Изменено 28 апреля в 20:34

Чи їхати з дитиною на такий відпочинок?

Дівчата, питання: чи їхати з дитиною на такий відпочинок? Друзі сім’ї запрошують на Великдень до себе, у них свій будинок з великою територією, гарно, зелено. Збирають на Великдень друзів. Нас запросили з синочком, 2 місяці. Все би добре, природа і свіже повітря, момент є в тому, що вони люблять саме «тусуватися». Багато алкоголю, судячи з деяких нюансів там не тільки алкоголь, гучну музику, щоб валило з колонок, п’яну дискотеку до ранку. Під цим ділом їм хочеться гучності максимум і т д. Я думаю, що з дитиною мені нема чого там робити. Не хочу, щоб через мене ціла компанія напрягалась і відмовлялась відпочивати так, як їм подобається. І не хочу сама там бути у дискомфорті і шукати зручний тихий закуток, де побути з дитиною. Тим більше гостьовий будинок у них з дуже крутими сходами наверх і не думаю, що поки нам час там лазити з такою крихіткою.
Чоловік їхати дуже хоче, прям загорівся і мене другий день намагається вмовити. Бо там йому і весело і класно, я це розумію. Моє небажання настрою йому не додає. І думаю, як вчинити.
Не поїхати - це типу його позбавити спілкування і відпочинку, на який він так хоче.
Поїхати - це невідомо в які умови поставити себе і малюка. Нюанс - це рівненська Обл, з Києва далеченько і просто повернутись, бо стало некомфортно і захотіла додому - то не варіант, це дні 3 там бути… думала варіант запропонувати йому поїхати потусити самому, а я залюбки проведу Великдень з мамою і синочком, висплюсь. Але то вже ніби як не по сімейному, кожен сам по собі.
Чоловік звик, що я можу поступитись його вибору, якщо мені не принципово, а йому так краще. Так раніше часто було. Але така маленька дитинка, мені здається привід прислухатись до себе і зручностей для малого в першу чергу. Чи я не права?
Як би ви вчинили в цій ситуації?
показать весь текст
5 1
Королева краси 28 апреля в 20:51
У мене чоловіку звичайно і в голову не прийшло б їхати з 2 міс.дитиною на 3 денну тусу , або тим паче їхати самому... Все ж таки Великдень... Але запропонуйте чоловіку , що якщо їдете , то 3 години ви з дитиною , а 3 год він з дитиною , і не важливо спить вона чи ні . Особисто наша друга дитина у 2 міс спала 13 -14 год , решту вимагала щоб її на руках носили - колихали-танцювали. Ми не привчали , таке почалось вже через добу після народження , і припинилося через 10 міс. Всі діти різні !
Леди Г 28 апреля в 20:52
Їдьте за умови, що ви будете тусити, як та, яка зависла в декреті, а він з дитиною, коли їй спати потрібно бути, чи перевтомиться...
Солоденька цукОрка 28 апреля в 20:52
Ответ дляТеща дочки
Может бронь, может мужу меньше 25 лет.
Може )
Тётя Хрюша 28 апреля в 20:54
Автор, я когда-то 21 год назад повелась на уговоры мужа и поехала в такую компанию с 3х месячным ребенком. Причем он у нас был спокойный, прекрасно спал, мог сам лежать в коляске и рассматривать что-то.
Но там он просто орал целый день. Мало того, что мы с мужем ушатались с ним , так ещё все вокруг слушали эти крики.
Мы под вечер уехали домой. И ребенок уснул в машине и потом спал до утра. На следующий день- всё спокойно. Как будто ничего не было

Я бы не ехала
So_so 28 апреля в 20:53
Я бы не поехала и на будущее взяла себе на заметку, что муж мало нагружен ребенком. Потому что мой муж бы сам отказался, ему же кормить 2х мес ребенка, спать с ним итд.
бювет_в_обед 28 апреля в 20:55
Робіть як хочете Ви.
Теща дочки 28 апреля в 20:56
Ответ дляМайская киска
Ну я бы и три посидела и сидела, когда дети уезжали по работе, но можно и один день погулять и вернуться.
Там один день никак не получится раз гуляют до утра. Второй день выспаться и отойти от предыдущего) третий день зависит от того, как похмелялись на второй день)
TaFo 28 апреля в 20:56
Я бы отправила мужа одного, с таким маленьким не ехала бы туда, где я бы не была на миллион % уаерена в том, что мне будет комфортно.
Кроме непонятного аргумента ’ не по семейному’ есть претензии к мужу?
Грамотний хвіст 28 апреля в 20:58
Нет, странно, что вы еще думаете ехать или нет.
Чорт і Шо 28 апреля в 20:59
Ответ дляКудрі кручу сама
А почему ребёнка нельзя оставить на кого-то? И с мужем пойти отдохнуть
Потому что они родители и нужно учиться нести ответственность за 2х месячного ребенка, а не скидывать его на бабушек потому что хочется потусить 3 дня
Дело было давно 28 апреля в 21:01
Прикольно написали стосовно «там буде багато алкоголю і не тільки»
Я б на цьому читання зупинила
Всі понажираються, Ви будете себе чухати не в своїй тарілці, на тверезу голову все це буде вас бісити і хотітиметься додому
Сусіди на таке можуть і поліцію викликати
Та ну на х.
Корсет_на_шурупах 28 апреля в 21:00
Однозначно нет, судя по описанию компании, вы будете себя чувствовать не в своей тарелке, не только из-за ребенка.
автор yulia_stylist 28 апреля в 21:01
Ответ дляКудрі кручу сама
А почему ребёнка нельзя оставить на кого-то? И с мужем пойти отдохнуть
Це не піти, це поїхати на 3 дні достатньо далеко. Дитинка грудна і лишити її заради п’янки - ну таке..
Баррикадница 28 апреля в 21:01
Я бы поехала. Ребенок в 2 месяца много спит. Положили в коляску.на свежем воздухе и сидите себе рядом наслаждаетесь. Напрягаться с едой не надо. Вам ничего делать не надо, всегда можно ребенком прикрыться ;)
2 1
Бува і таке 28 апреля в 21:02
Я би поїхала з умовою, що дитина на чоловіку)
Кудрі кручу сама 28 апреля в 21:03
Ответ дляyulia_stylist
Це не піти, це поїхати на 3 дні достатньо далеко. Дитинка грудна і лишити її заради п’янки - ну таке..
Я бы поехала и оставила бы ребёнка с мамой.
Не,ну,а что,если женщина стала мамой,то что никогда в жизни не отдыхать и не видеться с друзьями? Мамы тоже заслуживают на отдых.
автор yulia_stylist 28 апреля в 21:04
Ответ дляДуже дуже вумна
По Вашему описанию там какое-то быдло отдыхает, сори, пьянь, музыка на максимум до утра... А по теме - если муж поедет один, то в этом ничего страшного нет.
Не бидло абсолютно, хороші люди. Просто для них відпочинок це саме так: гучно, з піснями, танцями, алкоголем. Я ж не кажу, що це погано. Весело. Але момент в тому, що я з малючком і з ним такий формат я не уявляю
Тётя Хрюша 28 апреля в 21:05
Ответ дляБаррикадница
Я бы поехала. Ребенок в 2 месяца много спит. Положили в коляску.на свежем воздухе и сидите себе рядом наслаждаетесь. Напрягаться с едой не надо. Вам ничего делать не надо, всегда можно ребенком прикрыться ;)
я тоже так думала. А всё может пойти совсем не по плану. И даже самый спокойный ребенок может просто плакать целый день.
Своего не предлагать 28 апреля в 21:05
2 мес. Не поехала бы, при привычной обстановке дома, тишине и все под рукой и то разное, колики и плач или авария одеждой. А там чужой дом и никто под вас не будет плясать, все подавать и приносить итд. Там у людей диско, шашлык, смех, отдых и тишина не предусмотрена. Но это я, с вы может ко всему легко относитесь и тусовочная.
Бодіпозітівна 28 апреля в 21:08
На їхала б. Робила б так, як комфортно для мене. Дитині 2 місяці! Я в і в 2 роки дитини не поїхала б. Чоловіку це пояснила б і пояснила важливість робити так, як краще молодій мамі і дитині. Та він і сам повинен це розуміти, мій розумів. А якщо не розуміє, то є проблема у спілкуванні і треба її вирішувати.
Пусин Кукин 28 апреля в 21:08
Ответ дляБаррикадница
Я бы поехала. Ребенок в 2 месяца много спит. Положили в коляску.на свежем воздухе и сидите себе рядом наслаждаетесь. Напрягаться с едой не надо. Вам ничего делать не надо, всегда можно ребенком прикрыться ;)
Чим насолоджуватись? Пʼяними мордами і ором до ранку?
8 1
Тихомандражная 28 апреля в 21:10
Ну якби Великдень - це не свято бухла.
Ну і пертися хз куди з такою маленькою дитиною, то дурня якась. Невже зовсім немає клепки у голові?
ЭмчЭндЭм 28 апреля в 21:11
Что там делать с 2-месячным ребенком непонятно.
Пусин Кукин 28 апреля в 21:12
Ответ дляЭмчЭндЭм
Что там делать с 2-месячным ребенком непонятно.
Татка вигулювати
Дело было давно 28 апреля в 21:18
Я потрапила якось на таке запрошення
Дякувати Богу, — я за кермом, швиденько лижі додому нагострила, чоловіка за шкірку запхала, не питаючи, але він у мене не закальоний, вирубився після 2 стопки , не чинив супротиву, та я й не сильно питала його,дитина відчуває, коли мама нервує
Так, нік мій істину глаголить, діло було давно, але згадалося, немов вчора це було
Тихомандражная 28 апреля в 21:15
Ответ дляyulia_stylist
Це не піти, це поїхати на 3 дні достатньо далеко. Дитинка грудна і лишити її заради п’янки - ну таке..
А ви теж збираєтеся вживати алкоголь?
Яка мета вашого перебування там?
Дуже дуже вумна 28 апреля в 21:16
Ответ дляTaFo
Я бы отправила мужа одного, с таким маленьким не ехала бы туда, где я бы не была на миллион % уаерена в том, что мне будет комфортно.
Кроме непонятного аргумента ’ не по семейному’ есть претензии к мужу?
Тоже прикола с ’не по-семейному’ не поняла. Наверное, автор молоденькая совсем
Дуже дуже вумна 28 апреля в 21:18
Ответ дляyulia_stylist
Не бидло абсолютно, хороші люди. Просто для них відпочинок це саме так: гучно, з піснями, танцями, алкоголем. Я ж не кажу, що це погано. Весело. Але момент в тому, що я з малючком і з ним такий формат я не уявляю
Ага, сусідам особливо весело. Я би поліцію викликала на таке ’весело’
Замріяна 28 апреля в 21:19
Ответ дляДуже дуже вумна
По Вашему описанию там какое-то быдло отдыхает, сори, пьянь, музыка на максимум до утра... А по теме - если муж поедет один, то в этом ничего страшного нет.
От теж якось стрьомно стало від авторового опису. Хоча в цілому я завжди за будь-який кіпіш)
Тихомандражная 28 апреля в 21:21
Ответ дляДуже дуже вумна
Ага, сусідам особливо весело. Я би поліцію викликала на таке ’весело’
Здається у автора чоловік не розуміє, що він став БАТЬКОМ, і має поводитися відповідно.