба, щоб у вас на рахунку було більше 100$.
А Я Самая Самая• 28 апреля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
А є варіант віртуальну? Як в моно?
Дайте подуться
• 28 апреля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
А открыть в пайнире саму карту легко?
Я свою намагаюсь прив´язати діючу карту укр. банку
Дайте подуться
• 28 апреля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Там завжди довго і складно з таким)))
Дякую!❤️
Кинг-Конгша• 28 апреля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
А є варіант віртуальну? Як в моно?
Можна з рахунку на приват просто вивести. Щодо моно не знаю)
Впораюсь зі всим• 28 апреля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
фізичну картку до нас зараз не доставляють
Кинг-Конгша• 28 апреля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Не знала. Я першу в Україну замовляла, але давно, другу вже в іншу країну
А Я Самая Самая• 28 апреля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Дякую спробую💐