28 апреля в 18:10

Дівчата ліки для схуднення? Підкажіть?

Поки живу, буду пробувати щось.
Підкажіть які ліки ефективні і з мінімальними побічними діями
Саксенда не підійшла
Оземпік дав алергію
Всіх «розумних» «мудрих» прошу не коментувати.
показать весь текст
12 3 1
Реанимация 28 апреля в 18:29
Ответ дляЯнка-угомонись
При свксенді я спала цілодобово, на оземпіку була алергія на місці уколу
Сдайте анализ индекс Homa. Если есть инсулинорезистентность, просите эндокринолога назначить Глюкофаж. Но мне он дал временный эффект. Сейчас стала считать калории и почти без активного движения и вес пошел вниз.
автор Янка-угомонись 28 апреля в 18:31
Ответ дляРеанимация
Сдайте анализ индекс Homa. Если есть инсулинорезистентность, просите эндокринолога назначить Глюкофаж. Но мне он дал временный эффект. Сейчас стала считать калории и почти без активного движения и вес пошел вниз.
Звісно , індекс хома не в нормі.ожиріння 2 ступеню. Плюс після перелому ноги - не можу вести активний спосіб життя. Після видалення яєчнику, маю проблеми з гормонами…
Фізик-ядерщик заочно 28 апреля в 18:31
То ест у вас есть жёлтом на оземпмк и тп, но нет мысли оплатить тренера и диетолога и обследоваться у врачей ?
автор Янка-угомонись 28 апреля в 18:32
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
То ест у вас есть жёлтом на оземпмк и тп, но нет мысли оплатить тренера и диетолога и обследоваться у врачей ?
Тобто ви лізете куди вас не просять і не хватає розуму заняття я своїм життям ?
3 2 1
автор Янка-угомонись 28 апреля в 18:33
Ответ дляЛетчица
ну якщо два найбільш дієві і більш-менш вичені препарати вам не підійшли, то яка тут може бути альтернатива?
У вас є діабет?

Я думала, якщо виявлять діабет, то буду приймати...а ні, поки тільки інсулінорезістентність, тому вагаюсь.
А 10 кг було б непогано скинути. Я худнула на низковуглеводній дієті. Якщо витримати перший тиждень, потім жор взагалі зникає. питання тільки як ці 5-7 днів протиматись)
Написала вище свою проблему
Летчица 28 апреля в 18:36
Ответ дляРеанимация
Сдайте анализ индекс Homa. Если есть инсулинорезистентность, просите эндокринолога назначить Глюкофаж. Но мне он дал временный эффект. Сейчас стала считать калории и почти без активного движения и вес пошел вниз.
а вам в какой дозировке назначили?
Тоже думаю попробовать.
Вы хоть немного похудели на нем?
Фізик-ядерщик заочно 28 апреля в 18:36
Ответ дляХома з пастою
А як це працює?
Не буде за що їсти, бо всі гроші на наркотики підуть?
Ну хз как, но никогда не видела толстых наркоманов.... Ползают зомби тощие
автор Янка-угомонись 28 апреля в 18:37
Ответ дляЛетчица
а вам в какой дозировке назначили?
Тоже думаю попробовать.
Вы хоть немного похудели на нем?
За три тижні мінус 3 кг.
Починала з мінімума, але тільки за призначенням лікаря
Летчица 28 апреля в 18:38
Ответ дляЯнка-угомонись
За три тижні мінус 3 кг.
Починала з мінімума, але тільки за призначенням лікаря
ви про глюкофаж? чи саксенду?
Фізик-ядерщик заочно 28 апреля в 18:39
Ответ дляЯнка-угомонись
Тобто ви лізете куди вас не просять і не хватає розуму заняття я своїм життям ?
У меня хватает ума не убивать свое здоровье, а жить полноценной жизнью) ну вам то уже все равно) пробуйте кокс и глистов, терять то нечего
2 2
автор Янка-угомонись 28 апреля в 18:39
Ответ дляЛетчица
ви про глюкофаж? чи саксенду?
Саесенда
автор Янка-угомонись 28 апреля в 18:39
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
У меня хватает ума не убивать свое здоровье, а жить полноценной жизнью) ну вам то уже все равно) пробуйте кокс и глистов, терять то нечего
Вам би ще ментальне здоровʼя поправити і в жага да було б супер )
3 3
Летчица 28 апреля в 18:43
Ответ дляЯнка-угомонись
Саесенда
ааа, нее...саксенду я боюсь) ще поки що))
Не хочете спробувати низковуглеводну дієту? Я по 1-1,5 кг в тиждень худнула. Але треба було готувати. Ось тому і саботую, немає часу на це зараз.
автор Янка-угомонись 28 апреля в 18:44
Ответ дляЛетчица
ааа, нее...саксенду я боюсь) ще поки що))
Не хочете спробувати низковуглеводну дієту? Я по 1-1,5 кг в тиждень худнула. Але треба було готувати. Ось тому і саботую, немає часу на це зараз.
Ех…
Якби ви знали що я їм (( ви б плакали
Не зви чайна 28 апреля в 18:46
Ответ дляСекретница
Завидую капец....Автор хочет жрать всё подрят и таблеточки пить и худеть ,а я на ПП и подсчете калорий худею....вот дура)
везет,а я на пп и спорте и нифига не худею ,вот пойду опять к ендокринологу...
Моя улюблена страшко 28 апреля в 18:47
Ответ дляЯнка-угомонись
Ех…
Якби ви знали що я їм (( ви б плакали
Напишіть що
Летчица 28 апреля в 18:48
Ответ дляЯнка-угомонись
Ех…
Якби ви знали що я їм (( ви б плакали
тоді може навпаки треба їсти більше? щоб організм не запасався?
Ви були у лікаря? Якщо це медична проблема, то все ж краще не займатись самолікуванням.
ПодругаМужа 28 апреля в 18:49
Ответ дляКу ка ку ка ку
Это если пластырь клеить на рот ?)))
Ну да. Гарантия 100%
Летчица 28 апреля в 18:50
Ответ дляСекретница
Завидую капец....Автор хочет жрать всё подрят и таблеточки пить и худеть ,а я на ПП и подсчете калорий худею....вот дура)
ви б може теж урізноманітнили свій раціон? а то може ви і худнете, але не добрішаєте)) чи ви і до дієти такою були?
Секретница 28 апреля в 18:51
Ответ дляЛетчица
ви б може теж урізноманітнили свій раціон? а то може ви і худнете, але не добрішаєте)) чи ви і до дієти такою були?
У меня каждый 2 дня новое меню, не переживайте) О доброте моей не переживайте.
Летчица 28 апреля в 18:53
Ответ дляСекретница
У меня каждый 2 дня новое меню, не переживайте) О доброте моей не переживайте.
та нет, я не переживаю)
поинтересовалась откуда такая раздражительность? диета или нет?
Праздное любопытство, можете не отвечать)
Секретница 28 апреля в 18:54
Ответ дляЛетчица
та нет, я не переживаю)
поинтересовалась откуда такая раздражительность? диета или нет?
Праздное любопытство, можете не отвечать)
Раздражительность как раз у вас, у меня всё прекрасно. из комментирующих только вы приплели мне херню. Не переживайте и это пройдет.
Летчица 28 апреля в 19:01
Ответ дляСекретница
Раздражительность как раз у вас, у меня всё прекрасно. из комментирующих только вы приплели мне херню. Не переживайте и это пройдет.
вижу-вижу))
Конечно в ваших сообщениях не было ни грамма агрессии) я не приплела, я уточнила) ваш ответ мое любопытство удовлетворил, спасибо)
Злюка-закусюка 28 апреля в 19:16
Ответ дляЯнка-угомонись
Ок
Редуксин 10 ищите
автор Янка-угомонись 28 апреля в 19:16
Ответ дляЗлюка-закусюка
Редуксин 10 ищите
Немає ніде (((
Боюся на підробку попасти.
Злюка-закусюка 28 апреля в 19:18
Ответ дляЯнка-угомонись
Немає ніде (((
Боюся на підробку попасти.
Это единственный рабочий препарат, ,может, из белорусси проще заказать.
автор Янка-угомонись 28 апреля в 19:20
Ответ дляЗлюка-закусюка
Это единственный рабочий препарат, ,может, из белорусси проще заказать.
Дякую буду пробувати
Оля_с_киркою 28 апреля в 19:33
Ответ дляЯнка-угомонись
Вам би ще ментальне здоровʼя поправити і в жага да було б супер )
В цій темі всім очевидно, крім вас, у кого проблеми з ментальним здоров’ям
автор Янка-угомонись 28 апреля в 19:33
Ответ дляОля_с_киркою
В цій темі всім очевидно, крім вас, у кого проблеми з ментальним здоров’ям
)
13чудоСВЕТА 28 апреля в 19:38
Ответ дляЯнка-угомонись
Ех…
Якби ви знали що я їм (( ви б плакали
Автор, люди не розуміють, змиріться з цим і не звертайте уваги.
Коли починаються пісні про ’нада просто’ - я згадую ще одного чувачка, який теж був впевнений, що ’нада просто пєрєстать стрєлять’ і війна закінчиться. Але це не працює.
Наразі інших препаратів для лікування ожиріння як ліраглутид (віктоза, саксенда), семаглутид (оземпік, рібелсус) і дулаглутид (трулісіті) немає.
Якщо оземпік давав реакцію і місці вколу - спробуйте Рібелсус, це таблетований повний аналог.
Або тоді вже баріатрія, інакше ніяк.
Шарманку про ’тримати себе в руках, дієта, спорт і мотивація’ заводити не буду, бо добре знаю, що це не діє.
1 1